הפורטרט שלי

תערוכת צילומים בשיתוף בית הספר לעבודה סוציאלית במכללת ספיר.

לאחרונה התקיימה במרכז התרבות "בית ווסק" באשקלון תערוכת הצילומים "הפורטרט שלי". התערוכה היא פרי עבודה משותפת של ריטה גורובסקי, סטודנטית שנה ג' בבית הספר לעבודה סוציאלית במכללת ספיר באשכול טראומה על רקע לאומי-בטחוני, וחברות וחברי מועדון "עמך" בעיר. היא נוצרה בהדרכת אירמה חכישוילי מארגון "עמך" ומנחת הסמינר פרופ' אורית נוטמן-שורץ ואגום משאבים עם המתנ"ס בעיר.

המיזם כלל צילום פורטרטים בשילוב כתיבה של המשתתפים. האירוע סימן את סיום ההתערבות מעבר לרמת הפרט, שקיימה גורובסקי במסגרת הכשרה בשדה של לימודי העבודה הסוציאלית, במסגרתו התקיים שיח קבוצתי של המשתתפים ובני משפחותיהם עם ריטה ועם סטודנטים נוספים ממכללת אשקלון. המפגש המרגש מהווה עדות לפעילות הייחודית של ריטה, שקבלה הערכה חוצת דורות של המשתתפים.

תערוכת צילומים בשיתוף בית הספר לעבודה סוציאלית במכללת ספיר
"הילדים שלי הם החיים שלי"
תערוכת צילומים בשיתוף בית הספר לעבודה סוציאלית במכללת ספיר

בית הספר לעבודה סוציאלית במכללה האקדמית ספיר בראשותה של ד"ר מירב משה גרודופסקי שם לו למטרה להכשיר סטודנטים להיות אנשי מקצוע ובעלי מודעות אישית וחברתית, המגלים גמישות, יוזמה וביקורתיות. הלימודים משלבים קורסים תיאורטיים ביחד עם קורסים יישומיים והכשרה מקצועית בשדה כבר מהשנה הראשונה. ביה"ס מקיים שיתופי פעולה בינלאומיים באירופה, אסיה ואפריקה. התמחויות: עבודה סוציאלית בינלאומית, קהילות קטנות, תעסוקה, טראומה. כמו כן מפעיל ביה"ס מסלול להסבת אקדמאים לעבודה סוציאלית,  ותכנית לתואר שני עם התמחות בהתערבויות עם ילידם ונוער.

המכללה האקדמית ספיר היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים.

תערוכת צילומים בשיתוף בית הספר לעבודה סוציאלית במכללת ספירתערוכת צילומים בשיתוף בית הספר לעבודה סוציאלית במכללת ספיר
"אלו הם חיי"

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
2 + 12 =