המרכז הטכנולוגי להנדסאים | מגמת קול (סאונד)

הנדסאי קול יצאו לסיור לימודי בחברת שידורי הלווין MX1

מגמת הנדסאי קול (סאונד) בספיר מרבה לשתף פעולה עם גורמים בתעשייה, הן לטובת העשרת הידע המקצועי העדכני של הסטודנטים במגמה והן לטובת השמת בוגריה.

לאחרונה, התקיים סיור מקצועי של סטודנטים במגמה בחברת שידור הלווין העולמית MX1, עמה מתקיים שיתוף פעולה כבר מעל 13 שנים. MX1 שייכת לקונצרן ענק מלוקסמבורג, שאחראי בין היתר על שידורי האירוויזיון, הסופר בול ואליפות העולם בכדורגל.

את הסיור האחרון הדריכו שני בוגרי המגמה (מתוך עשרות בוגרי המגמה שעבדו ועובדים בחברה): ערן ליבוביץ, מנהל ההנדסה ונדב גון, Team Leader של החברה.

השתלבות תעסוקתית בחברת תקשורת שכזו, מדגימה אחת מאפשרויות השמה מגוונות לבוגרי המגמה, גם בחברות תקשורת והייטק, בהן מרכיב הסאונד מהווה רק חלק מפעילותן.

הלימודים במגמת הנדסאי קול - הקלטה והגברה בראשות אורי רשף, משלבים יצירתיות וטכניקה, תאוריה ולימוד מעשי, טכנולוגיות הקלטה והגברה מתקדמות באולפנים וחדרי עריכה מעודכנים, לצד לימודי יצירה ומוזיקה. בוגרי המגמה יוצאים לשוק התעסוקה עם ניסיון מעשי רב כיצירת תכניות רדיו וטלוויזיה ותרגול במופעים וקונצרטים, ויוכלו להשתלב בכל תחומי הפקה המוזיקלית בעבודה עם מלחינים, מעבדים ומפיקים.

צילום: אורי רשף

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
2 + 6 =