בוגרי קורס גישור מספרים

"לאחרונה זכיתי לסיים קורס גישור בממרכז ללימודי חוץ אצלכם בספיר בהובלתה של מרב מירון גורן.
זכינו לטעום טעימה ראשונית מעולם הגישור ממרצה מקצועית, מעמיקה , רצינית שהעבירה את תכני הקורס בצורה בהירה וחדה , וכל זאת תוך יצירת אווירה נעימה של חדוות הלימוד בכיתה..."
רועי קנדל קורס גישור בסיסי 2017


"...בהנחייתך המובנית, המעניינת והבהירה, בשילוב אישיותך הנעימה, שמיכרה במקצועיות, בסבלנות ובנועם רב, הצלחנו להתחבר ולהיות שותפים מלאים בשיעורים, בלמידה ובהתנסויות..."
מתוך ברכה למנחת קורס קישור עו"ד ומגשרת מרב מירון גורן, שכתבה סיגלית אמזלג בשם משתתפי קורס גישור 16.2.14


"הקורס היה מעניין, מורכב קצת מבחינה תיאורטית, הסימולציות היו נהדרות. הטקסטים היו עמוסים ומלאים אך מרחיבים אופקים ומאפשרים להתמודד עם סיטואציות לא פשוטות בחיים הדינמיים של ימינו. מרצה נפלאה וקשובה לצרכיי התלמיד."
נטע ממן, באר שבע


"אני מרגישה שקורס הגישור תרם המון ליכולת שלי בניהול מו"מ בקונפליקטים ושחל שיפור במיומנות ישוב סכסוכים. כמו-כן הקורס סייע בידי להבין ולהתייחס לצרכים ולאינטרסים של הפרט."
אורית מרציאנו, באר שבע


"הקורס תרם לי הרבה מעבר לייעודו, נתן תובנות יקרות בתחום הטיפול בעמדות מנוגדות. היה שימוש בכלים יישומיים בקורס בסיטואציות רבות, כולל תהליכים חברתיים מורכבים. ההנחייה וההדרכה של הקורס, המבנה וההקפדה על מבנה היו יוצאים מן הכלל. אהבתי את הסגנון והדרך בהם מירב מעבירה את המפגשים."
אסיה מרגוליס, קיבוץ נגבה


"למדתי גישור במסגרת חברת גבים. הקורס בהחלט נטע בי יסודות חשובים, המסייעים לי בעבודה השוטפת כמנהל קהילה. במבט לאחור הייתי ניגש לגישורים שערכתי באופן שונה, בצורה יותר מובנית, שיטתית ומקצועית. בהחלט הקורס תרם לי בהבנת מורכבות הגישור וכיצד להגיע להסכמות בסופו של התהליך."
איתן רוזנבלט, קיבוץ ברור חיל


קולאג' תמונות מהקורס גישור במכללת ספיר

אנשי קשר

עו"ד מרב מירון גורן

מרכז מידע, ייעוץ והרשמה
077-9802802 שלוחה 3
infost@sapir.ac.il

מזכירות כללית
077-9802353

רכזת הקורס

הגב' רומינה יצקייר - הוכברג
rominay@sapir.ac.il

פקס
077-9802343