בוגרי תשע"ג

מכללת ספיר גאה בבוגריה
מאז שנת 1998 בוגרי ספיר מובילים ומשתלבים בשוק התעסוקה תודות לרמה מקצועית גבוהה, המבוססת על השכלה בינתחומית והכשרה מעשית שרכשו במהלך לימודיהם. הצלחה זו והניסיון החיובי שצוברים מעסיקים עם בוגרינו, מהווה קרקע פורייה לקליטתם של בוגרים נוספים בהווה ובעתיד. רבים מבוגרי ספיר התקבלו והשתלבו בהצלחה בלימודים לתארים מתקדמים באוניברסיטאות מובילות בעולם ובארץ.

טקס הענקת תארים
טקס הענקת התארים והתעודות במכללה האקדמית ספיר נערך מדי שנה, בחודש יוני. הטקס פומבי, כלל מכללתי והוא נערך על המדשאות המכללה. לטקס הענקת התארים והתעודות מוזמנים הבוגרים והמוסמכים ובני משפחותיהם, מכל מחלקות המכללה. עד כה סיימו 60 מוסמכים ו-5,000 בוגרים את לימודיהם, במהלך 15 הטקסים שהתקיימו במכללה מאז הקמתה. זכאי להשתתף בטקס הענקת תארים מי שהשלים לימודיו וחובותיו עד 30 באפריל באותה שנה. שמות הבוגרים והמוסמכים מתפרסמים בחוברת ההזמנה הרשמית לטקס ובעיתון המכללה. מי שמשלים לימודיו וחובותיו לאחר מכן יקבל אישור רשמי המעיד על זכאותו לתעודת בוגר או מוסמך ויוזמן לטקס בשנה העוקבת. שמות הבוגרים והמוסמכים מתפרסמים בחוברת ההזמנה הרשמית לטקס ובעיתון המכללה. טקס הענקת התארים חותם פרק חשוב בחייו של הסטודנט. קבלת תעודת התואר מעידה כי הסטודנט עמד בהצלחה בדרישות הלימודים של המחלקה בה למד. אנו משתבחים בסטודנטים שלנו וגאים בסביבת הלימוד שאנו מעמידים לרשותם - הקורסים, חומרי הלימוד, סגל ההוראה, הספרים, מעטפת הלמידה והאמצעים הטכנולוגיים המודרניים הנלווים.

הבוגרים של מכללת ספיר הם כרטיס הביקור שלנו.

הצטיינות יתרה

חן צור משפטים   ילנה יוסף ניהול המשאב האנושי 
איילת גרשי ניהול ובקרה תעשייתית    ליביו לוי שטרן ניהול ובקרה תעשייתית 
לירן דיקשטיין תקשורת, יצירה וביקורת    יערה סוזן אסרף תקשורת, יצירה וביקורת 
זהר בנעט תקשורת, יצירה וביקורת    יערה סלע תקשורת, יצירה וביקורת 
נדב קומי תקשורת, יצירה וביקורת    דנה רגב תקשורת, יצירה וביקורת 
דניאלה פילדס תרבות - יצירה והפקה       

אמנויות הקול והמסך / אמנות הקולנוע והטלוויזיה

אופיר אבוטבול   ערן אברמוביץ (בהצטיינות)   מרדכי אוורבוך
גד אוחנה   אלעד אורנשטיין   רונית איפרגן
אביתר אלוק   דורון אלטר   אלי אליהו (בהצטיינות)
עינת אמסלם   אליה אסף   אוהד אפרת
נעמה בונימוביץ   נטי בטיטו   מורן ביטון
מנחם בלומן   עופר בן-יהודה   אור בן-עמי
אמיר בן ארוש   ליאת בן הרוש   ענבר ברזילי
גיל גבע   עדי גולן   רונן גיא
מעיין גיל   ליטל גרוס   אורי דוידוביץ
אהוד דיין   שי דשבסקי   עידן הירשברג
ניקול ויינשטוק   מזמור ויצמן   אירנה ופריק
עדי וקנין   ליטל זאמן   טל זגורי
טל זיו זיטוק (בהצטיינות)   איילת השחר חוסטצקי   נבו יעקובוביץ
צאלה יעקבוביץ   יובל יפת (בהצטיינות)   גיא כהן
גיל כהן   יוסף כהן   בתאל חיה כהן גבאי
צליל כהנא (בהצטיינות)   רונן לאור   בועז לדרר
רותם להמן (בהצטיינות)   בתאל לויאני   אור לוין
עודד ליבנת   דניאל לייביצקי   עדי מוזס
עומר מוסט   פז מור   לונה מטר
ליאת מיכאליאן   צירדה מיניוב   שלומי מיצ'ניק
אברהם מששה   עומר נהרי   ניר נוי
יובל סיבוני   איציק סייג   עופר סלע
נרי סער   ארמן סרקיסוב   יוסי עזרא
כנרת עזרא   אוראל עמר   מעיין ענבר
אלון פז   איתיאל ציון   יוליה קוריטני
רועי ראובני   עמרי רביב   ליז רואש
אמיר רוטשילד-נריה   גבע רונן   ערן רוסק
ענבל רוקח   רוני ריינהרץ   טל רמבה
דרור שוחט   אורי שור   טל שם טוב
נטליה שמולביץ'   אביעד שרר    

כלכלה וחשבונאות

אדווה אביטל   בת אל אלון   עומרי בדש
עופר גנון   אביחי חמדי   חי טסטה
עדן יעקב   אלון כהן   מור כהן
עמיחי כהן   ליעד לוי   חני מיכאלי
דוד מרדכי   עדי מרסיאנו לייב   יובל מרציפר
צפריר פרלמוטר   נטלי צימברג   דיאנה צינמן
ניצן צפניה        

כלכלה יישומית וניהול

קרן אלקיים   דודי אמיר   צוריאל אמסלם
קובי ביטון   ורד בן חמו   טל גבע
אדוה סוזן גוזלנד   ליעוז דודיאן   שני דוק
אוהד דייג   עופרי דניאל   צליל וקנין
שני זיו   דור חדד   ספיר טויטו
גיל יסעור   עדי כהן   דניאל לוי
לירן מימוני   נטע ממן   אולגה סורז'נסקי
יגל עומסי   גריגורי פלקין   לירן פרץ
גל קידר   וסילי קנדאורוב   יפתח שליט
רועי שמואל        

לוגיסטיקה

ראמי אבו סאלח    אמיר אבן    אלעד אברמוביץ 
קסניה אדליסט    אלכס אדמיאן    אבי אוחיון 
יליזבטה אוליפר    יצחק אזולאי    ירון אלון 
הילה אלמלם    איתמר אלקובי    אריאל ארושס 
אנטולי ארנבורג    שירן ארש אבן    איתי בוכריס 
אלי בוקרה אטלי    לוטן בורגמן    מלי בן מרקו 
חני בן שבת    ניסים בן שבת (בהצטיינות)   אלעד ציון בננו
ליאור גאלי    רמי רחמים גדקר    סיון גואטה 
איגור גומן    אהרון גינדי    רגינה גלמן 
רומן גלפנד    ירון גלקין    תומר דהרי 
תומר דהרי    מיכאל דוני    טל דמרי 
עובדיה דנינו    אינה דרברמדיקר   עינב דרעי 
תומר הזניגר    אלכס וגנר    דמיטרי וולק 
סיני ווקנין    ניקולה ויטלם    רפי רפאל וקנין 
נדב זאב    דסליין זאודו    יבגני זקשטיין 
קרן חזן    יהודה חי    קאסם חלבי 
שגיא חממי    קובי חננאל    שלומי טולדנו 
תמיר טל    יוני יוסף (בהצטיינות)   איל ימין 
שמואל יעיש    אביתר יפת (בהצטיינות)   אילונה ירוסלימסקי 
דניאל ישראל    אילן כהן    גל כהן 
נתנאל כהן    ערן כהן    רועי כהן (בהצטיינות)
ילנה כריפונוב    אדיר לוגסי    אלינור לוי 
רותם לוי (בהצטיינות)   שמעון לוי    דניס לוין 
זיוה ליטמנוביץ    ערן מאיר    נטלי מיטלמן 
אביבית מכלוף    קיריל מליצקי (בהצטיינות)   ישראל מסס 
איתי נגר (בהצטיינות)   שרון ניזרי    אולגה נקרסוב 
ציון סגרון    אבידן סופר    סלב סילוב 
יצחק סימן-טוב    שירן סימן-טוב    אור סלהוב 
גל סרוסי    שימי עובד    שירן עובדיה 
חנה עלמו    אלדד עמר    בן ציון עמר 
ערן עמר    אורי פלג    עדן פנקר 
טל פסו    אברהם פסח    רון פרידמן 
אמיר פרץ    דוד קבלו    אולגה קומוזדרזינוקוב 
אביאל קונפינו    יהושוע קסדו    יוסי קציר 
אילנית קרבצ'נקו    יוגב רחמים    דני ריכטר 
סולימאן שאהין    אורן שביט    עוזי שחר 
בתיה שטיין    אופיר שטרית    מקסים שירמן 
דוד שכטר    נדב שלוש    גבע שלמה 
עידו תמם         

.B.A בלימודים רב תחומיים

פאנה אבו-חאמד    סוסאן אבו-רכבה    מחמוד אבו ג'ליוון 
נוהא אבו גרארה    עמאד אבו האני    סברין אבו כף 
סאלם אבו מדיעם    עודה אבו קרון    אמירה אבו רביעה 
בותינה אבו רביעה    קאסם אבו רביעה    סליאל אבוחסרה 
רים אבוסיאם    דוד אביגזס    יוסי אברג'ל 
יסמין אברהם    פליקס אגרונוב    קלרה אדמוב 
חואנה אדרי    שפיר אדרי    אלעד אוחנה 
שמעון אוחנה    אושר אוסקר    לימור איבגי 
עפרה איטח    שרון איטח    טלאל אל נבארי 
חיים אלגרבלי    מיאדה אלהוזייל    איריס אליאס 
איילת אליה    חלים אלכמלאת    אפנאן אלעזאמה 
מוחמד אלעזזמה    סברין אלקרינאוי    חנין אלקרנאוי 
מעיין אמויאל (בהצטיינות)   עוז אפטר    סימה בוגנים (בהצטיינות)
יואב יצחק בונה    יניב בוקובזה    איתן ביבי 
דוד בן-הרוש    יפה בקשי    אלירן ברביארו 
דוד ברק    בנצ'מלק ג'מבר    נדב גבאי 
איילת גד-סעד    ענת גולן    יהודית גילאון 
בת אל דוד    ורדית דוד    ליטל דוד 
אורן דיגורקר    הגר דנן    לילך דקל 
אייל דרי    דודו דרעי    שי הובר 
ממויה היילו    עינב הראל (בהצטיינות)   גלית ווקנין 
מירב ז'ורנו    דניאלה זגורי    ענבל זריהן צרור 
רונן חדאד    נטלי חז'ז' שמעוני    אלונה חיות 
סיגלית חליוה    שמעון חלפה    אירינה חנוכייב 
עאהד חסנאת    שי טייב    רונן טל 
גלית יאדגרי    לירון יונגרמן    אילנה יונה 
היבה יונס    דיאנה יעקובוב    סוזי יפרח 
ענת כדורי    אופיר כהן    טובה כהן 
יוסף כהן    מנחם כהן    תמר כהן 
אולגה כוכנוב ׁ(בהצטיינות)   אילנה כץ    חגית לוי 
דקלה מולאי    טל מחי    מאיר ממו 
אשר ממן    יעל מנחם    גלית מסס 
ערן מקטובי    אפרת נאור סטמקר    סיגל סגל 
נטליה נטע סמרגונסקיה    יובל סנובסקי    דבורה- דורי ספקטור 
רים עביד    שמחה סיסי עובדיה    יוסי עמר 
יפה עמר    ציפי עמר    דיאנה פלדמן (בהצטיינות)
דוד פניקר    רות פרג'ון (בהצטיינות)   חן פרץ 
ציונה פרץ    כרמית צפני    לבנה קארו 
ליטל קהירי    אירית קינדלר    עמרי קרואר 
מירב שוורצמן (בהצטיינות)   אורלי שוקרון (בהצטיינות)   צפריר שטיוי 
שלומית שירדינג    אורית שלמה    יניב שלמה 
מירב שמעוני    שני שמעוני    אלון תמיר 

מדעי המחשב / מערכות תוכנה

שחר יששכר אלון   אורי ארז   דוד בלום
אהוד בן צבי   בנימין ברסט   נטליה גולוד
שלומי דוד   בנימין זקזאק   ענבל ישראל
אלמוג כאליפא   הראל לבל   טיבלט נגה
ראם סהר   אורי קוזוקרו    

מנהל ומדיניות ציבורית

לואי אבו ג'אמע   הנד אבו ג'עפר   מעיין אבוגוז
לבנה אבוטבול   ישראל אביטן   סיגל אביטן
מירי מרים אדרי   אשר אוחיון   דנה אוחיון
ויקי אוחיון   סמדר אוחיון   סברינה אוחנה
מיטל אזולאי   אולג איגייב   אליזבט אייפוס
שרון אילן (בהצטיינות)   ניב אלבז   שירן אלגבסי
מרים אלגריסי   אורית אליאס   אשר אלימלך
חגית אסקוזידו   שיר אצלן   אמיר ארגבני
יואל ארזי   ננסי בובליל   ליזט בוחבוט
שרית בוחבוט   מרדכי בטר   רוחמה ביגל
רותי ביטון   כוכבה בן ברוך   שני בן משה
מזל בקלה   דני בראונשטיין   ענבל גבאי
ילנה גולדנברג   רגינה גולן (בהצטיינות)   שרון גולן
ענבל גל   אלינור דאור   שירן דאלי
שנית דבורה   אורי דיין   רעות דיין
אנפה-אני דינו   רעות דנן   אביהוא הלוי
שמחי ווקנין (בהצטיינות)   שרה וורקנך   רומן וייזמן
לילך וקנין   אורן זכריה   זוהרת זפרני
מוריה חג'בי   רפי חג'ג'   איריס חדד
עידית חולו   מיטל חסון   סימה שחר חסן
אורי חריטן   שגיא טביבי   ענבר טיירי
אורלי טלקר   שגית טרונך   נטלי יוסף
ורוניקה יעקב   איתן כביר   אביתר כהן
אביתר כהן   אלירן כהן   ורד כהן
טלמור כהן   רקפת כהן   שירן כהן
רועי כורם   ג'ולי כחלון   אריאלה לביא
חן לוי   חני לוי – אסרף   דפנה לויט
סיגל לוייב   אילונה ליכטשטיין   לירז לסרי
נעמי מדר   אדוה מהרבאני   ילנה מודיאבסקי
ליאור מזרחי   הדר מלכה   מור מלכה
אסתי הדסה נגאדי   שלומית נעים   שירן נקב
ג'ני סלרנו   סיון סמין   שירן ססונקר
אלדד סספורטה   ברכה סעד   מירי סעדון
חובב סרוסי   יצחק עוז   שלי עוזיאל
ענבר עמר   לירון עמרני   יאיר פטרובר
אפרת פיטוסי   אילנה פלינר   שרון פנגלה
דנה פרג'   יוסף פרץ   לירז פרץ
שמרית פרץ   ויקה צ'רניאבסקי   זינה צאצשוילי
אבירם צברי   אבי קוריאל   ירדנה קלמנוביץ'
ינון קפיטנוב   אייל קרואני   מנשה ראובן
אביעד רואש   עדנה רום   גבריאל רוסו
מזל רוקח   לני רזניקוב   עמית ריינגולד
סימה רצון   יוסי שבת   אליזבטה שוסטר
עומרי שועה   ויקטוריה שטיינברג   סהר שמחי
נירית שמעוני   רותם תוינה (בהצטיינות)   רותם תרשיש

.M.A במנהל ומדיניות ציבורית

יעל  ביתן   גיא גבריאל בלאס   רעיה ברנובסקי
יחיאל גרינברג (בהצטיינות)   דב המאיר   אוהד וזה (בהצטיינות)
אפרת זנטון   יצחק חליווה   אור כהן
חנן לבבי   ליאת משרקי   אריאל עמית
חן פנחס         

משפטים

מוחמד אבו עבייד   דודי אביטן   נטלי אביטן
מרים אבירם   מתניה אדרי   עינב אדרי
נעה אוזן הצטיינות   עופר אילוז   נירוה אלימלך
כפיר באואר   אלדד בוחבוט   מיכאל בן ברוך
גל בן דוד   אודליה בן זיכרי אפללו   לירון בן חנן
עדי בראל   רונן ברנע   מרגריטה ברר
ענאל גבאי (בהצטיינות)   אביבה גולן   שירה גורן
אדוארד גלפנד   יונתן גמרניק   יגאל דדון
אריק דוב קולדר   נטליה דיין   משה ויזמן (בהצטיינות)
רואי ורטש   אסף ז'טה   טל טאוב
יפה יבדייב   מורן יודקה (בהצטיינות)   גלית כהן
טל כהן (בהצטיינות)   שי כהן   עליזה לובנצוב (בהצטיינות)
אלעד לוי   גליה מארק   שני מגידנה
שני מימון   תמיר מלכה (בהצטיינות)   אפרת ממן
אדווה נגר   אריאל נוסבכר   ספי סולומון
דור סלע   גידי עזריה   יוסף עטאונה
רינת עמר (בהצטיינות)   קרן פולק   סטניסלב פרידמן
ערן צרויה   סלעית קהלני   ג'ניפר קול
מרתה קלימוב   ג'ניה קרוגליאק   יערה רביבו
מתן רובינזון   חלי רוזמן   מנחם שטאובר (בהצטיינות)
דיאנה שטיינברג סבג   אוראל שטרית   דוד שלום
צופית שמואל        

ניהול המשאב האנושי

שלי אביטל   דינה אברהם   שירה אגסי
תם אוחיון   אוהב אוחנה   ניצן אזולאי
צפירית אטלס   ארין איאסו   שילת רחל אלגרבלי
עליזה אלדום   יפית אליה   עדי אלמוג (בר מוחה)
רינת אלקיים   בת אל אלקסלסי   שירה אמר
פאולט אסאולסה   צחי אקנין   מירי אקרלינג
שירלי ארט   ענת ארליך   יניב אשרניצקי
קרינה בובריק   תהילה בוחניק   יעל בוטנר
שירן בויום   מירב בוקריס (בהצטיינות)   הילה ביטון
שירן בלס   יערית בן גרשון   אביטל בן נון
זלטה ברשטין   בת אל גבאי   חיים גבאי
אור גדשי   מורן גולדשטיין (בהצטיינות)   מיכל גולן
שירז גוסלקר   אודיה גיאת   ברנרד גיישריק
בת אל גל   אירה נועה גלקובה   גדי גרינשטיין
אור דדון   רחלי דהן   גילי דור
לאה דסה   אימי הורביץ   אורטל הרוני
מתן וויס   רעות ויצמן   שלומית ז'אוי
מוריה זגורי   נעמה זוארי   מירי חבאז
טליה חג'בי   קארין דיקלה חופי (בהצטיינות)   נוי חורי (נגר)
טניה חלבינסקי ישרים   ז'אנה חנוכייב   יוחאי טריקי
מוריה יהודה   מאיה יוסף   לילך יחזקאל
לובה יעקובוב   אופיר יעקובי   נדיה יפראימוב
נטלי יצחק   רותם יצחק פור   יעל יצחקי
טליה ישראלי   הילה כהן   יעל כהן
נופר כהן (בהצטיינות)   סמדר כהן אדרי   ורד כפרי
זוהר לב-ארי   מור לוגסי (גז)   אורן לוי
אייל שרגא לוי   מלי לוי   שיראל ליבוביץ
תמה לייטבודי   רעות לנדאו   עומר לניאדו
מילה מוגילבסקי   שלי מוגרבי   זוהר מור יוסף
ירדן מור מינץ    אליסיה מושייב    דניאל מיכאלי
אפרת מימון   טל מימון   טליה מישאלי
יאנה מלינובסקי    ג'ואנה מלמונט   ליפז ממו
רותם ממנה   אלה משה   רעות נהרי
אבישג אודליה נחום   חאלדיה נמארנה   ספיר נקאש
חן סבן   שירן סבן   בן סוכמן
אורטל סולומון   עדי סופר   חן סחייק
הדס סיבוני (אטיאס)   יעל סייג   שני סיני
כפיר סלנט   אולגה סקליאר   רותם עודאי-כהן
יערית עטיה (בהצטיינות)   מור עמר   נטלי פימה
טובה פיקדו   אופיר פישמן   בת אל פעור
שני פרנקל   מיטל פרץ   נטע פרץ
שונית פרץ   ירדן צפורי   לימור צצאשוילי
ענבר קבלו (בהצטיינות)   מורן קוגמן   נטליה קושמקוב
רועי קושנירוב   חן קחלון   רעיה קטיעי
זאודיטו קינדה   סהר קרן   אלינה רבינוביץ
קרין רבינוביץ   פיבי רוטמן (אסולין)   ניקולס דניאל רויטמן (בהצטיינות)
תום רוקמן   יפית שדה   דפנה שועה בוחניק
ליאור שושן   גילי שחר   אדוה שטיינר
סימה שטרית   נעמה שלו   שחר שלומוב
חמוטל שמואלפלד   רותי קרן שנקובסקי   צליל שפר

ניהול ובקרה תעשייתית

עימאד אבו גאמע   אנה אביטל   אפרת אביטן
סיון אברהם   שמעון אברהם (בהצטיינות)   טטיאנה אברהמי
ארטיום אוליצקי (בהצטיינות)   ג'ורג'י אוקרט   הילה אטיאס
אנה אלברג   סימונה אלזייד   נדיה אלטשולר
אביחי אליהו   אורית אלמוספי   משה אמין
איילת אמסלם   סיסאי אנגדיה   הדס ארזי
יעל ארידן   אורי אשל   דפנה בגנץ
דוד בונדר הצטיינות   אולג בורוכוב   ענבל בורי
דניז בלצר   אוריאל בממן   רן בן יאיש
רז בן יעקב   אוהד בן לולו   יואב בן שטרית (בהצטיינות)
צבי בן שימול   שני בן שימול   תמיר בן שימול
אנטוני בנציון   סופי ברטל   אופיר ברכה
מרינה ברקן   חגית גבאי   ילנה גוץ'
שלמה גורדין   איוון גליץ   דנה דדון בונפלד
מעיין דהן   שירן דהן   ורוניקה דובינסקי (בהצטיינות)
אולגה דוידוב   סבטלנה דוסיק   אורטל דיין
טלי דיין   ענבל דמרי   דורון דנוך
איציק דנינו   איתן דנינו   אלעד הופמן
דוד הירש   יונתן הררי   יצחק וקנין
דוד זקוטו   דמיטרי חאיטוב   אסף חג'בי
אמיר חג'ג'   עדיאל חזן   מור חטב
מיכאל חיימוב   ויאצ'סלב חיינקו   מאור חמו
שהם חמו   אושרית חנוכייב   הדר טובים
רינה טונקל   דינה טייטלבוים   ערן טרטאקובסקי
ולנטינה יוניס    נתנאל יוסף    תומר יחיאל
אורטל יעקב   טטיאנה יעקובלב   אושרית כהן
לורין כהן   צוריאל כחלון   דני לביאשווילי
קורין לוי    שי לוי   עלינא ליברמן
ארז מגידיש   גבריאל מגן   יקטרינה מוליאבין
שרית מור   עומרי מילר   אבי מלכה
אליעזר מלכה   שמעון מלכה   רחל ממן
אורטל מסיי   רפאל מפגאוקר   מלי מרחבי
אברהם מרציאנו   אלמוג נגר   אנה נחימוב
נטליה ניימן   דינה נקריץ   שי שלום סבג
אוריאל סויסה   משה סויסה   יעקב סיבוני
קטיה סלובודניק   טליה ספקטור   קורין סרוסי (בהצטיינות)
אנה עדם    נטלי עוז   אדווה עזרא
רחל עייאש   רוני עמיאל   אלנה פוטשקינה
אורן פלצ'י (בהצטיינות)   אלברט פנחסוב   אירינה פסיקוב
שרון פרג'ון   אלכסנדר פרגר   אנה פרנק
יקיר פרץ   יאיר צנגאוקר   אביטל קוגן
ילנה קוגן   סבטלנה קוטליארוב   אולג קוליאבה
אלכסנדר קומרובסקי   חופי קחלון   ארתור קייסרמן
ניקול קלמן   חן קמחי   אלכס קנטר
תומר קסטון   שני קרוצ'י   אוקסנה קרפנקו
שלומי ראובן   יוגב ראובני   משה רביבו
דוד רבין   אירה רובינוב   טטיאנה רחלנקו
דניאלה רסקאי   רומן רפופורט   גבריאלה שדה
ניר שור   אביבה שטיין   גבריאל שטרית
קובי שטרית   ילנה שיקמן   אסף שיר
חי שלום   זינה שפדוב   לירון שקד
מירון שרון        

בית הספר לעבודה סוציאלית

אורטל חנה אדרי   הגר אדרי שדה   מירית אוקנין
ספיר אטיאס   נעה איזקסון   סאמר אלטורי
יערה אלמדווי   נריה אנג'וני   אוסנת ארגוב 
יואב ארנון   עדי בוהדנה   שי בורדה
אנה בורטיאנסקי גברילוב   מרים ביטון   ראובן בלייער
טניה בלישע   שגיא בלנאו   מורן בן דב
אורית בנאי   איריס בנודיז   שני בנממן
ג'ני ברקובסקי   נפנג'י רוחמה ג'קסון   הדר גביש
אנה גוגונסקי   מורן גוטפלד   יערה גולן
מור גזית   מעיין גלעדי   רינת גרינברג
מיטל דביר   איילת דברת (בהצטיינות)   חן דיין
לימור דקלו   אביגיל רוז הורביץ   יפעת וולף
אירינה ויסוצקי   שנית ורשבסקי קסטיליו   איינש זמרו
עדי זר   ליאור חיים   נעם טופל (בהצטיינות)
גולן טל (בהצטיינות)   לאני טל   סתיו טל
אלינה טרגר   סלאם יחיא   אורטל יעל (בהצטיינות)
איזבלה יפרמוב   רחל ישי (בהצטיינות)   חופית כהנא
אושרית לוי   רעות לס   חנה מורינו
שהד מלחם   הילה מלכא   חוה מלסה
נועה מסד   נוי מרדכי   מירב מרשה
רעות נתן   לירון סלומון   אורן סלמניק
שרון ספז   לי סרור   שני סרור
מאי עמרם   נעמה פוקס   יעל פורת
סיון פיטו   שרה פייגנבוים   שרי פלדמן
הילה פרידמן   עינת צוקרמן   ענג קביזון (בהצטיינות)
הדס קולטין   אפרים קופלד   ורד קופמן
ליטל קלע   לירון קנדל   ליאת קסלסי
הבטמה קפילאו   שירה רוזנבלום   רבקה רוטשילד
צליל רייבי   פז רייזל   אנוש שחף
עמית שירת   לירון שמעון   נועה שני
נופר ששון   שושנה תאמנה    

שווק טכנולוגי

עוז אברהם   צליל אברהם   דניאל אברך
טטיאנה אברמוב   אביעד אברמוביץ   שרון אדוקה
לואיזה אוצ'קובסקי   גל אנגל   אלירן אקיאן
רוני אשד   עדי בירנבאום (בהצטיינות)   הדר בלטמן
בר בן ישי   רון ברודו   עדי ברזני
אריק ברלוביץ   עדי ברנוביץ   תמיר ג'ימי
אלרן גיל   מרדכי גלנטי   עומר דהן
לב דוד   לורן דז'אברוב   ארטיום דמוצ'קו (בהצטיינות)
עדי דניאל   שירלי הייבלום   איתמר הייזלר (בהצטיינות)
סיוון הראל (בהצטיינות)   ולד וובצ'וק   מור וייס (בהצטיינות)
אירית וייצמן   אורטל זוהר זגמון   מעוז זוגרבו
מורן חזן גולדפרב   ראובן טסמה   ויקטוריה יגודייב
סער יוסף   יעל ישראלי   גיא כהן וולף
רעות לאלזר   זהבית לוגסי   שנינה לסטפוגל
ליאת מויאל   נדב מזוז   יוסי מזרחי
אמיר מנור   נטלי מנחם   דורון מסילקר
צחי נוימן   דניאל נסיבוב   מיכאל נפמן
גיא סופייב   ילנה סקלר   נופר פינקלשטיין
דיאנה פלטיארי   יונתן פרייס   יואב פרנקל
חן קינן   הדר קרילקר   דור ראושר
ג'אנה רבינוביץ   יפתח רוט   סיטאר רחמים
יעקב שימון   טל שיפמן    עומר שמריהו
לירן לאון שניידר    עדי שניידר    אורון שרעבי 
מורן תורג'מן        

תקשורת יצירה וביקורת

אדוה אברהמי (בהצטיינות)   גלינה אברמזון   שני אגמי
רותם אוזן (בהצטיינות)   שני אוחיון   שחר אורבך (בהצטיינות)
ליהי אורינג (בהצטיינות)   עמית אורן (בהצטיינות)   הדר אזולאי 
אורטל אחלקיאן   עמוס אטיה   יערה אטיה בן עליזה
בן אטל   ליהי איטח   מור אילוז
ראובן אלטרמן (בהצטיינות)   שמרית אלימלך   ליעד אלמוג
מורן אלמליח   אפרת אלקולומברה   אדם אלקסלסי
קרן אנקונינה   תומר אסא   רותם אסולין
שירן ארבל   הילה ארמה   יערית אשוש
דריה אשטון   נועה בביוף (בהצטיינות)   הגר בוחבוט
אליסה בוקינה קומי (בהצטיינות)   דמיטרי בושנסקי    רויטל בטוניאשוילי (בהצטיינות)
יהל בטיטו   אנטונינה ביסטרוב   שלומי בכר
אורית בל   רחלי בן ברוך   אתי בן חמו
ברק בן חמו   שירה בן חמו   עירן יונתן בן נון
אריאל בן עמי   דביר בן קימון   יעל בן שימול
לורן בן שלוש   נופר בנימין ארזואן   אלירן בנימיני
שני בר   דנה בר און (בהצטיינות)   אודליה בר חיים
יהונתן בר חיים   ים בראודה (בהצטיינות)   אסי ברגל
איתי ברגר   אייל ברודשטין   לימור ברוכי
מיה ברזל   אלינור ג'ונס   בת אל גבאי
דורון גולדשטיין   מיתר גולדשטיין   אביבית גולן
עדי אמילי גולן (בהצטיינות)   דיקלה גידיסי    שירן גילי
טל גילר   סיון גינזבורסקי   ניצן אברהם גלוסמן
אלכסנדרה גלייזר   עדי גליצקי   שיר גלנטה
נדב גלס   ניצן גלס   ענת גלעד (בהצטיינות)
שירן גמון   אריאל גמרסני   חגי גרין
עומר גרינמן   יואב גרשוביץ   מעיין דאנטוניו
לי-אור דבורה   שלומי דדון   שי דיין
צליל דנה   מרגריטה דרין   אופיר האוזמן
ליטל הורביץ   אורטל הייזלר   שלומי הרצברג
נופר וחש   נמרוד ויינשטוק   אולגה זבז'ינסקי (בהצטיינות)
שירה זילברמן   אורטל זינו   אורית זכריה
איה בקי זקן (בהצטיינות)   נופר זר חן (בהצטיינות)   אלכסנדרה חארצ'נקו
ליטל חביב (בהצטיינות)   הדס חזן   יונתן חזן
עינב חיימס   לימור חן   ורדית חסקי
משה טואשי   צבי טובול   צור טורנר
נטע טורקלטויב אבוחצירה   אורי טל   פליקס טמסוט
רז יואלי   גל יטח   ליאור יעקובי (בהצטיינות)
נועם ירושלמי   הילה ישראל   אתי כהן
יניב כהן (בהצטיינות)   לירון כהן   מתן כהן
מתן כהן   ניצן כנפו   איתי כץ
מור כץ   מורן לב   רון לבון
יניב לביא (בהצטיינות)   אור לוי   דגנית לוי (בהצטיינות)
ליבנת לוי   עידן לוי   הילה לוי בר יותם
אורן לויט   אלינור לז'ה   עידו לזן
הראל ליבנה   איל ללוש   עמית לנצ'נר (בהצטיינות)
עדי מאירי (בהצטיינות)   נדיה מאירסון   אדם מגן (בהצטיינות)
תומר מולווידזן    אלעד מור   יניר מזרחי
מור מיכאל   שי מיכאל   רועי מישר
אביחי מכלוף   נטלי מכלוף   שירלי ממו
יעל מצויינים   מזל מצליח   רנית מקיס (בהצטיינות)
איתי מרדכי    נעמה משאלי (בהצטיינות)   (בהצטיינות)
נועה משיח   עינת משרקי   נעמי נוטקוביץ
סיוון נומברג (בהצטיינות)   ענבר נחום   מרינה נחומוב
אבירם נחמיאס   יפעת ניצני   משה נעים
ספיר נעים   ענבר נעמן   מיכל נפתלייב
סלי סבג   מור סבח   טליה סדן
רותם סטון   יולי סטוקין   דניאל סלען (בהצטיינות)
דנית סניור    ורד סנסולו חזן   יוליה סקופ (בהצטיינות)
סיון לי סרבר   ענבר עמיר (בהצטיינות)   רינת עמר
תובל עמרני   קרן עשור   ניצן פוקס
אליהו פטל (בהצטיינות)   מאיה פיפרברג   סהר פירו
אלון פלג   גיל פלג   ודים פלדמן
ליטל פסח   אנסטסיה פסטרנק   רן פרבמן (בהצטיינות)
רוית פרג'   ליאנה פריימק   יפתח פרץ
אתי פרץ היימס (בהצטיינות)   לימור צ'ילבון   שני צדיקריו
גילה צוקרון   רחל-אנזה צור   אולסיה צינם
איתמר צרפתי   חן קורן   רותם קורן
ענבל קורץ   ברית קזס   ערן קליגר
יונתן קפשוק   אולגה קריימן   שירה קשי
טל רודובסקי   עמית רוזנברג   יעל רוזנגרטן (בהצטיינות)
אנה רויטמן   ולדימיר רוייטמן (בהצטיינות)   קרן רותם
מור רחניץ   אלירן ריבר   אילן רייך
ורה ריף   רועי רשף   זהר שגיא
אבידור שוורצמן   אלמוג שופן (בהצטיינות)   דריה שטריוק
ארבל שטריקמן   גל שיטרית   יהונתן שיפין
עמית שלג   בן שלו   שירן שלו
שני שלו   יצחק שלזינגר   תמר שמלה (בהצטיינות)
לי שמלו דואק   מור שעובי   דורון שפט
אלונה שפילר   צחי שרובר   אורנית שריקר
סתיו ששון    עמית תירוש    

תרבות - יצירה והפקה

רותם אלבז (בהצטיינות)   רן אלתר   שירה בכר 
שירן בנישתי   גלית ברוידא (בהצטיינות)   אריאל גבאי
רגינה גולדשטיין   ענת גזית (בהצטיינות)   לאורה גלברג
רות גרינבאום   דניאל גרינפלד   יפתח דבש
לאה דוד   מור דרעי (בהצטיינות)   עדי הרוש
טל חגבי הצטיינות   חגית טטייבסקי (בהצטיינות)   מור יעקבי (בהצטיינות)
לירון יערי   גיא כהן (בהצטיינות)   שמואל כהן (בהצטיינות)
איילה כץ   הדס כרמון (בהצטיינות)   נטלי לוין
רותם לימר   אור ליפשיץ   שאול מאירי
רינת מזרחי   תמר מילגלטר   לימור מקס
ניר מרציאנו   אדוה נבון   נעמי נבון
יעל נחושתאי (בהצטיינות)   הילה סגיב (בהצטיינות)   רונית סולטן (בהצטיינות)
רבקה סטון   ליזה עטיה   לירון עטר זאדה
אביבה עיני   יפעת פיטוסי   יעל פנסו (בהצטיינות)
שלומית פעמי   שחר פרי   איתי קדוסי
שרון קן-דור (בהצטיינות)   מיטל קרמני (בהצטיינות)   ארתור רובינוב
תמר שטיין    נעה שילה   שקד שמיר (בהצטיינות)
דור שניצר