המרכז הטכנולוגי להנדסאים | מגמת עיצוב מדיה

כך תצאו עם השורה הכי חשובה בקו"ח

שלשה סטודנטים ברי מזל, במסלול הנדסאי עיצוב מדיה של המרכז הטכנולוגי להנדסאים ספיר, השתלבו לאחרונה במיזם בתחום ה-Licensing והמסחר ויסיימו את לימודיהם עם השורה הכי חשובה בכל קורות חיים: ניסיון מעשי.

במסגרת שיתוף פעולה ייחודי ראשון של המכללה עם הסטארטאפ BrandBow, המפתח פלטפורמה דיגיטלית לרישיונות בתחום המר'צנדייס, יתנסו השלשה בעבודה מעשית ואף יקבלו עליה שכר עבור כשליש משרה.
במסגרת המיזם יתנסו הסטודנטים באפיון פונקציונלי למוצר, יצירת Wireframes, בניית עיצובים למסכי המוצר, בניית עיצובים למסכי המוצר, עיצוב לוגו, אתר אינטרנט ומצגות.
השלשה נבחרו על בסיס הציונים, העבודות שהם הגישו ועל סמך הליך סינון של חברת BrandBow, כולל ריאיון עבודה.
הסטודנטים נמצאים בשנת הלימוד השנייה שלהם וההתמחות במהלך סמסטר ב' המהווה את הסמסטר האחרון, תהיה פרויקט הגמר שלהם במסגרת הלימודים.

דן פרייפלד, ראש מגמת עיצוב מדיה ומנהל eXlab מרחב חדשנות ויזמות בספיר: "זיהיתי פוטנציאל והזדמנות להית בין המגמות הראשונות שעושות דבר כזה. מה שחשוב הוא שאחרי תכנית ההתמחות הסטודנטים יוצאים עם ניסיון מעשי אמיתי בתעשייה - הם עבדו ופיתחו מוצר. זו שורה קריטית בקורות החיים שלהם. מבחינתי זה החזון להמשך, שמצד אחד הסטודנטים ילמדו ויבנו תיק עבודות במהלך הלימודים ובנוסף, שיהיה להם סמסטר אחד שיתבסס על רכישת ניסיון. ארצה להמשיך לפתח פרויקטים כאלה עם חברות נוספות ונשמח לפניות של חברות עבור שת"פים נוספים."

דודו שלמה, מנהל המרכז הטכנולוגי להנדסאים ספיר: "המרכז הטכנולוגי להנדסאים פועל ליצירת שיתופי פעולה נוספים עם ארגונים רבים על מנת לאפשר לסטודנטים שלנו להרחיב את ההשתלבות בהתנסות מעשית להגביר את סיכוייהם להשתלב בעבודה".

הנדסאי עיצוב מדיה בראשות דן פרייפלד, מכשיר אנשי מקצוע בתחום מבוקש בחברות סטארטאפ, הייטק וחברות דיגיטל רבות. התמחות באפיון חווית משתמש, עיצוב ממשקים לפלטפורמות דיגיטליות כגון סמארטפונים, אתרים מותאמים, מסכי טלויזיה ומגע חכמים. יצירת תכנים והדמיות אפליקטיביות המחברים תפיסה מוצרית עסקית המאפשרת לסטודנטים למצוא עבודה כמעצבים אינטראקטיביים מובילים בתעשייה.

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
11 + 3 =