החטיבה ליזמות וחדשנות

כנס SouthUp בסימן השקעות בסטארטאפים - עתיד הקיבוץ

בכנס, שנערך בשיתוף פעולה עם המכללה האקדמית ספיר, הוצגו 25 סטארטאפים מובילים בתחומי החקלאות, האלקטרוניקה, התעשייה והקלינטק; ארבעה פיתוחים חדשים הוצגו על ידי סטודנטים מהחטיבה ליזמות וחדשנות של המכללה

אתמול (יום רביעי, 5.9) התקיים כנס SouthUp השני בשיתוף המכללה האקדמית ספיר, בנושא "השקעות בסטארטאפים – עתיד הקיבוץ". בכנס השתתפו 25 סטארטאפים מובילים בתחומים שונים; ארבעה מהפיתוחים שיוצגו במהלך הכנס הם פרי עבודתם של סטודנטים במכללת ספיר במסגרת החטיבה ליזמות וחדשנות.

במהלך הכנס הועברו הרצאות במגוון נושאים כמו "פוטנציאל השקעות בסטארטאפים", "חדשנות עסקית ופיננסית כדרך חיים קיבוצית", "היבטים משפטיים של השקעות בסטארטאפים", "איך רשויות המס מתייחסות להשקעות בסטארטאפים" ועוד, על ידי מיטב המומחים הישראלים בתחום חברות ההזנק, ביניהם: קרינה רובינשטיין, מנהלת פיתוח עסקי זירת הזנק ברשות החדשנות; גור שומרון, משקיע פרטי ודירקטור ברשות החדשנות ונוספים.

פרופ' עמרי ידלין, נשיא מכללת ספיר: "מכללת ספיר שמה לה למטרה להעצים את תחום היזמות והחדשנות באזור העוטף את המכללה - הן בתחומים הטכנולוגיים, הן בתחום התרבותי והן בתחום החברתי. בתחום ההייטק, יזמנו יחד עם שער הנגב, אמדוקס, משקיעים ותורמים מסן דייגו ושותפים אחרים את חממת SouthUp. אחרי אירוע מוצלח בשנה שעברה, אנחנו פותחים את הכנס השני של SouthUp והפעם התעלתה על ההצלחה הקודמת. השנה, המרצים השונים העבירו כלים מעשיים להשקעות בחברות הזנק ובאירוע ינכחו משקיעים שונים אשר מחפשים אחר יעד ההשקעה הבא. זו הייתה הזדמנות מצוינת לכל מי שמחפש להעשיר את עולמו בנושאים אלו, להפגש פנים אל פנים עם יזמים, עם סטודנטים יצירתיים ועם משקיעים פוטנציאליים".

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
2 + 17 =