ספר חדש בעריכת ד"ר סיגל נגר-רון - עבודה בעולם בן זמננו

ברכות חמות

הספר "עבודה בעולם בן זמננו" בעריכת ד"ר סיגל נגר-רון, ראש המחלקה ללימודים רב-תחומיים במכללה האקדמית ספיר, פורש קווי מתאר למושג 'עבודה' מפרספקטיבה של דיסציפלינות מחקריות שונות.

בספר אסופת מאמרים של חוקרים צעירים בתחומי המשפט, סוציולוגיה, מדע המדינה, מדעי ההתנהגות, פילוסופיה, לימודי תרבות ולימודי האיסלאם.

"לעבודה יש השפעה מכרעת על דרך החיים. בדור האחרון התחוללו שינויים עצומים וטרנספורמציה בצורת העבודה, ביחסי עובד-מעביד ותפישת מקומה של התעסוקה. מגוון ההזדמנויות והאופקים שאנו חווים בחיינו מעוצבים כיום במידה רבה על ידי מקום העבודה. הדרך שבה אנו חיים, היכן אנו חיים, כיצד אנו בוחנים את העולם וכיצד אנו מעריכים את עצמנו. הספר מציע דרכים מקוריות לבחינת סוגיית העבודה ויחסי העסקה בפרספקטיבות רבות של תרבויות וחברות שונות".

המחלקה ללימודים רב תחומיים במכללה האקדמית ספיר, בראשות ד"ר סיגל נגר-רון, מעניקה לסטודנטים מכנה משותף תרבותי, עמוק ועשיר שישכלל את יכולת החשיבה והפעולה שלהם. מטרת תוכנית הלימודים להכשיר סטודנטים להתמודדות עצמאית וביקורתית עם תחומי דעת מגוונים, לשאול שאלות ולערער על המובן מאליו. רבים מבוגרי המחלקה משתלבים בלימודים מתקדמים באוניברסיטאות בארץ וחו"ל.  במחלקה מסלול מצטיינים וכן מסלול לפעילים חברתיים ופוליטיים.

המכללה האקדמית ספיר היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים.

ספר חדש בעריכת סיגל רון-נגר

לפרטים נוספים:
ברק גולדנברג, ע. דובר - 052-3122597
סיימון תמיר, מנהל יחידת התקשורת - 054-6755245

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
2 + 12 =