המפתח למנהיגות אנושית

מהדורה חדשה יצאה ל"המפתח למנהיגות אנושית", ספרו של אריה פישביין, מנחה פרויקטים בתחום השיווק ביחידה לפרוייקטי גמר של המכללה האקדמית ספיר.

הספר מגיש לקורא שלל כללים ועצות מעשיות לניהול אנשים והנהגתם, מתוך גישה אנושית, המושתתת על יחסי אנוש חמים, גילוי מעורבות ורצון אמיתי של המנהל לסייע לכפופיו לפתור בעיות ולעזור להם למלא את תפקידיהם בהצלחה.

"מודל אפיק", פרי פיתוחו של מחבר הספר, נותן בידי המנהל כלי, שבאמצעותו הוא יכול לאתר ולבחון את אופי התנהלותו. בהתאם לכך יוכל המנהל לפעול לשינוי הדרוש בתחום האנושי ולשפר את כישורי הניהול והמנהיגות שלו, כל זאת במטרה לשפר את ביצועי הארגון.

הספר הוא מדריך מעשי המכוון לדרגי הניהול השונים, בכל אחד מתחומי החיים: מקום העבודה, הבית וחוג החברים.

לפרטים נוספים

אריה פישביין, מנכ"ל "אפיק", ייעוץ וניהול, מנחה פרויקטים בשיווק במגוון נושאים כגון: פיתוח והשקת מוצר חדש ובניית אסטרטגיות שיווק. בעל תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול עם התמחות במנהל עסקים ושיווק מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. פישביין הוא תת אלוף במיל. היה מפקד כוחות הנ"מ בחיל האוויר וניהל את פרויקט "כיפת ברזל". במשך 35 שנים צבר ידע וניסיו ןבניהול ובהובלת אנשים, ובתוך כך פיתח ויישם את הגישה האנושית בניהול בצה"ל ובארגונים אחרים.

היחידה לפרויקטי גמר, בראשות ד"ר יובל בן אבו, מסייעת לסטודנטים במחלקות לתואר ראשון בלוגיסטיקה, ניהול תעשייתי ושיווק טכנולוגי במכללת ספיר, לפתח את פרויקט הגמר שלהם. הפרויקטים מאפשרים את המעבר מעולם הידע התאורטי לעולם המעשה בצורה מקצועית בזכות החיבור בין המרצים ומנחי הסמינרים, אנשי האקדמיה לבין מנחי הפרויקטים, עימם נמנים טובי התעשיינים והמנהלים במשק העסקי והחברתי בישראל. החיבור שבין הסטודנטים לבין מנחים וותיקים ומנוסים פותח צוהר לשיתוף פעולה פורה, המביא למחשבה פורצת דרך שעתידה להפוך ליישומים של ממש בתעשייה.

המכללה האקדמית ספיר (ע"ר) היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים.

המפתח למנהיגות אנושית

לפרטים נוספים:
ברק גולדנברג, ע. דובר - 052-3122597
סיימון תמיר, מנהל אגף תקשורת ושיווק - 054-6755245

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
7 + 1 =