מרכז נגישות במשרד הדיקן

פר"ח לשם - חוויה לחיים

דניאל מרדכי מסכמת שלוש שנים במכללת ספיר, עם דגש על השנה האחרונה והמשמעות העצומה שלה.

"בימים האחרונים, סיימתי תואר ראשון שבמהלכו פעלתי במסגרות שונות והתנסיתי בכמה מלגות. בשנה האחרונה לתואר, על אף ההיצע הרחב והמגוון, מייל אחד שקורא לסטודנטים מצוינים לעזור לחבריהם לספסל הלימודים, היה זה שתפס אותי. לא תיארתי לעצמי באותו הרגע, עד כמה השנה הזו תהפוך למעצימה, מאתגרת ומספקת - בזכות התכנית המדהימה שנקראת פר"ח לשם.

זה לא היה פשוט לסטודנטית שחרדה לציונים שלה, לשלב את זה בתוך כל הלחץ, בין מבחן לעוד מטלה. אבל בזכות צוות המרכז, ואסנת המדהימה בפרט, הכל היה אפשרי. ההכוונה, ההקשבה והדאגה שלה, יחד עם חונכות שתרמה לי המון ברמה האישית, עשו את העבודה היטב. זכיתי לחנוך סטודנטים שלימדו אותי לא פחות ממה שאני לימדתי אותם, כאלה שריגשו אותי וחיממו את ליבי בכל מפגש מחדש, ועברו תהליך מעורר השראה. סטודנטים שהוכיחו שהמשפט 'תאמין - תצליח', הוא ממש לא קלישאה. פרח לשם העניק לי חוויה מיוחדת וחברות אמיתית, בסופו של תהליך ארוך ושנה עמוסה. אין ספק שהצלחנו, כולנו".

בנימה אופטימית זו, אני רוצה להזמין את כולכם\ן להצטרף לתכנית פר"ח לשם - סטודנטים למען סטודנטים עם לקויות למידה, כדי ללמוד וללמד, ולחתור כמו תמיד למצוינות. הצטרפו עוד היום!

להרשמה - בלשונית של ההרשמה מזינים פר"ח לשם.

מתוך עמוד הפייסבוק של משרד הדיקן של מכללת ספיר

דניאל מרדכי, בוגרת מכללת ספיר, עומדת ליד פודיום כשברקע לוגו אגודת הסטודנטים
צילום: אייל וייס

משרד דיקן הסטודנטים בהנהלת מר אלון גייר מעניק סיוע לסטודנטים ופועל בנושאים הקשורים לרווחתם. המשרד מעניק סיוע לבעיותיהם האישיות של הסטודנטים כמו: סיוע כלכלי, סיוע לסטודנט בשירות מילואים, לקויות למידה, סטודנטים עם מוגבלויות, הפניה לטיפול בשירות הפסיכולוגי, עוולת מנהליות ואקדמיות, סיוע לסטודנט הערבי וטיפול בעולים חדשים. כל זאת בשיתוף פעולה פורה עם שאר הגורמים במכללה.

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
7 + 8 =
JobSapir - אתר התעסוקה לבוגרים וסטודנטים