המחלקה לתרבות - יצירה והפקה

פרס החוקרת הצעירה

ד"ר ליאת שטייר-לבני, מרצה בכירה במכללה האקדמית ספיר במחלקה לתרבות- יצירה והפקה, זכתה בפרס החוקרת הצעירה לשנת 2019 מטעם האגודה הבינלאומית ללימודי ישראל (AIS) וה-Israel Institute.

הפרס מוענק אחת לשנה לחוקר צעיר עד גיל 45, שלו תרומה ייחודית ומשמעותית בזירת המחקר של לימודי ישראל, כזה שמצטיין במחקר ושיש למחקרו חשיבות לתחום עד כה. ההחלטה מתקבלת על ידי ועדה אקדמית בינלאומית הבוחנת את המחקר והפרסומים של החוקרים הצעירים המבטיחים בתחום.

מחקריה של ד"ר שטייר-לבני מתמקדים בזכרון השואה בישראל משנות הארבעים ועד להווה. בכתב הזכייה נכתב כי הועדה שיבחה את רוחב היריעה של מחקרה, ומצאה את עבודותיה של ד"ר שטייר-לבני כמקוריות ויצירתיות.

הפרס ניתן במסגרת הכנס ה-35 של האגודה הבינלאומית ללימודי ישראל שהתקיים השנה במכללה האקדמית כנרת.

המחלקה ללימודי תרבות - יצירה והפקה במכללה האקדמית ספיר בראשותו של ד"ר ניר קדם, הינה ראשונה ויחידה בישראל בדומה למספר אוניברסיטאות יוקרתיות בחו"ל. התכנית כוללת שילוב של מדעי הרוח, האמנות והתרבות יחד עם יישום מעשי. לבוגרים מוענק תואר ראשון בתרבות - יצירה והפקה, למעוניינים לעסוק בניהול והפקת אירועים, ניהול מוסדות תרבות, כתיבה ועריכת תכנים, הוצאה לאור ושימור תרבות וארכיונאות. וכן, בתחומי האמנויות: מוזיקה, אוצרות ואמנות וניהול מוסדות אמנות. המחלקה לתרבות- יצירה והפקה בשיתוף פעולה עם בי"ס לאמנות בספיר מכשירה לתפקיד אמן מנחה בקהילה.

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
9 + 0 =