היחידה לפרוייקטים בינלאומיים

פרויקט CURE זכה לברכות ושבחים על הישגי המכללה

נציגי האיחוד האירופאי התארחו במכללה האקדמית ספיר בספיר במסגרת פרויקט CURE אשר זכה לברכות ושבחים על הישגי המכללה

בחודש נובמבר אירחה מכללת ספיר את נציגי האיחוד האירופאי ואת חמשת המוסדות האקדמיים הנוספים הלוקחים חלק בפרויקט CURE, הממומן על ידי משרד 'ארסמוס+' של האיחוד האירופאי.

פרויקט CURE הוא תכנית עשירה ומגוונת לרפורמה בתוכנית הלימודים, שמטרתה עידוד וקידום חינוך לדמוקרטיה ולאזרחות פעילה ושיפור רמת הלימודים בחינוך האזרחי במדינות דמוקרטיות. מדובר בפרויקט בינלאומי בו שותפות ישראל וגאורגיה.
נציגי האיחוד האירופאי העריכו את התקדמות הפרויקט וסיפקו מידע מעודכן על יישומו. הפרויקט זכה לשבחים של המעריכים החיצוניים על התקדמות משמעותית בתכניות העבודה, בהדרכות ובמרכזי המעורבות האזרחית. וכן, על היותו מקדם שינוי בקמפוסים ומגביר את המודעות לנושאים אזרחיים, תוך קידום מעורבות אזרחית של סטודנטים בתוך הקמפוס ובכלל.

מכללת ספיר אחראית על תכנון, פיתוח ושמירה על הפלטפורמה הטכנולוגית של CURE לתקשורת, עבודה משותפת, הפצה, הערכה וניהול הפרויקט. בנוסף, המומחים הטכנולוגיים של ספיר פועלים בשיתוף פעולה הדוק עם מנהלי CURE על מנת לאפשר קיום קורס מקוון בנושא "אתגרים גלובליים במאה ה -21: קידום אזרחות פעילה וחינוך אזרחי".
גב' דניז אבוטבול, ד"ר ריקי טסלר, ד"ר מייק דהאן, ד"ר מני מלכה ופרופ' ארז צפדיה, מרצים במכללה האקדמית ספיר, השתתפו בסדנאות בינלאומיות באסטוניה ומרצים נוספים צפויים להצטרף לפעילות בשנה השלישית והאחרונה של הפרויקט.
אורטל לנדאו גדות, מנהלת פרויקט CURE: "אנו גאים במרצים וביחידה הבינלאומית אשר פועלים בשיתוף פעולה ומייצגים את המכללה בכבוד רב בפני האיחוד האירופאי".

לקבלת מידע נוסף על פרויקט CURE או השתתפות בפרויקטים בינלאומיים של מכללת ספיר ניתן לפנות ליחידה הבינלאומית: 077-9802357, Ortal.gadot.ipo@gmail.com.
לקבלת מידע נוסף על הפרויקט, ניתן לבקר באתר הפרוייקט: https://cure.erasmus-plus.org.il/

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
5 + 8 =