הינך נמצא כאן

סטודנטים מספיר שידרו ב-88FM תכנית מיוחדת ליום הזיכרון

סטודנטים במחלקה לתקשורת של המכללה האקדמית ספיר שידרו תכנית מיוחדת לערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה ב-88FM

אתמול בערב (30.4), שידרו סטודנטים ממכללת ספיר, מסלול רדיו במחלקה לתקשורת, יחד עם ירון חי מנשה, שעתיים במסגרת התכנית "חי בערב". בכל ערב יום הזיכרון התכנית "חי בערב" ב-88FM מתייחדת עם הנופלים ומספרת את הסיפורים שמאחורי השירים שכתבו או שנכתבו עליהם.

ירון חי מנשה: "כמי שאחראי על שיתוף הפעולה בין המחלקה לתקשורת ורדיו קול הנגב שבמכללת ספיר, לבין 88FM  בתכניתי "חי בערב", היה לי הכבוד לארח את הסטודנטים שטורחים במהלך כל השנה בעריכה ובהפקת התכנית. במהלך העבודה הם נחשפים לאינטנסיביות, למחויבות ולמקצועיות שיש במקצועות הרדיו בשקידה על תכנית בכל רבדיה: מאיסוף התכנים, הכנה לשידור וכתיבת טקסטים. עם השינויים שעוברים היום ערוצי הרדיו והטלוויזיה אני רואה חשיבות עליונה לחשוף את הסטודנטים לאותה עבודה 'מאחורי הקלעים', ולתת להם את האפשרות לשדר גם בימים מיוחדים, קדושים וטעונים לנו כמו בימי הזיכרון, בהם אופי השידור שונה לחלוטין מהתכנים אליהם הם נחשפים ביום יום".

להאזנה לתכנית המלאה

המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר, בראשות ד"ר אורלי סוקר, מכשירה סטודנטים בתחומי התקשורת השונים: עיתונות, רדיו, תקשורת דיגיטלית ותקשורת שיווקית. הלימודים משלבים בין תיאוריה ועשייה עיתונאית. הסטודנטים במחלקה מפעילים אתר חדשות "ספירלה", ואת רדיו "קול הנגב". בוגרים רבים של המחלקה משולבים בתעשיית התקשורת.

במסלול רדיו, בראשות ד"ר נועם פיינהולץ, הסטודנטים לומדים באופן סדנאי, תוך כדי תפעול פעיל של תחנת הרדיו החינוכי קול הנגב והתנסות במגוון המקצועות בתחום: הפקה, תחקיר, טכנאות, עריכת מוזיקה, הגשת תכניות אישיות, דיווח מהשטח, ביצוע ראיונות והעלאת פודקאסטים לרשת.

סטודנטים במסלול רדיו ממכללת ספיר משדרים ב-88FM
בתמונה מימין לשמאל: שיר אסולין, רון טוביה, איתמר סוויסה, רוני אשפיז, שקד אילת

המכללה האקדמית ספיר היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה והערים הסמוכות. במכללה 16 מחלקות לתואר ראשון (BA), 4 מחלקות לתואר שני (MA), ביה"ס להנדסאים, מרכז הכשרה והסמכה, וכן מכינות קדם אקדמיות. כמו כן מפעילה המכללה, מעונות, מרכז ספורט, תחנת רדיו, גלריה, שרותי בריאת ומרפאות, ופעילות מגוונת של אגודת הסטודנטים. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים, 90% הנחה לחיילים משוחררים בלימודי הנדסאים.

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
2 + 1 =
JobSapir - אתר התעסוקה לבוגרים וסטודנטים