הינך נמצא כאן

היחידה למעורבות חברתית במכללה - תקווה ישראלית

קמילה מילנר לנדסקינד, מנהלת היחידה למעורבות חברתית במכללה, לקחה לאחרונה חלק במשלחת מטעם 'תקווה ישראלית' - מיזם משותף של בית הנשיא, בכנס Nadohe בוושינגטון של ממוני גיוון בהשכלה הגבוהה בארה"ב.

מלבד קמילה השתתפו במשלחת אילה הנדין, מנהלת התוכנית "תקווה ישראלית באקדמיה" של בית הנשיא; פרופ' מונא חורי-כסברי מאוניברסיטה העברית; דר' עדי קול מהמרכז הבינתחומי; יעל סימן טוב, מהות"ת; וגליה שושני משותפויות רוטשילד קיסריה.

"בכנס נחשפנו לסוגיות ואתגרים רבים בנושא המגוון במוסדות האקדמיים בארה"ב ובעולם", מספרת קמילה. "לצד כנס מלמד, מעשיר, מעורר מחשבה והשראה, זכיתי להשתתף במשלחת של נשים חכמות, עם ניסיון מקצועי עשיר כל אחת בתחומה, ערכיות ועוצמתיות. השהות לצידן במשך ארבעה ימים הייתה למידה בפני עצמה. אני חוזרת לארץ עם תחושה שעבודה מרובה לפני, לצד התחושה העמוקה, שלנו כמוסד אקדמי, ספיר, מוסד הבית שלי, יש הרבה במה להתגאות."

היחידה למעורבות חברתית של משרד הדיקן בניהולה של גב' קמילה לנדסקינד-מילנר פועלת במכללה האקדמית ספיר בראשותה של קמילה לנדסקינד מילנר, מאפשרת לסטודנט לשלב, במהלך לימודיו, עשייה חברתית מרתקת והיכרות עם הקהילה הסובבת את המכללה. סטודנטים פעילים זכאים למלגת לימודים , ליווי אישי וסדנאות העשרה.

המכללה האקדמית ספיר היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה והערים הסמוכות. במכללה 16 מחלקות לתואר ראשון (BA), 4 מחלקות לתואר שני (MA), ביה"ס להנדסאים, מרכז הכשרה והסמכה, וכן מכינות קדם אקדמיות. כמו כן מפעילה המכללה, מעונות, מרכז ספורט, תחנת רדיו, גלריה, שרותי בריאת ומרפאות, ופעילות מגוונת של אגודת הסטודנטים. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים, 90% הנחה לחיילים משוחררים בלימודי הנדסאים.

תמונה של המשתתפות במשלחת

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
15 + 0 =
הרשמה לפרויקטים של היחידה למעורבות חברתית
JobSapir - אתר התעסוקה לבוגרים וסטודנטים