היחידה למעורבות חברתית במשרד הדיקן | פעמונים

טקס סיכום והוקרה מלווה משפחות להבראה כלכלית

השנה, 36 סטודנטים הפעילים ביחידה למעורבות חברתית של משרד הדיקן בספיר ליוו 33 משפחות וכן 3 אמהות חד הוריות מתכנית "משכילה" של קרן קציר.

הסטודנטים עברו הכשרה ע"י צוות מקצועי של פעמונים, בה רכשו כלים וידע להתנהלות כלכלית נכונה וכיצד יש ללוות משפחות אשר בחרו בתהליך שינוי כלכלי.
הסטודנטים ליוו משפחות לאורך השנה, יישמו את הנלמד בקורס בשאיפה שהמשפחה תגיע לאיזון כלכלי.

תודות לתרומת בנק הפועלים וליווי מקצועי של ארגון פעמונים הצלחנו להרחיב את פעילותינו להגדיל את מספר הסטודנטים הפעילים ומספר המשפחות שקיבלו ליווי להתנהלות כלכלית נכונה.

בטקס הסיום נכחה אחת מהמשפחות שהשתתפו בתכנית, וסיפרה על התהליך שעברה עם הסטודנטים, החיבור בין הסטודנטים למשפחה, ההחלטה להכנס לתהליך והשפעות התכנית על חינוך הילדים לחשיבה כלכלית נכונה, מחשבה ובניית העתיד.

עוד נכחו, מטעם המכללה: פרופסור אבי בסר - המשנה לנשיא, אלון גייר - דיקן הסטודנטים ונעמה אייד בוהדנה - מנהלת היחידה למעורבות חברתית.
מטעם בנק הפועלים: קרין מאיר - מנהלת המרכז לצמיחה פיננסית, נורית כהן - מנהלת סניף שדרות, אסתר כהן - מנהלת מחלקה פרטית סניף שדרות ואילנית חכימי - מנהלת מח' המכירות.
מטעם ארגון פעמונים: דוד קוכמייסטר - מנכ"ל ארגון פעמונים, אלעזר פינקוביץ - מנהל מחוז דרום ואלה מדמוני - מנהלת איזור הנגב.

היה מרגש מאוד! יחד נמשיך לסייע למשפחות להגיע לאיזון כלכלי ולשיפור באיכות חייהם!

היחידה למעורבות חברתית של משרד הדיקן בניהולה של גב' נעמה אייד בוהדנה, מאפשרת לסטודנט לשלב במהלך לימודיו, עשייה חברתית מרתקת והיכרות עם הקהילה הסובבת את המכללה. סטודנטים פעילים זכאים למלגת לימודים, ליווי אישי וסדנאות העשרה.

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
4 + 5 =