בית הספר לעבודה סוציאלית

הורות לילדים עם צרכים מיוחדים

שיר שחם ותהילה כספי, סטודנטיות שנה ג', אשכול טראומה על רקע לאומי בטחוני בהנחיית פרופ' אורית נוטמן-שורץ

לאחרונה התקיים בשדות נגב, ערב להעלאת המודעות בתחום הורות לילדים עם צרכים מיוחדים

את הערב הפיקו סטודנטים מבית הספר לעבודה סוציאלית במכללה האקדמית ספיר, הלומדים באשכול טראומה על רקע לאומי בטחוני ומבצעים הכשרה מקצועית בשדה בהדרכת עו"ס אורית הררי-רואה, במחלקה לשירותים חברתיים.

בערב זה הועלה המופע :"אם אנחנו כבר כאן אז למה לא להנות מזה" מבית תיאטרון אלומה. מופע עוצמתי ומרגש על הורות מיוחדת וצמיחה התמודדות כוח ואמונה. השחקניות הינן אמהות לילדים עם צרכים מיוחדים, שרו ריגשו ודיברו על הכל.

המופע התקיים בהיכל התרבות שדות נגב, בערב נכחו כ-400 משתתפים: תושבי המועצה, משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים, אנשי מקצוע ועובדי המועצה.
הערב התקיים בשיתוף של המחלקה לשירותים חברתיים עם הספרייה הקהילתית במועצה האיזורית בשדות נגב.

בתמונה מימין לשמאל: תהילה כספי ושיר שחם, סטודנטיות לעבודה סוציאלית, אורית הררי-רואה עו"ס מ.א שדות נגב, מעיין בנישטי עו"ס האחראית על תחום הצרכים המיוחדים, שולה אבוטבול מנהלת ספריית מעגלים, יורם אבוטבול יו"ר צח"י

בית הספר לעבודה סוציאלית במכללה האקדמית ספיר בראשותה של ד"ר מירב משה גרודופסקי, שם לו למטרה להכשיר סטודנטים להיות אנשי מקצוע ובעלי מודעות אישית וחברתית, המגלים גמישות, יוזמה וביקורתיות. הלימודים משלבים קורסים תיאורטיים ביחד עם קורסים יישומיים והכשרה מקצועית בשדה כבר מהשנה הראשונה. ביה"ס מקיים שיתופי פעולה בינלאומיים באירופה, אסיה ואפריקה. אשכולות: עבודה סוציאלית בינלאומית, שיקום, תעסוקה ואבטלה, טראומה ואובדן והזדקנות. כמו כן מפעיל ביה"ס מסלול להסבת אקדמאים לעבודה סוציאלית.

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
3 + 13 =