ספר חדש

ספר חדש בשיווק דיגיטלי לירון אחר מרצה במחלקה לתקשורת

הספר שיעשה סדר בעולם השיווק
ירון אחר, מרצה לשיווק באינטרנט במחלקה לתקשורת במכללת ספיר ושותפו אתגר שפיבק, אף הוא בעברו מרצה במכללת ספיר, הוציאו לאור את הספר "שיווק בעידן דיגיטלי", מדריך מקיף ועדכני בעברית לעולם השיווק המודרני.

המדריך מתאר את שלל השיטות, הכלים, הפלטפורמות והתובנות, שמלוות עסקים, משרדי פרסום, מנהלים ומובילי מותגים מדי יום, בעידן בו עולם השיווק משנה את הפרדיגמות שלו בקצב מטורף.

הוא מיועד לכל מי שמעוניין ללמוד על עולם השיווק והפרסום המודרני, ובאופן ספציפי לאנשי שיווק, מנהלי שיווק או פיתוח-עסקי, בעלי עסקים, יזמים ואנשים המעוניינים להשתלב בעולם זה.

במדריך, בין היתר, הנושאים הבאים: מהו שיווק דיגיטלי ואיך מקיפים את כל המידע הזה | איך משווקים עסק, סטארט-אפ, מותג או מוצר הכלים ומערכות השיווק החשובים, וכיצד עובדים איתם | מהם ערוצי השיווק הדיגיטליים החשובים או הפרגמטיים שאנחנו יכולים לפעול בהם | איך צריך לתכנן / ליצור כלים פרסומיים כמו באנר, מודעת פייסבוק, עמודי נחיתה ועוד | איך עושם שיווק חכם ע"י תוכן במקום להילחם בעומס הפרסומות | מתי ואיך צריך לפעול במדיה חברתית, ומה הלקוחות מצפים מאיתנו | איך מבינים את גוגל בשפה פשוטה, ומצליחים "לשכנע" אותו להציג אותנו ראשונים | מהי אסטרטגיה דיגיטלית, איך עושים קריאייטיב ואיך מודדים את הכל במספרים | איך רוכשים מדיה מקוונת, איך מחלקים תקציב, ואיך משפרים כל הזמן את התוצאות.

ירון אחר שימש כסמנכ"ל בתפוז וב-Ynet, הקים ומכר את אחד ממיזמי הקניות החברתיות הראשונים בישראל, משמש כמרצה לשיווק דיגיטלי וליזמות במכללת ספיר ובמרכז הבינתחומי הרצליה, מעביר במסגרות יזמיות ועסקיות סדנאות לפיצוח ה-DNA העסקי או האישי, ומלווה גופים עסקיים שונים בפיתוח אסטרטגיית מוצר ואסטרטגיה דיגיטלית.

לעמוד הפייסבוק של הספר | לקריאת פרק שלם מתוך המדריך

המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר, בראשות ד"ר אורלי סוקר, מכשירה סטודנטים בתחומי התקשורת השונים: עיתונות, רדיו, תקשורת דיגיטלית ותקשורת שיווקית. הלימודים משלבים בין תיאוריה ועשייה עיתונאית. הסטודנטים במחלקה מפעילים אתר חדשות, "ספירלה", ואת רדיו "קול הנגב". בוגרים רבים של המחלקה משולבים בתעשיית התקשורת.

המכללה האקדמית ספיר (ע"ר) היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים.

ספר שיווק חדש לירון אחר מרצה במכללה האקדמית ספיר

 

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
3 + 1 =