בשיתוף עם מייקרוסופט מייקרוסופט

לקראת הסמכה לבחינות טכנאי תמיכה מוסמך מייקרוסופט MCITP- Enterprise Support Technicians

מיקרוסופט מציגה את ההסמכה החדשה MCITP- Enterprise Support Technicians - טכנאי תמיכה מוסמך מיקרוסופט (טכנאי PC ורשתות תקשורת). ההסמכה הנה כרטיס הכניסה שלך אל עולם טכנולוגיות המידע המגוון והמרתק כטכנאי תומך בסביבות מבוססות מיקרוסופט. תעודת MCITP- Enterprise Support Technicians הנה צעד חשוב ומתבקש בקידום הקריירה שלך כמומחה טכנולוגיות מידע. תפקידו של טכנאי תמיכה במערכות ורשתות כה חשוב והכרחי מפני שהוא מהווה עזרה חיונית למשתמשי קצה להיות לעבוד בצורה יעילה יותר בשימוש במערכות הפעלה. זהו מסלול ייחודי שמכשיר אנשי תמיכה לעבודה כטכנאי מחשוב ואנשי תמיכה ברמה הגבוהה ביותר. הקורס אינו עוסק רק ברמה התיאורטית, הוא משלב ידע ברמה המעשית. תלמידי הקורס בליווי המרצים והמנחים יישמו את לימודם המעשי במעבדה. המחזיקים בהסמכת MCITP- Enterprise Support Technicians מאושרים כמומחי תמיכה בינלאומיים.

מקום הלימודים
המכללה האקדמית ספיר

ייחודיות הלימודים בספיר

  • מכללת ספיר בעלת מוניטין אוניברסיטאי, ניסיון רב בהכשרת מאות עובדי הייטק עבור חברת אמדוקס ישראל והינה אקדמיה מוסמכת של Microsoft.
  • כל תלמידי התוכנית מוכרים כלומדים באקדמיה של מייקרוסופט בספיר.
  • למידה, מעבר להסמכה, את הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום: SERVER 2008, WINDOWS 7
  • למידה תוך התנסות בתקלות בזמן אמת והקמת תשתיות בתנאי שטח.

תעודות הסמכה
לעומדים בדרישות הפדגוגיות תוענק מטעם מכללת ספיר - המרכז ללימודי חוץ והמשך ומכללת Ness תעודת טכנאי תמיכה מוסמך מייקרוסופט MCITP: Windows 7, Enterprise Desktop Support Technician.

תעסוקה
כמעט כל חברה או מוסד בארץ עובדים עם מערכות של מייקרוסופט. החל ממשרדים קטנים של עו"ד או רו"ח ועד לחברות גדולות של היי-טק, צבא או בנקים. בכל מקום בו יש מחשבים ויש צורך בחיבורם לצורך שיתוף מידע או שיתוף משאבים, יש רשת ויש מי שיצטרך לנהל אותה. לכן בוגרי הקורס יוכלו להשתלב ולהתפתח במסגרות ארגוניות שונות בתעשייה ובמגזרים ציבוריים ועסקיים כאנשי תשתיות והנדסת רשתות.

הנחה בשכר לימוד לקורסים בספיר לחברי בהצדעה

אנשי קשר

מזכירות המרכז ללימודי חוץ והמשך

077-9802351/41

פקס - 08-6891282

infost@sapir.ac.il