מערכת שעות לתואר הדו-חוגי במדעי המחשב ובשיווק טכנולוגי - תש"ף

שנה א'

שם הקורס מרצה יום שעות נק"ז מס' קורס הערות
מבוא למדעי המחשב ד"ר אידה אלפרין א' 11:45-08:30 5 1301001-1  
אלגברה ליניארית 1 - תרגול ד"ר אידה אלפרין א' 14:45-13:15 - 13004-1  
מבוא למדעי המחשב - תרגול מר גיא תורג'מן א' 14:45-13:00 - 13001-1  
אלגברה ליניארית 1 - תרגול מר אלכסנדר פרידמן א' 16:30-15:00 - 13004-1  
מבוא למדעי המחשב - תרגול מר גיא תורג'מן א' 16:45-15:00 - 13001-1  
מבוא למתמטיקה למדעי המחשב - תרגול מר דולב אביבי ב' 12:00-10:30 - 13048-1  
לוגיקה ותורת הקבוצות ד"ר אמיר ספיר ב' 15:30-12:30 3 1301047-1  
אלגברה ליניארית 1 ד"ר אידה אלפרין ג' 15:00-12:30 4 1301004-1  
מבוא למתמטיקה למדעי המחשב ד"ר מקסים ברשדסקי ג' 17:45-15:15 - 1301048-1 עבור בעלי 3 יח"ל במתמטיקה בבגרות או ציון הנמוך מ-80 ב-4 יח"ל או ציון הנמוך מ-70 ב-5 יח"ל
יסודות השיווק ד"ר ארבל רונן א' 13:45-11:15 3 1401033-02  
יסודות השיווק ד"ר ארבל רונן ה' 18:30-16:00 3 1401033-01  

* הדרכה בספריה - ההרשמה תיעשה ע"י המחלקה
שימו לב, יתכנו שינויים!
רשימת קורסי האנגלית תופיע באתר האינטרנט בעת כניסתכם לצורך רישום לקורסים.

שנה ב'

שם הקורס מרצה יום שעות נק"ז מס' קורס דרישות קדם לקורס
תכנות מערכות ד"ר שירה צוקר א' 11:00-08:30 4 1301055-1 מבוא לתכנות מונחה עצמים
ארכיטקטורה - ארגון המחשב מר מורד דקה א' 16:30-14:00 4 1301010-1 מבוא למדעי המחשב
ארכיטקטורה - תרגול מר מורד דקה א' 18:15-16:45 - 13010-1  
מבוא למודלים של חישוב ד"ר אמור ספיר ב' 11:00-08:30 4 1301039-1 מבוא למדעי המחשב, מתמטיקה דיסקרטית
חדו"א 2 ד"ר עמית בן בסט ב' 14:00-11:30 4 1301035-1 חדו"א 1
מבןא למודלים של חישוב - תרגול מר אריאל זנו ב' 15:45-14:15 - 13039-1  
מבני נתונים - תרגול גב' הודיה אטיאס ב' 15:45-14:15 - 13012-1  
מבוא למודלים של חישוב - תרגול מר אריאל זנו ב' 17:30-16:00 - 13039-2  
מבני נתונים - תרגול גב' הודיה אטיאס ב' 17:30-16:00 - 13012-2  
מבני נתונים ד"ר אידה אלפרין ג' 11:30-09:00 4 1301012-1 מבוא למדעי המחשב, מבוא לתכנות מונחה עצמים, מתמטיקה דיסקרטית
חדו"א 2 - תרגול מר דולב אביבי ג' 17:30-16:00 - 13035-1  
תכנות מערכות - תרגול מר אל חי ראופר ג' 17:30-16:00 - 13055-1  
חדו"א 2 - תרגול מר דולב אביבי ג' 19:15-17:45 - 13035-2  
תכנות מערכות - תרגול מר אל חי ראופר ג' 19:15-17:45 - 13055-2  
יסודות החשבונאות וניתוח דוחות כספיים רו"ח שני יניב א' 11:00-08:30 3 1401077-01  
יסודות החשבונאות וניתוח דוחות כספיים רו"ח שני יניב א' 13:45-11:15 3 1401077-02  
אסטרטגיה שיווקית וניתוח מערכות טכנולוגיות ד"ר ארבל רונן א' 19:15-16:45 3 1401024-02 יסודות השיווק
אסטרטגיה שיווקית וניתוח מערכות טכנולוגיות ד"ר גרינברג שרה א' 19:15-16:45 3 1401024-01 יסודות השיווק
Talking Business גב' מן יפעת ה' 11:30-09:00 3 1401057-03 רמת אנגלית מינימלית - בסיסי
Talking Business ד"ר אברהם וילי ה' 11:30-09:00 3 1401057-02 רמת אנגלית מינימלית - בסיסי
Talking Business גב' מרנץ גל עמית ה' 11:30-09:00 3 1401057-01 רמת אנגלית מינימלית - בסיסי
התנהגות צרכנים ד"ר אברהם וילי ה' 16:00-13:30 3 1401060-02  
טכנולוגיות רשת למטרות מסחר ושיווק ד"ר סולומוביץ ליאור ה' 16:00-13:30 3 1401164-01  
התנהגות צרכנים ד"ר אברהם וילי ה' 18:45-16:15 3 1401060-01  
טכנולוגיות רשת למטרות מסחר ושיווק ד"ר סולומוביץ ליאור ה' 18:45-16:15 3 1401164-02  

שימו לב, יתכנו שינויים!
מערכת סמסטר ב' בשיווק טכנולוגי תתפרסם בהמשך.

שנה ג'

שם הקורס מרצה יום שעות נק"ז מס' קורס דרישות קדם לקורס
פרוייקט גמר א' ד"ר אמיר ספיר א' 11:45-08:30 4 1301020-1 מבני נתונים, תכנון אךגוריתמים + פטור באנגלית
מערכות בסיסי נתונים ד"ר נורית גלעוז ב' 11:45-10:15 4 1301054-1 מבני נתונים, תכנות מערכות, מבוא למודלים של חישוב
ג' 10:00-08:30
אלגוריתמים מתקדמים (קורס בחירה) ד"ר שירה צוקר ב' 15:00-12:30 3 1301059-1 מבני נתונים, תכנון אלגוריתמים
עיבוד תמונה ספרתית (קורס בחירה) ד"ר יואש חסידים ג' 19:30-17:00 3 1301060-1 מבוא לתכנות מונחה עצמים, תכנון אלגוריתמים, חדו"א 2
פיתוח משחקי וידאו (קורס בחירה) מר גלעד באומן ג' 19:30-17:00 3 1301059-1 מבני נתונים, תכנון אלגוריתמים
טכנולוגיות מידע בארגונים גדולים CRM גב' חיון מיטל א' 11:00-08:30 3 1401069-01  
ניהול ותהליכי מכירות בסביבת היי-טק ד"ר גרינברג שרה א' 16:30-14:00 3 1401056-01  
R&D and Product Management מר ראובן ניר ה' 11:30-09:00 3 1401040-01  
R&D and Product Management   ה' 11:30-09:00 3 1401040-02  

שימו לב, יתכנו שינויים!
מערכת סמסטר ב' בשיווק טכנולוגי תתפרסם בהמשך.