טקס הענקת פרס לתכניות רדיו מצטיינות, על שם איש הרדיו והחידות שמואל רוזן ז"ל, התקיים במכללת ספיר

ברק גולדנברג

 "יום אחד מישהו לא חשב כמו קודמיו ויצר דבר חדש, תחשבו אחרת". דן חמיצר בטקס הענקת פרס לתכניות רדיו מצטיינות במכללת ספיר

לאחרונה, נערך במכללה האקדמית ספיר טקס הענקת פרס לתכניות רדיו מצטיינות על שם איש הרדיו והחידות שמואל רוזן ז"ל. לתכניות הנבחרות הוענקו פרסים בסך 15,000 ₪

בנו של רוזן, איש התקשורת עמנואל רוזן, בירך את הזוכים והמשתתפים: "אני מאמין שיש משמעות לתקשורת כשהיא נשארת גם אחרי מותם של אנשים. לצערי כיום, אורך החיים של התקשורת הוא קצר מאוד, כולם מצטטים את כולם, וכולם מעתיקים את כולם. מעטים האנשים שיש בהם ניצני מקוריות. פה בספיר, זכינו להכיר אנשים כאלה, סטודנטים שיש להם אומץ לעשות דברים שונים ואחרים, בתכניות שנבחרו יש ניצוץ של חדשנות ויצירתיות".

המשנה לנשיא המכללה, פרופ' אבי בסר, בירך את הסטודנטים המצטיינים: "כבוד גדול נפל בחלקה של מכללת ספיר, לקבל את הזכות להיות חלק ממפעל הנצחת לזכרו של שמואל רוזן ז"ל, איש רדיו ושדר פורץ דרך" אמר בסר והוסיף: "מסלול הרדיו של המחלקה לתקשורת בספיר אמנם עושה רדיו אחר מזה שרוזן היה פעיל בו, אולם משמר את דרכו ונעזר ביצירותיו הרבות וזאת תוך אהבה וכבוד למדיום הרדיו".

את חבר השופטים הרכיבו אנשי "קול ישראל", מרצים ומשפחתו של רוזן.

התכניות הזוכות הן: "עולמה של ירדנה" של הסטודנטים: דנית שוקרון ואביעד פינטו. "הנעלמים" של הסטודנטים: ניקו חקובו, דליה פישבך, עידן קוקה, רינת דבח ו"קפיץ קפוץ" של הסטודנטים: אליאב גוטמן, ענת כהן, ליאור עובדיה ואלמוג כהן.

ראש מסלול רדיו במחלקה לתקשורת בספיר, ד"ר נועם פיינהולץ: "שמואל רוזן סימל את הצירוף המושלם בין ידע ורדיו והפך חידות למלהיבות עבור רבים, משהו בעשייה הזו מסמל בעיני את הרדיו בשיאו, אינטימי, פשוט, צנוע ובו זמנית עמוק ומרחיב אופקים. אני מקווה שתשאבו השראה מעבודתו הטובה ותדעו ליצור תקשורת אחרת".

באירוע הרצה אשף החידות, דן חמיצר, והתייחס לקשר שבין חידות ורדיו. והדגיש: "יום אחד מישהו לא חשב כמו קודמיו ויצר דבר חדש, תחשבו אחרת". כלתו של שמואל רוזן, עדי הדר רוזן, הזמינה את הקהל להוריד את האפליקציה החדשה שהושקה לאחרונה, "רזי רוזן" בה ניתן למצוא חידות של שמואל וחומרים רבים.

המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר, בראשות ד"ר אורלי סוקר, מכשירה סטודנטים בתחומי התקשורת השונים: עיתונות, רדיו, תקשורת דיגיטלית ותקשורת שיווקית. הלימודים משלבים בין תיאוריה ועשייה עיתונאית. הסטודנטים במחלקה מפעילים אתר חדשות, "ספירלה", ואת רדיו "קול הנגב". בוגרים רבים של המחלקה משולבים בתעשיית התקשורת.

המכללה האקדמית ספיר (ע"ר) היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים.

טקס הענקת פרס לתכניות רדיו מצטיינות על שם איש הרדיו והחידות שמואל רוזן ז"ל.

לפרטים נוספים:
ברק גולדנברג, ע. דובר 052-3122597
סיימון תמיר, מנהל אגף תקשורת ושיווק 054-6755245

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
2 + 1 =