ביום א' ה-8.1 ב-15:00 תשודר ברשת א' תכנית סטודנטים ממסלול רדיו במכללת ספיר

מה הקשר בין מסלול הרדיו במכללה, רשת א של קול ישראל וארבעה אנשים שחוו מוות קליני?

היום, 8.1, בשעה 15:00, תשודר ברשת א' של קול ישראל התכנית "בחזרה מהסוף", שיצרו סטודנטים במסלול הרדיו של המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר.

במשך שנה פגשו הסטודנטים שירה מגריסו, נועה פלד ונאור צדוק, מרואיינים שחוו מוות קליני, התנתקו מגופם, צעדו ב"מסדרון הלבן" וחזרו להכרה כדי לספר לכולנו איך זה מרגיש למות לרגע.

פרויקט הגמר המרגש והמפתיע של הסטודנטים זכה לשבחים, הגיע למנהלי קול ישראל ושם החליטו שלמאזינים שלהם ברחבי הארץ מגיעה הצצה לצד השני של החיים... או של המוות.

כולכם מוזמנים להאזין לתכנית בקישור של רשת א' או בתדר 104.7FM באזור הדרום.

בתמונה: יוצרי התכנית "בחזרה מהסוף" עם איש הרדיו והשחקן דליק ווליניץ, שחווה מוות קליני לפני שנים ומשחזר בתכנית את החוויה.

המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר, בראשות ד"ר אורלי סוקר, מכשירה סטודנטים בתחומי התקשורת השונים: עיתונות, רדיו, תקשורת דיגיטלית ותקשורת שיווקית. הלימודים משלבים בין תיאוריה ועשייה עיתונאית. הסטודנטים במחלקה מפעילים אתר חדשות, "ספירלה", ואת רדיו "קול הנגב". בוגרים רבים של המחלקה משולבים בתעשיית התקשורת.

המכללה האקדמית ספיר (ע"ר) היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים.

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
2 + 3 =