הושק אתר תעסוקה חדש לבוגרים וסטודנטים

סיימון תמיר: "אנו מאמינים שתוך זמן קצר נוכל להציע אלפי משרות לבוגרים ולסטודנטים של ספיר".

לאחרונה הושק אתר התעסוקה לבוגרים וסטודנטים JobSapir - למצוא עבודה בקלות וביעילות.

אתר JobSapir נבנה ומופעל על ידי אגף התקשרות והשיווק במטרה לתת מענה כולל לבוגרים וסטודנטים של ספיר בקידום וטיפוח הקריירה המקצועית. האתר מהווה פלטפורמה יעילה ומפגש בלתי אמצעי בין המבקשים להשתלב בשוק התעסוקה לבין המעסיקים.

מערכת JobSapir היא שירות חינמי חדשני עם ממשק מהיר, מודרני ונוח לתפעול. המערכת מבצעת עבורך הפצה וקשר למעסיקים ללא התערבות אנושית. מצד אחד המערכת מייעלת ומקצרת את תהליך ההתאמה, המיון והגיוס, ומצד שני תיתן כלי ניהולי מקצועי, ידידותי ודיסקרטי לבוגרים, לסטודנטים ולעסקים המגייסים.

סיימון תמיר, מנהל אגף שיווק ותקשורת מוסר, כי האתר פועל בשיתוף עם מאגרי מעסיקים נוספים במטרה להרחיב את ההיצע למחפשי עבודה מקרב הסטודנטים והבוגרים. "מדובר בטכנולוגיה המאפשרת תפעול נוח, מהיר, קל, עם חווית משתמש משופרת. כל מועמד ממלא את העמוד שלו והוא שולט באופן עצמאי בכל רגע נתון על האינפורמציה ועל תיעדוף החיפושים והמשרות אליהן הוא מבקש להשתבץ.  לאתר יכולות ממשק מול רשתות חברתיות כמו פייסבוק, לינקדין, טוויטר, אינטגרם, יוטיוב  ועוד.  "אנו מאמינים שתוך זמן קצר נוכל להציע אלפי משרות לבוגרים ולסטודנטים של ספיר".

בקיצור, אל תפספס/י הזדמנות להצלחה - כל שצריך הוא להשקיע עשר דקות בהרשמה והמערכת תעבוד בשבילך.

השירות ניתן ללא עלות.

כניסה לאתר JobSapir

אתר JobSapir

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
9 + 5 =