התכנית הדו-חוגית "מוזיקה למדיה ותרבות - יצירה והפקה", מעניקה לבוגריה תואר ראשון B.A בתכנית 4 שנתית.

תכנית התואר הראשון במוזיקה למדיה ותרבות - יצירה והפקה מיועדת לסטודנטים המעוניינים בעומק מקצועי ואינטלקטואלי של מוזיקה מוכוונת מטרה (למגוון רחב של מדיות חזותיות) לצד לימודי תרבות והפקה, ואשר שואפים לפתח לעצמם אופק תעסוקתי הן כיוצרי מוזיקה למדיה והן כמנהלי ומפיקי תרבות.

יונתן בר גיורא וישי אדר, מלחינים ומוזיקאים, העומדים בראש תכנית לימודי המוזיקה למדיה במכללת ספיר:  "מכללת ספיר היא מעבדת יצירה גדולה, שבמסגרתה מופקים מדי שנה, במחלקות השונות, מאות סרטים, תכניות טלוויזיה, מופעי מחול, משחקי מחשב ואפליקציות למחשב וסלולר, הזקוקים כולם לטיפול סאונד ומוזיקה. מעבדה זו מאפשרת ותאפשר לסטודנטים שיבחרו באחד משלשת המסלולים ללימודי מוזיקה מוכוונת מטרה שמציעה כיום המכללה (מחשבים ומוזיקה, מוזיקה לקולנוע והתכנית הדו חוגית עם תרבות והפקה), להתנסות "על רטוב" בשלל אפיקי היצירה המעשית, ולצבור תיק עבודות מגוון ומערכות קשרים מקצועיות רבות כבר עם סיום הלימודים".

ד"ר עמרי הרצוג, ראש המחלקה לתרבות - יצירה והפקה: "התואר הדו חוגי במוזיקה למדיה ובתרבות - יצירה והפקה יאפשר לסטודנטים, לא רק להעמיק את הידע המוזיקלי המעשי שלהם, אלא גם לקבל את הרקע התאורטי במוזיקה שניתן במסגרת החטיבה למוזיקה של המחלקה (בראשות ד"ר נדב אפל). כמו כן, סטודנטים אלה ילמדו את הרקע ההיסטורי והסוציולוגי של המוזיקה והקשר ביניהם לבין עולם התרבות. בנוסף, יוכשרו הסטודנטים כמפיקים של אירועי תרבות".

ראשי התכנית
ד"ר עומרי הרצוג

ד"ר עמרי הרצוג, ראש המחלקה לתרבות - יצירה והפקה
רכזת המחלקה, גב' דגנית בן שימול
טלפון: 077-9802337 | דוא"ל: ccp@sapir.ac.il

פרופ' סמי שלום שטרית ורני בלייר

פרופ' סמי שלום שטרית, ראש ביה"ס לאמנויות הקול והמסך
רני בלייר, ראש התכנית לתואר ראשון באמנויות הקול והמסך

יונתן בר גיורא

יונתן בר גיורא,
ראש התכנית

ד"ר עומרי הרצוג

ישי אדר, ראש התכנית
טלפון: 077-9802460 |
דוא"ל: adar_i@mail.sapir.ac.il

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
1 + 0 =