דבר ראש המגמה לקול, אורי רשף

מסלול הנדסת קול במרכז הטכנולוגי להנדסאים ספיר, הוא הראשון בארץ המעניק דיפלומה של הנדסאי לבוגריו.

המסלול הינו שילוב של יצירתיות וטכניקה. נלמדים בו טכנולוגיות הקלטה והגברה מתקדמות ולימודי יצירה ומוסיקה.

חלק נרחב מתוכנית הלימודים מוקדש ללימודי מחשב והשימושים בו - במסגרת הפקות מוסיקליות, רדיו וטלויזיה וכן ללימודי מוסיקה, שיאפשרו לבוגר המגמה שפה משותפת עם מלחינים, מעבדים ומפיקים מוסיקליים.

שילוב של לימודי תיאוריה והתנסות בפרוייקטים, מאפשר לסטודנט לשלב את הסטאז' הנדרש, תוך כדי לימודים, כך שעם סיום לימודיו, יהיה כשיר לעבודה ויכול לתפקד בכל עמדות ההפקה.

המרכז הטכנולוגי להנדסאים ספיר מקפיד על בחירת מורים מקצועיים ומנוסים העובדים בתעשיות ההקלטות, ההגברה, הקולנוע, הטלוויזיה והרדיו בארץ  אנו מקפידים על עדכון תמידי של התכנים, של הציוד המתקדם ושל תפיסות אסתטיות מגוונות של עולם היצירה. כיתות הלימוד והאולפנים מצוידים במיטב מכשור הקלטה והגברה מתקדם וכל אמצעי ההמחשה וההוראה החדישים ביותר.

אולפני הקלטות משוכללים, אולפן טלוויזיה גדול ומקצועי ותחנת רדיו משדרת - קול הנגב 106 FM סטריאו המופעלת ע"י התלמידים - כל אלו משמשים את התלמידים לתרגול והתנסות לאורך כל השבוע בכל שעות היום והלילה.

ראש המגמה להנדסאי קול במכללת ספיר, מר אורי רשף

אורי רשף
בעברו עבד כ- 34 שנים ברשות השידור, הערוץ הראשון. משמש כראש המגמה להנדסאי קול, מזה כ-17שנים, ובמקביל מרצה באוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת תל-אביב ומכללות נוספות. בנוסף, בעלים של חברת "שש הפקות" (חברה להפקות סרטים בתחום הדוקו).

לימודי הנדסאי קול במכללת ספיר

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
3 + 4 =