המרכז הטכנולוגי להנדסאים | מגמת מכונות בהתמחות רכב

שת"פ עם קבוצת לובינסקי בליווי חברת מומנטום

לימור חזן עמר

במסגרת שיתופי הפעולה שמקיים המרכז הטכנולוגי להנדסאים בספיר עם התעשייה, סוכמה השבוע תכנית לשיתוף פעולה עם יבואנית הרכב קבוצת לובינסקי, מהיבואניות הגדולות והמובילות בארץ.

את התכנית מלווה חברת מומנטום - מנוע הצמיחה של מקצועות הרכב בע"מ (חל"צ), שהוקמה בשנת 2016 ביוזמת קרן ביחד ושותפות בה חברות יבוא הרכב ואיגוד היבואנים.

החברה פועלת במטרה להפוך את מקצועות הרכב לתחום השכלה והכשרה מבוקש, המאפשר לצעירים וצעירות בישראל מימוש עצמי ותעסוקה איכותית, המבוססת על פרופסיה מובחנת, עם אפשרויות לקידום ולתגמול הולם, לחיזוק ענף הרכב והכלכלה הישראלית.

שיתוף הפעולה החדשני יביא לחשיפת הסטודנטים במגמת הנדסאי מכונות בהתמחות רכב אל עולם הרכב והתפתחויותיו הדינאמיות.

במסגרת התוכנית ייקחו הסטודנטים הלומדים במסלול חלק במגוון רחב של פעילויות בהן סיורים לימודיים במרכזי השירות של הקבוצה, הרצאות מרתקות ועדכניות לנעשה בענף, כנסים עיוניים והיצע רחב של אפשרויות לביצוע פרוייקטי גמר בהתאם לצרכי הקבוצה.

דודו שלמה, מנהל המרכז הטכנולוגי: "אני רואה חשיבות רבה ופועל רבות לחיבור ההשכלה הטכנולוגית אל עולם התעשייה. אנו מאמינים כי חשיפת הסטודנטים לטכנולוגיות חדישות, תכני לימוד עדכניים לצרכי השוק והתנסות מעשית בתעשייה תוביל להכשרת בוגרים איכותיים ומעודכנים."

בוגרי לימודי הנדסאי מכונות בהתמחות רכב, בראשות משה ניסים (אושיק), ירכשו מקצוע מבוקש בתחום מתפתח וייצאו עם שליטה והבנה של מערכות רכב מכניות הידראוליות ופניאומטיות ממוחשבות. בוגרי המגמה מועסקים בתפקידים בכירים במוסך המודרני בתחומי דיאגנוסטיקה ומערכות חדשניות ברכב, מכונאות, יועצי שירות, מנהלים טכניים, בוחני רכב ועוד.

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
5 + 9 =