בוגרי הקורס מספרים

"לפני כשנה השתתפתי בקורס ניהול רכש וקניינות בלימודי חוץ במכללת ספיר. הקורס הועבר ברובו ע"י המרצה היקר מנחם אלינר. מנחם היה מקצועי, מעניין ואכפתי מאוד כלפי הסטודנטים. דאג להעביר את החומר הנלמד בצורה מעניינת ולהוסיף סיפורים מ"השטח" - מנסיונו האישי. בנוסף חשוב לי לציין שכסטודנטית במכללה לתואר ראשון , הקורס תרם לי רבות מכיוון שכלל וחיזק נושאים רבים שאותם אני לומדת במהלך התואר שלי - מה שמעיד על רמתו הגבוהה של הקורס. למעשה, הקורס נגע בתהליך הרכש מתחילתו ועד סופו בדגש על כל פרט קטן. הקורס פיתח אצלי ראיה רחבה ומעשית, קורס מלמד ומרתק מאוד. שאר המרצים עשו גם עבודה מעולה והביאו פן נוסף וחשוב לכל תהליך הרכש. בהזדמנות זו גם אודה לכל צוות לימודי חוץ שעומל וטורח רבות לתפעול כל מערך הקורסים. תודה רבה."
אסתר לדני, מושב זבדיאל

"כיום אני לומד שנה שלישית במרכז לימודי חוץ קורס רכש וקניינות, לאחר שסיימתי לפני שנה ולשביעות רצוני קורסים בהנהלת חשבונות סוג 2 וחשבי שכר. המרצה שלנו, מנחם אלינר, מקצועי מאוד והחומר הנלמד מועבר בצורה עניינית מקצועית ומסודרת. לפני שבועיים למדנו את מודל "פארטו" העוסק באיתור של מוצרים הנרכשים ע"י החברה ונותן מדרג לפי יחס של מחיר צריכה לתדירות הזמנה, יום למחרת בניתי את המודל במקום עבודתי והתוצאות היו מדהימות. פארטו איתר לי מתוך כל הרכש שאני עושה את המוצרים במדרג A ונתן לי יכולת להציג לספק את הנתונים. במקום קיבלתי 10% הנחה על המוצרים שאותרו ובכך חסכתי כסף משמעותי. מציאות זו ממחישה את המקצועיות והאיכות שיש הן במרצה מנחם והן במרכז ללימודי חוץ ספיר, שבונים מערכת מכווננת ומעשית לסטודנטים. תודה רבה."
נריה שלום, בני נצרים

"ברצוני להביע את הערכתי ותודתי למר מנחם אלינר שהרצה בקורס ניהול רכש וקניינות בשנ תהלימודים תשע"ד 2013-2014. מנחם הביאו איתו ניסיו עשיר ורחב, ידע רב בתחומי הרכש והקניינות שהאירו את עיניי, זאת למרות מס' שנים רב שלי בתחום הרכש. מר אלינר העביר את השיעורים בחן רב ותמיד בחיוך ודאג להאיר את חומר הלימוד מניסיונו המגוון. אין ספק שלמדתי רבות, לא רק בתחום הרכש אלא גם מניסיו ןהחיים שלו. בהערכה ובתודה"
משה משה

אנשי קשר

ריכוז אקדמי, מר מנחם אלינר
בעל תואר שני M.Sc. בהנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון.
מרצה במכללות מובילות.
מנכ"ל חברת דיפארטס.

מרכז מידע, ייעוץ והרשמה
077-9802802 שלוחה 3
infost@sapir.ac.il

מזכירות כללית
077-9802353

רכזת הקורס
הגב' רומינה יצקייר- הוכברג
rominay@sapir.ac.il

פקס
077-9802343