גם תואר וגם חתונה

סיגל גולן

מתן בן יהודה ורעות סהר, בוגרי תואר ראשון בלוגיסטיקה ממכללת ספיר, הכירו בלימודים ונישאו בסוף חודש אוגוסט

מתן, תושב יבנה ורעות מהר גילה (ישוב קהילתי ליד ירושלים) הכירו בשבוע הראשון ללימודיהם במחלקה ללוגיסטיקה במכללת ספיר ומאז הם לא נפרדו. "ראיתי אותה בזווית העין כבר באחד השיעורים הראשונים וידעתי שהיא תהיה אשתי" מספר מתן. חדור מטרה הציע לרעות הזמנה למסיבת פתיחת שנה תמורת סיכומי שיעור, מאז את כל התואר למדו יחד. "בהתחלה היה קשה להסתגל כל אחד לצורת הלמידה של השני, אבל בלעדי רעות לא הייתי מסיים את התואר" ממשיך מתן. כבר כשהתחילו לצאת אחד מחבריהם למחלקה ניבא שהם יתחתנו באולם אירועים של משפחתו, והוא אכן צדק.

מתן הגיע ללימודי התואר בלוגיסטיקה לאחר שהשתחרר מהצבא כקצין לוגיסטיקה וחיפש את עצמו. מתן הרגיש שהוא חייב מסגרת מסודרת ויחד עם הניסיון הצבאי בתחום הגיע למקום המתאים לו. כיום שני בני הזוג מצאו עבודה בתחום הרכש: מתן במכון וייצמן, שם החל לעבוד כבר בתקופת לימודיו, ורעות בחברת ההייטק FLEX.

מתן ורעות, מאחלים לכם הרבה מזל-טוב והצלחה!

לסיפורים נוספים של זוגות, שהכירו במהלך לימודיהם בספיר, בעמוד הפייסבוק של המכללה >>

המחלקה ללוגיסטיקה במכללה האקדמית ספיר, בראשותו של דר' משה צופי, מכשירה מנהלים בתחומי ניהול מערכות לוגיסטיות במפעלים, תאגידים וחברות סחר בינלאומיות. התואר מקנה מיומנות ביסודות הנדסיים, כלכליים ומערכות מידע לוגיסטיים. בוגרי המחלקה מועסקים במגוון תחומי ניהול כמו: מנהלי מחסנים, מנהלי שרשרת אספקה, מנהלי שירות, חברות יבוא ייצוא ושינוע ועוד.

המכללה האקדמית ספיר היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה והערים הסמוכות. במכללה 17 מחלקות לתואר ראשון (BA), 4 מחלקות לתואר שני (MA), ביה"ס להנדסאים, מרכרז הכשרה והסמכה, וכן מכינות קדם אקדמיות. כמו כן מפעילה המכללה, מעונות, מרכז ספורט, תחנת רדיו, גלריה, שרותי בריאת ומרפאות, ופעילות מגוונת של אגודת הסטודנטים. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים, 90% הנחה לחיילים משוחררים בלימודי הנדסאים.
מתן בן יהודה ורעות סהר, בוגרי תואר ראשון בלוגיסטיקה ממכללת ספיר, הכירו בלימודים ונישאו בסוף חודש אוגוסט.
לפרטים נוספים:
ברק גולדברג, ע. דובר - 054-4387101
סיימון תמיר, מנהל יחידת התקשורת - 054-6755245

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
2 + 0 =