הינך נמצא כאן

מוזיקה טובה מספיר

בתחילת השנה הוזמנו סטודנטים וסטודנטיות יוצרים בתחום המוזיקה והשירה להשתתף בליין ההופעות "סטודנטים מופיעים בכיכר", בו יקבלו סיוע מקצועי, נגן מלווה ובמה לחשיפת יצירותיהם בכיכר המרכזית.

שתי הופעות כבר התקיימו בכיכר המרכזית: אליה פיקל, תומר פישר, יותם שדות ואחיעד אוהלי בראשונה ואריאל שמיר, גבע חסון, ליר שפיגלר ואחיעד אוהלי בשנייה שהתקיימה בשלישי האחרון. הופעה נוספת צפויה בחודש יוני.

אורי רונן, מפיק המיזם מספר איך הכול התחיל: "היוזמה החלה כרעיון של אלון גייר, דיקן הסטודנטים, ושלי בפגישה שקיימנו לאחר ההופעת המחווה ל-The Last Waltz אותה הפקתי בתחילת השנה. כסטודנט שנה שלישית בספיר, אני מגלה שיש סטודנטים מוזיקאים ומוזיקאיות מוכשרים רבים במכללה שישמחו להופיע, אך לא מצליחים לעשות זאת באופן עצמאי מסיבות שונות. זיהיתי את הצורך שלהם לעסוק במוזיקה בראש נקי, כאשר מישהו אחר דואג לכל ענייני ההפקה והלוגיסטיקה. לשמחתי, הלימודים במחלקה לתרבות - יצירה והפקה והניסיון שצברתי כמוזיקאי עצמאי, מספקים לי את הכלים לכך.

המיזם יוצא לפועל בשיתוף פעולה של משרד הדיקן, אגודת הסטודנטים והסטודנטיות ומגמת הנדסאי קול של המרכז הטכנולוגי להנדסאים במכללה, שמגבירים את המופעים תוך צבירת התנסות מעשית, ואחיעד אוהלי, סטודנט שנה א' בלימודי פסקול וקלידן שמלווה את המופיעים.

אלון גייר, יוזם הפרוייקט: "כדיקן הסטודנטים של המכללה, חשוב לי לטפח אמנים צעירים הלומדים בספיר ולהעניק להם את ההזדמנות להופיע וליצור. זאת לצד אנשי המקצוע המלווים את הסטודנטים בהפקה, כתיבה וסאונד, שלומדים גם הם כאן במכללה ומקבלים הזדמנות לצבור ניסיון מקצועי שישרת אותם רבות בתום הלימודים. ההצלחה לא אחרה להגיע ואני ממתין בכליון עיניים להופעות הבאות."

אורי רונן מסכם: "נורא כיף ומספק אותי לראות את החבר'ה שמופיעים ומקבלים חשיפה, בעקבותיה הם מקבלים עוד במות ובנוסף נוצרים שיתופי פעולה בין הסטודנטים עצמם. יש הרבה מוזיקה טובה בספיר ואני גאה להיות חלק מזה."

קאבר לשיר "לילה" בביצוע אריאל שמיר, גבע חסון, ליר שפיגלר ואחיעד אוהלי

משרד דיקן הסטודנטים בהנהלת מר אלון גייר מעניק סיוע לסטודנטים ופועל בנושאים הקשורים לרווחתם. המשרד מעניק סיוע לבעיותיהם האישיות של הסטודנטים כמו: סיוע כלכלי, סיוע לסטודנט בשירות מילואים, לקויות למידה, סטודנטים עם מוגבלויות, הפניה לטיפול בשירות הפסיכולוגי, עוולת מנהליות ואקדמיות, סיוע לסטודנט הערבי וטיפול בעולים חדשים. כל זאת בשיתוף פעולה פורה עם שאר הגורמים במכללה.

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
9 + 0 =
הרשמה לפרויקטים של היחידה למעורבות חברתית
JobSapir - אתר התעסוקה לבוגרים וסטודנטים