הינך נמצא כאן

מוקירים את פעילי היחידה למעורבות חברתית

לאחרונה התקיים טקס הוקרה לפעילי היחידה למעורבות חברתית של משרד הדיקן במכללת ספיר.

רוצים לקחת חלק בפעילות חברתית חשובה ומספקת, וגם לקבל עליה מלגה? נפתחו ההרשמות לשנה הבאה באתר היחידה

מתוך דבריה של קמילה מילנר לנסקינד, מנהלת היחידה למעורבות חברתית של משרד הדיקן במכללת ספיר, בטקס ההוקרה לפעילי היחידה:

"התכנסנו כאן הערב לומר לכם תודה. תודה למי שמאפשרים את הפעילות הזו, ובכך הופכים את חזון המכללה למציאות. ספיר חרטה על דגלה את רוח הסולידריות, השותפות והאחריות החברתית, לצד רכישת השכלה גבוהה ואיכותית. מעבר לתפקידה הקלאסי ביצירת והפצת הידע, הנהלת ספיר והסגל האקדמי והמנהלי שלה משקיעים ומפתחים את תפקידה הנוסף, שכולל מחויבות ומעורבות חברתית.

אז נכון, יש לנו את הפלטפורמה ואת הרוח הגבית מהמכללה, אבל בלעדיכם סטודנטים יקרים לא היינו מצליחים לממש את החזון. אתם דור חדש של אזרחים פעילים, של מנהיגים בעלי מודעות ואחריות חברתית, המשפיעים על החברה בישראל. במרחב עצום של הזדמנויות ואפשרויות, אתם קיבלתם על עצמכם ללמוד, לעשות ולהשפיע. בידיכם ובידינו, האפשרות ליצור מציאות אחרת. חברה שוויונית, סובלנית ופלורליסטית יותר.

אני רוצה שנדע כי העיסוק שלנו בחברה ובתיקון שלה הוא למען עצמינו , למען הרצון שלנו לחיות בחברה בריאה וצודקת יותר, ולגדל את ילדינו במקום טוב יותר. לא רק למען "החלש", ו"האחר", אלא כי כך צריך להיות. כי כל אחד צריך לקבל הזדמנות שווה והוגנת, ולכל אחד מאיתנו יש אפשרות לעשות משהו על מנת שזה יקרה.

אני מאמינה ובטוחה ששנות העשייה החברתית שלכם נתנו לכם עוד זוג משקפיים להתבונן אל החברה תוך מעורבות ומודעות למתחים, לקונפליקטים, לשונות ולמורכבות שבה. כל זאת, במקביל ליופי, לעוצמה ולכוחות הטמונים בה.

אני יודעת שהעשיה שלכם ושלכן, שלל הפרויקטים שלנו, ומה שאנחנו יוצרים יחד עם עוד שותפים וארגונים רבים משנה מציאות, והופכת אותה לטובה יותר עבור כולנו.

אני מודה לכם, סטודנטים יקרים, על התעוזה, המעוף, על האהבה שהפגנתם, לצד עשייה חסרת פשרות. ערב זה כולו, מוקדש לכם.

בהזדמנות זו אומר גם תודה לאנשים יקרים ומיוחדים במינם עבורי.

ראשית, לכל השותפים היקרים שלנו ולמזלנו הם רבים. לא היינו מצליחים בלעדיכם. אני מקווה שאתם יודעים ומרגישים את הערכתנו הרבה לפועלכם ולשותפות עם כל אחד מכם. על מנת לא להסתבך ובטעות לשכוח מישהו, לא אציין את שמות כל החברים, אך אומר לכולכם, תודה מקרב לב.

אני רוצה להודות להנהלת המכללה. אתחיל באבי בסר היקר, שבזכותו נוצרו מספר חיבורים משמעותיים בין האקדמיה לפרויקטים שלנו. על כך שהוא תמיד קשוב לרעיונות חדשים, ופותח עבורינו דלתות לחיבורים אלה. לאורנה ועומרי, על כך שמאפשרים כמעט לכל יוזמה, יצירה ורעיון להתקיים, וכמובן נותנים את המשאבים לכך שנה אחר שנה, ואין זה מובן מאליו.

לצוות הדיקן המדהים. בעצם למשפחת הדיקן, על האכפתיות, האהבה והרצון התמידי לעזור ולתמוך במה שניתן. אתם משהו מיוחד.

לדיקן הסטודנטים מר אלון גייר. עבורכם הוא דיקן, עבורי הוא קולגה, אדם עם מעוף שיודע להגשים חלומות. אלון תודה על עוד שנה מרתקת, תודה על התמיכה ועל האמון ביחידה ועל חופש הפעולה.

ואחרונות חביבות האלופות מכולן! צוות הנשים המנהלות את הכול בפועל בשטח, שמלוות אותי שנים רבות. השנה אנחנו צוות מורחב, בגלל שליטלי יצאה לחופשת לידה, ומכיוון שקיבלנו על עצמנו עוד תחום, אנחנו צוות של כוח נשי מדהים. שני, נורית, נעמה, ליטל ושרון. אתן יודעות שעבורי ועבור כל הסטודנטים היושבים כאן אתן העוגן. הלב ועמוד השדרה של העשייה שלנו. בצניעות וענווה, במקצועיות ללא פשרות, ובנחישות ומוסר עבודה שכמותו כבר כמעט ולא רואים בחברתנו. כל זאת לצד אהבה, אכפתיות אין סופית, רגישות חברתית ורצון כל הזמן ללמוד ולהתפתח. בגלל כל הדברים הללו, הבאנו את היחידה למקום בו היא נמצאת היום.

בלעדיכן, כל זה לא היה קורה. אני מרגישה זכות ומזל גדול שיש לי אתכן לאורך כל הדרך!!!"

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
8 + 3 =
הרשמה לפרויקטים של היחידה למעורבות חברתית
JobSapir - אתר התעסוקה לבוגרים וסטודנטים