תכנית התמחות סטודנטים במגמה לטכנולוגיות מים

"מי אביבים", חברת שירותי המים והביוב של תל אביב-יפו, בשיתוף עם המרכז הטכנולוגי להנדסאים, במכללת ספיר, מתכבדים להציע לסטודנטים מצטיינים, תכנית התמחות רב שנתית בתחומי פעילות מגוונים הנוגעים לתוכנית הלימודים וליישומים מעשיים של הנדסאות המים.

הסכם שיתוף פעולה הנדסאי טכנולוגיות מים במכללת ספיר וחברת אביביםאודות מי אביבים
חברת "מי אביבים" הינה תאגיד מים מוביל, המהווה חלק בלתי נפרד מהעיר ללא הפסקה ומהווה בסיס לקיום פעילות תוססת ומגוונת סביב השעון בעיר גדולה ומורכבת כתל אביב-יפו. "מי אביבים" חרטה על דגלה את נושא השירות לתושב כמטרת על ולצורך כך, משקיעה רבות בקדמה וחדשנות טכנולוגית בתחומי ההנדסה והשירות.

מטרת התכנית
מטרת התכנית הינה לאפשר לסטודנטים הלומדים במגמת טכנולוגיות מים לקבל ידע מקצועי, מעשי ומקיף בתחום עיסוקם העתידי. הסטודנט יצבור ניסיון תעסוקתי בתחום לימודיו, ויקבל כלים משמעותיים לקראת יציאתו לשוק העבודה.

אודות התוכנית

  • תכנית ההתמחות מציעה התנסות של שנתיים בהיקף של 3 ימי עבודה ובשכר במגוון מחלקות הנדסיות ותפעוליות בחברת "מי אביבים". הסטודנט יעבוד במחלקות השונות וישהה בכל מחלקה כ-4-6 חודשים. בכל מחלקה ילווה את הסטודנט חונך מקצועי מטעם "מי אביבים" שילמד ויתדרך את הסטודנט בתחומי הפעילות של המחלקה. בתום השהות במחלקה החונך ימלא חוו"ד על הסטודנט ויעבירה למשאבי אנוש.
  • סטודנטים בשנת הלימודים השלישית יוכלו לבצע את פרויקט הגמר שלהם ב"מי אביבים", וזאת בנוסף לתכנית ההתמחות.
  • בסיומה של התוכנית יוצעו מלגות למימון הלימודים למצטייני התוכנית, כנגד התחייבות להמשך עבודה ב"מי אביבים".
  • ההשתתפות בתכנית בהתאם לתקנון תנאי הקבלה המפורסם לסטודנטים הלומדים במגמה.

לידיעה תאגיד המים של עיריית תל אביב - יפו 'מי אביבים' והמרכז הטכנולוגי להנדסאים במכללת ספיר בשיתוף פעולה פורץ דרך

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
2 + 8 =