בית הספר לאמנויות הקול והמסך

סדרה תיעודית לילדי הגן בהפקת ספיר

שיתוף פעולה בין ביה"ס לאמנויות הקול והמסך וערוץ nick ג'וניור, הניב סדרת סרטים תיעודיים מקוריים לילדי הגן בשם "הנה אני"

סדרת הסרטים היא תוצר של הקורס "טלוויזיה לילדים: תיאוריה ומעשה", בהנחיית ובעריכת ד"ר יובל גוז'נסקי.

פורמט ייחודי של סרטים תיעודיים, שפותח במסגרת הקורס, מתמקד בילדים וילדות ישראליים בגיל 5, ממגוון אזורים וקהילות. דרך העבודה עם הילדים, הצילום והעריכה מביאים היוצרים לידי ביטוי את עצמאותם ואת העושר של עולמם של ילדים צעירים. הסדרה מציבה את הילדים כגיבורים, כשהיא מתמקדת ביכולותיהם, כישרונם ומציגה את יופיים של חיי היום יום. הסדרה מבליטה 5 ערכים מרכזיים: משפחה, חברות, רוח האדם, למידה וכישורים ואת הזכות להיות מי שאתה.

באמצעות מספר עקרונות לעבודה עם ילדים צעירים אשר נלמדו בשיעור, הסטודנטים ערכו תחקירים לאיתור ילדים מתאימים, צילמו וערכו את הסרטים.

זו סדרה ראשונה על מסך הטלוויזיה, אשר מוקדשת כולה לילדים ישראלים בגילאי הגן. הסדרה צולמה ברחבי הארץ והיא מתבססת על תפיסת עולם וניסיון רב ברחבי העולם ביחס לעולמם של ילדים בגילאים אלו.

הסרטים התיעודיים, שאורכם 2.5 דקות כל אחד, הועלו החל ב-24.10.17 בפלטפורמה הדיגיטלית של ערוץ ניק ג'וניור ולאחר מכן ייתכן שגם בערוץ עצמו.

לחצו לצפייה בסדרה >>

ביה"ס לאמנויות הקול והמסך בראשות פרופ' סמי שלום שטרית והבמאי רני בלייר במכללת ספיר מציע תכנית לימודים במתכונת ארבע-שנתית כמקובל בבתי הספר המובילים בעולם. עד היום צברו בוגריו עשרות פרסים בפסטיבלים ברחבי העולם. לבחירת הסטודנטים חמישה מסלולי התמחות: טלוויזיה, קולנוע, אנימציה, מוזיקה וסאונד לקולנוע, כוריאוגרפיה ותנועה למסך ובמה. ביה"ס מקיים פעילויות בינלאומיות רבות. מדי שנה מפיק ביה"ס את הפסטיבל הסרטים הבינלאומי "פסטיבל קולנוע דרום". הבוגרים זכאים לתואר ראשון B.F.A. באומנויות הקול והמסך המוכר על ידי המל"ג ואוניברסיטאות בעולם.

מסלול טלוויזיה בראשות ענת סלע ענבר, שם דגש על התמקצעות המדיום הטלוויזיה כמדיום מרכזי, ומעביר סדנאות בנושאי: פיתוח, כתיבה, תחקיר ועריכת תוכן, בימוי והפקה של תוכן טלוויזיוני. כמו כן נערכים מפגשים עם יוצרי טלוויזיה ואנשי מקצוע בתחומים השונים.

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
14 + 3 =