ביה"ס לאמנויות הקול והמסך

ברכות לשלומי אלקבץ על זכייתו בפרס לנדאו לקולנוע

זר ברכות לשלומי אלקבץ!

בשם המכללה האקדמית ספיר, בית הספר לאמנויות הקול והמסך, מוריו, עובדיו ותלמידיו,

אנו גאים לברך את יקירנו, חבר הסגל הבכיר, שלומי אלקבץ, על זכייתו בפרס מפעל הפיס ע״ש לנדאו לקולנוע לשנת 2017.

עבודתו הקולנועית של שלומי אלקבץ, יחד עם רונית אלקבץ ז״ל, מעמידה את רף אומנות הקולנוע הישראלי במקום גבוה מאוד בישראל ובעולם.

ההפקות החדשות בהן מעורב שלומי, כמו הסרט הטוב ביותר שנעשה ב-2017, ״לא פה, לא שם״ בבימויה של מייסלון חמוד, עומדות גם הן בתו האיכות הגבוה ביותר של אמנות הסיפור הקולנועי.

עבודתו המצוינת של שלומי אלקבץ מביאה את סיפוריהן המושתקים והמוצללים של הנשים בשוליים הזנוחים של החברה הישראלית, וכל זאת מבלי להתפשר על האמנות כהוא זה.

שלומי אלקבץ הוא מרצה בכיר וראש המסלול לקולנוע בבית הספר לאמנויות הקול והמסך ובעבודתו מעמיד דור חדש של קולנוענים צעירים חדורי תשוקה וחופש יצירה.

אנו גאים בחברנו שלומי ונרגשים על זכייתו.

מזל טוב.

פרופ׳ עמרי ידלין, נשיא המכללה
פרופ׳ אבנר פיינגלרנט, ראש בית הספר היוצא לאמנויות הקול והמסך
פרופ׳ סמי שלום שטרית, ראש בית הספר הנכנס לאמנויות הקול והמסך
רני בלייר, ראש התכנית לתואר ראשון בביה"ס לאמנויות הקול והמסך

תמונה: שלומי אלקבץ על רקע מדברי

ביה"ס לאמנויות הקול והמסך במכללת ספיר בראשות פרופ' סמי שלום שטרית והבמאי רני בלייר  מציע תכנית לימודים במתכונת ארבע-שנתית כמקובל בבתי הספר המובילים בעולם. עד היום צברו בוגריו עשרות פרסים בפסטיבלים ברחבי העולם. לבחירת הסטודנטים חמישה מסלולי התמחות: טלוויזיה, קולנוע, אנימציה, מוזיקה וסאונד לקולנוע, כוריאוגרפיה ותנועה למסך ובמה. ביה"ס מקיים פעילויות בינלאומיות רבות. מדי שנה מפיק ביה"ס את הפסטיבל הסרטים הבינלאומי "פסטיבל קולנוע דרום". הבוגרים זכאים לתואר ראשון B.F.A. באומנויות הקול והמסך המוכר על ידי המל"ג ואוניברסיטאות בעולם.

 

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
8 + 2 =
JobSapir - אתר התעסוקה לבוגרים וסטודנטים