התכנית הדו-חוגית במדעי המחשב ובשיווק טכנולוגי, מעניקה לבוגריה תואר ראשון  B.A.

התכנית החדשה והייחודית למכללה האקדמית ספיר, מכשירה סטודנטים במקצועות מדעי המחשב ובנוסף בניהול ושיווק הי-טק, על מנת להקנות להם ידע מעמיק והבנה רחבה בפיתוח מוצרים ופתרונות טכנולוגיים חדשניים, בשווקים מקומיים ובינלאומיים. התכנית תאפשר לסטודנטים לקחת חלק בשיתופי פעולה עם גופים אוניברסיטאיים ומכללות בארץ ובעולם ותקדם את המיומנויות האישיות שלהם להשתלבות בסביבת עבודה גלובלית.

בעידן הטכנולוגיה העילית, בו פועלות חברות ההייטק בשוק תחרותי ודינאמי, חדשנות ויזמות הם תנאי הכרחי. על מנת לשרוד ולצמוח בעולם המתקדם ומשתנה בקצב מהיר, נדרשים יזמים ומנהלים לכישורים רבים, ראייה מערכתית והבנה רחבה ככל האפשר של הטכנולוגיה ושל הגורמים המשפיעים על התפתחותה.

בוגרי מדעי המחשב לוקחים חלק משמעותי בחברות הזנק, ושותפים לפיתוח מוצרים ושרותים מבוססי תוכנה, זאת בעזרת לימודים תאורטיים הנלמדים ברמה גבוהה והתנסות מעשית בפיתוח פרויקטים. הכלים שמקבלים בוגרי התכנית לשיווק טכנולוגי מאפשרים להם להבין ולנתח את הזירה העסקית ואת הכוחות הפועלים בה. אריזת כל הכלים בארגז אחד מובילה לתכנית במתכונת דו חוגית המעניקה ידע תאורטי לצד כלים מעשיים שישרתו את המעוניינים לפענח את סוד ההצלחה של חברות ההיטק המובילות.

משך הלימודים: 3 שנים
ימי הלימודים: 4 ימים בשבוע - א', ב', ג', ה'

סגל מינהלי

ד"ר נורית גלעוז

ד"ר נורית גלעוז, ראשת התכנית וראשת המחלקה למדעי המחשב
ד"ר רונן ארבל, ראש המחלקה לשיווק טכנולוגי
מרב לוטם, רכזת התכנית
כלנית אבורמד-זוביב, רכזת לענייני סטודנטים
טלפון: 077-9802503 | דוא"ל: cs@sapir.ac.il
מענה טלפוני: ימים א' - ד'  09:00-10:30, יום ה' 09:00-11:00
שעות קבלה: ימים א' - ד' 10:30-13:00 ובין השעות 14:00-15:00

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
12 + 1 =