המחלקה לתקשורת

ד"ר מוטי גיגי מונה לראש המחלקה לתקשורת

ד"ר מוטי גיגי (44), ששימש ב-3 השנים האחרונות כיועץ האקדמי של המחלקה לתקשורת ובמשך 7 שנים כיו"ר ארגון הסגל האקדמי, נכנס לתפקידו החדש כראש המחלקה לתקשורת במכללת ספיר היום (1.8) ויחליף את ד"ר אורלי סוקר שכיהנה בתפקיד כ-4 שנים.

בתקופתה הובילה ד"ר סוקר את הקמת המסלול לעיתונות דיגיטלית ויצירת פודקאסטים, קבלת ההסמכה הקבועה למתן תואר ראשון בתקשורת, ייזום פרויקט 'רדיו פוקוס' בשיתוף השב"ס וגם שמרה בהצלחה על יציבות מספר הנרשמים בכל שנה, בעוד במכללות ואוניברסיטאות אחרות נרשמה ירידה בכמות הנרשמים. ד"ר סוקר על מינויו של ד"ר גיגי: "אני חושבת שמוטי הוא בדיוק האדם הנכון שיריץ את המחלקה להישגים חדשים ואני מאחלת לו הצלחה רבה בהמשך הדרך".    

לד"ר גיגי תואר ראשון במדעי ההתנהגות וכלכלה מאוניברסיטת בן גוריון בשיתוף מכללת ספיר, תואר שני בסוציולוגיה מאוניברסיטת תל אביב, תואר דוקטור בסוציולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון ופוסט דוקטורט במחלקה ללימודי ישראל מאוניברסיטת ניו-יורק (NYU). ד״ר גיגי הוא גם בוגר מנדל למנהיגות חינוכית, בוגר קורס אל״כא למנכ"לי עמותות, גוונים ישראלי של הפדרציה של סן פרנסיסקו.

ד״ר גיגי פעיל בכמה עמותות, סינמטק שדרות ופורום דוב לאוטמן. כמו כן הוא תושב הדרום מאז ילדותו, החל את דרכו האקדמית כסטודנט במכללה האקדמית ספיר, בשנת 2001 החל לעבוד כמתרגל במכללה, ב-2007 נכנס לסגל המרצים ומשנת 2011 משמש כחלק מהסגל הבכיר.

בין עבודותיו הבולטות ד״ר גיגי - מחקר היסטורי על הקשר בין עיירות פיתוח וקיבוצים 1950-2012 ומחקר על צעירים ואיך הם מיוצגים בתקשורת - מחקר שמומן על ידי אונסקו.

ד"ר מוטי גיגי: "מכללת ספיר היא בית מאז שנכנסתי לאקדמיה. גדלתי במכללה ואני גאה לקבל על עצמי את תפקיד ראש המחלקה לתקשורת. נמשיך לשמור על איכות המחלקה ועל טיפוח מצוינות וחדשנות, כל זאת על מנת לשלול כל אפשרות לפער בין יכולות המצוינות האקדמית של ספיר ובין האוניברסיטאות בישראל.

ד"ר מוטי גיגי

המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר, בראשות ד"ר מוטי גיגי, מכשירה סטודנטים בתחומי התקשורת השונים: עיתונות, רדיו ושידורים דיגיטליים ותקשורת שיווקית ומדיה דיגיטלית. הלימודים משלבים בין תיאוריה ועשייה עיתונאית. הסטודנטים במחלקה מפעילים אתר חדשות "ספירלה", ואת רדיו "קול הנגב". בוגרים רבים של המחלקה משולבים בתעשיית התקשורת.

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
8 + 0 =