המחלקה לתקשורת

רצועת הבוקר בידינו!

השדרן תומר מולוידזון, בוגר המחלקה לתקשורת בספיר, התמנה לעורך ולמגיש של תכנית הבוקר החדשה בתחנת הרדיו כאן 88.

מולוידזון, בוגר מסלול רדיו ותחנת "קול הנגב" וכעת מרצה בספיר לעריכת מוזיקה, משדר בתחנה ב-5 השנים האחרונות, מגיש ועורך גם את התוכנית "כאן שם ובכל מקום" בימי שישי, מפיק את ג'אם 88 וממנהלי עמוד הפייסבוק של התחנה, יגיש את רצועת הבוקר בימים א'-ה' החל מהשעה 9:00 בתחנת השידור כאן 88. בכך הוא מצטרף אל בוגרת נוספת ומרצה במחלקה, עפרה הלחמי, שמגישה את הרצועה לפניו בין 7:00 ל-9:00.

תומר מולוידזון מספר כי מסלול הרדיו של המחלקה לתקשורת שינה את חייו. "הייתי ילד מאוד ביישן וחסר ביטחון. בחרתי ברדיו בגלל האהבה למוזיקה ובמחשבה שאשאר מאחורי הקלעים. אבל מנהל הרדיו של המכללה נתן לי את הדחיפה לכיוון המקרופון ואחרי שנתיים מצאתי את עצמי מופיע על במות, מנגן ושר (ואני לא יודע לשיר!). מאדם שפחד להתקשר לפקידה בקופת חולים ולדבר עם אנשים זרים הפכתי לאחד שמדבר עם מאות אלפי מאזינים ביום ומרצה במכללה. המכללה פתחה לי את הדלת לרשות השידור ו-88FM אבל גם פתחה לי את הראש. זה אומנם תואר בתקשורת אבל הוא נוגע בכל תחומי החיים ובכל פעם שאני מגיע למכללה נצבט לי הלב ורגש הנוסטלגיה משתלט, הייתי חוזר על הכל שוב ושוב אם רק הייתי יכול".

ד"ר משה מורד, מנהל כאן 88: "תומר הצטרף אלינו לפני כחמש שנים והגיע מתחנת הרדיו של מכללת ספיר, בזכות החממה אותה טיפחנו ונמשיך לטפח בתחנות הרדיו החינוכי ברחבי הארץ. מאז הוכיח את עצמו כאיש רדיו מעולה בתחומים השונים: עריכה, הגשה והפקה."תומר מולוידזון, בוגר המחלקה לתקשורת

המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר, בראשות ד"ר אורלי סוקר, מכשירה סטודנטים בתחומי התקשורת השונים: עיתונות, רדיו ושידורים דיגיטליים ותקשורת שיווקית ומדיה דיגיטלית. הלימודים משלבים בין תיאוריה ועשייה עיתונאית. הסטודנטים במחלקה מפעילים אתר חדשות "ספירלה", ואת רדיו "קול הנגב". בוגרים רבים של המחלקה משולבים בתעשיית התקשורת.

במסלול רדיו שידורים דיגיטליים, בראשות ד"ר נועם פיינהולץ, הסטודנטים לומדים באופן סדנאי, תוך כדי תפעול פעיל של תחנת הרדיו החינוכי קול הנגב והתנסות במגוון המקצועות בתחום: הפקה, תחקיר, טכנאות, עריכת מוזיקה, הגשת תכניות אישיות, דיווח מהשטח, ביצוע ראיונות והעלאת פודקאסטים לרשת

המכללה האקדמית ספיר היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה והערים הסמוכות. במכללה 16 מחלקות לתואר ראשון (B.A.), 4 מחלקות לתואר שני (M.A.), ביה"ס להנדסאים, מרכז הכשרה והסמכה, וכן מכינות קדם אקדמיות. כמו כן מפעילה המכללה מעונות, מרכז ספורט, תחנת רדיו, גלריות, שרותי בריאות ופעילות מגוונת של אגודת הסטודנטים. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים, 100% מימון בשכר לימוד בסיסי לחיילים משוחררים בלימודי הנדסאים.

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
3 + 9 =