ד"ר יובל בן אבו באוקספורד

ד"ר יובל בן אבו, הוזמן למעבדה מובילה בפיסיקה במחלקה לפיסיקה של מצב מוצק באוניברסיטת אוקספורד לביצוע מחקר פורץ דרך

המחלקה לפיסיקה של מצב מוצק באוניברסיטת אוקספורד באנגליה הזמינה את ד"ר יובל בן אבו למחקר ארוך טווח במעבדה המובילה בתחום פיסיקה של מצב רך.

הזמנה זו נעשתה בעקבות מחקריו פורצי הדרך של ד"ר בן אבו בתחום מחקריו שפורסמו בשנים האחרונות בעיתונות המקצועית המובחרת כגון: Symmetry, Physica A, Nature structure, Biological Chemistry ואחרים.

בעבר, הוזמן יובל  להציג את עבודתו לכנסים מדעיים מןבחרים ברחבי העולם ובכללם כנס Hope היוקרתי בטוקיו, יפן בו הציג את עבודתו בפני זוכי פרסי הנובל בפיסיקה לדורותיהם.

בעבודתו הנוכחית, הנחקרת באוניברסיטת אוקספורד, מנסה יובל לשפוך אור על אופן פעילותם או על מציאת סדר בתהליכים סטוכסטיים (אקראיים, לא מסודרים) במערכות ביולוגיות בעלות תכונות חשמליות.

ד"ר בן אבו, נולד באשדוד ובגיל 10 עבר לדימונה ובה סיים את לימודיו בתיכון אפלמן. לאחר שירותו הצבאי החל לימודיו במחלקה לפיסיקה של אוניברסיטת בן גוריון בה סיים גם את התואר השני והשלישי. בהמשך דרכו השתלם תקופה ארוכה במכון וויצמן למדע בפקולטה לביוכימיה והפקולטה לפיסיקה. כיום הוא משמש כמרצה במכללה האקדמית ספיר למקצועות הפיסיקה והמתמטיקה השונים.

ד"ר יובל אבו באוקספורד

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
11 + 8 =