המחלקה לניהול המשאב האנושי

סיור שטח לימודי באמדוקס

סטודנטים במחלקה לניהול המשאב האנושי, יצאו לסיור שטח לימודי ומפגש עם מחלקת משאבי אנוש HRES באמדוקס לוגו אמדוקס.

הסיור הוא חלק ממערך סיורים המתקיימים באופן רציף במחלקה לניהול המשאב האנושי, כחלק מהרצון לחבר את הסטודנטים, לנעשה בשטח ולכלול בתואר כמה שיותר פרקטיקה וחיבור לעולם התעסוקה.

סטודנטים שנה ג' במחלקה לניהול המשאב האנושי בספיר נפגשו עם מחלקת משאבי אנוש אמדוקס ישראל, המונה חמש נציגות אשר אמונות על הקשר והמענה בתחום משאבי האנוש לכלל עובדי ומנהלי אמדוקס ישראל, בניהולה של הילה שילמן.

תחילה למדו הסטודנטים על הארגון באמצעות משחק Kahoot מושקע שהוכן במיוחד עבורם. לאחר מכן צללו להכרות עם המבנה הארגוני המורכב של אמדוקס ולאחר מכן למדו על המורכבות בניהול חברה גלובלית: כיצד מתאימים את המענה בין הארצות השונות וכיצד הגלובליות משפיעה על ההתנהלות היומיומית.

לירון ידלין, סטודנטית שנה ג' במחלקה מציינת כי "במהלך השיח היה ניתן לראות שרכשנו במהלך התואר שפה מקצועית משותפת שכבר מסייעת לנו להשתלב בעולם המקצועי של התחום."

בהמשך שוחחו הסטודנטים עם צוות המחלקה להבנת תפקידן לעומק, כיצד מתחילים את מסלול הקריירה לאחר התואר ומה האפשרויות העומדת בפני בוגרי המחלקה בחברות כמו אמדוקס ובכלל.

לסיכום, לירון מוסיפה: "מבחינתי הסיור לקראת סיום התואר והחיבור לשטח ולשוק העבודה הוא חשוב מאין כמותו ומסייע רבות להתחיל לענות על השאלה המתבקשת " אז מה תעשה אחרי התואר?"".

המחלקה לניהול המשאב האנושי במכללה האקדמית ספיר, בראשות ד"ר רונית נדיב, מציעה תכנית לימודים ייחודית ללימודי תואר ראשון, המושתת על הבנת המערכת הארגונית מנקודות המבט: פסיכולוגית, סוציולוגית, כלכלית וניהולית. תוכנית הלימודים מוכרת על ידי העמותה הישראלית לניהול, פיתוח וחקר משאבי אנוש, ובוגריה יוכלו להשתלב בתפקידי ניהול בכלל ובניהול המשאב האנושי בפרט. במהלך הלימודים זכאים הסטודנטים לקורס הסמכה לחשבי שכר כחלק מהתכנית האקדמית.

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
5 + 15 =