בוגרינו באוניברסיטאות

ד"ר אבי מרציאנו
בעל תואר שלישי מהחוג לתקשורת באוניברסיטת חיפה, עם התמחות בתחומים של טכנולוגיות חדשות, בדגש על טכנולוגיות של מעקב ועל יחסי טכנולוגיה-משתמשים
מרצה-חוקר במשרה תקנית במחלקה לתקשורת באוניברסיטת בן-גוריון בנגב החל משנה"ל תשע"ז
אבי מרציאנו, בוגר בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית ספיר

"הלימודים במחלקה לתקשורת במכללת ספיר סיפקו לי ידע תאורטי נרחב, שנתן לי בסיס איתן ללימודים גבוהים. לימודיי לוו בקשר בין-אישי קרוב עם מרצים, שהפכו עם השנים לחברים קרובים."

אודליה דיין גבאי
דוקטורנטית לתקשורת באוניברסיטה העברית בירושלים, חוקרת תקשורת ומגדר
חברה בוועד המנהל של עמותת קול האישה - עמותה להעצמה נשית בירושלים, יועצת תקשורת ודוברת
אודליה גבאי דיין, בוגרת בית הספר לתקשורת במכללת ספיר

"הסגל האקדמי במכללת ספיר תרם לי רבות מבחינה מקצועית ואינטלקטואלית, מה שהוביל אותי להמשיך הלאה לתחום המחקר. במקביל התמחותי ברדיו היוותה ערך מוסף לתואר והעניקה לי ניסיון וכלים מקצועיים ששימשו כבסיס לעבודתי כדוברת ויועצת תקשורת בכנסת."

איציק ירקוני
מנהל מחלקת הדיגיטל הגלובלית של מובילאי-אינטל, לומד לתואר שני ליישוב סכסוכים בבר אילן, יזם ומקים חברת הסטארטאפ bomah.co, מחבר הספר Pass the Chutzpa Please - על הד.נ.א של היזם הישראלי מול עמיתיו בעולם.

תמונה של איציק ירקוני"כמישהו שגר במרכז חיפשתי כמו רבים מקום לימודים באזור, אבל במקרה הגעתי לספיר עם חבר וישר התאהבתי! ללמוד שם זו אחת ההחלטות החשובות והמשמעותיות שקיבלתי. הלימודים סייעו לי "לקפוץ למים" לתוך עולם התקשורת ואף נתנו לי כלים ללמד ולהעביר סדנאות בתחום. אני חושב שמכללת ספיר היא מעבר למוסד לימודים - היא בית, ויש לה הרבה מה להציע בכל התחומים, בעיקר כשנמצאים בצומת דרכים בחיים".

ד"ר אלה בן עטר
תואר שלישי בתקשורת באוניברסיטת בר-אילן
אלה בן עטר, בוגרת בית הספר לתקשורת יצירה וביקורת במכללת ספיר

"התואר הראשון בספיר תמיד ייזכר אצלי כמקום שבו למדתי על ביקורתיות, קיבלתי כלים אקדמיים ובעיקר בעיקר קיבלתי כלים מעשיים של עבודה בתחום הרדיו, כלים שאחר כך איפשרו לי להמשיך לתארים מתקדמים, עם מעט מאוד דרישות להשלמות. ספיר היא בשבילי בית, גם אחרי כל השנים, תמיד נעים לבוא למכללה, לפגוש את האנשים שפותחים את הדלת ואת הלב. למדתי במסגרות אקדמיות שונות אבל אין כמו ספיר."

ד"ר אלכס נירנבורג
סיים תואר  שלישי בפקולטה לניהול באוניבריסטת בן גוריון. נושא המחקר: "ניהול מועדוני כדורגל בישראל במצב של חשיפה תקשורתית מתמדת". במקביל משמש כעורך בוואלה ספורט.
אלכס נירנבורג, בוגר תואר ראשון בתקשורת במכללה האקדמית ספיר

"הלימודים בספיר פתחו את הדלת לעולם האקדמי, עוררו עניין מחקרי והעניקו את התחושה שניתן להגשים חלומות, גם באקדמיה וגם כשחלק מהמכשולים שבדרך נראים תחילה בלתי עבירים."

חן שור
סיימה תואר שני בתקשורת בהצטיינות באוניברסיטת בן גוריון בנגב. התזה של חן עוסקת בגברים ישראליים בגילאי 65 ומעלה באתרי הכרויות
רכזת סטודנטים במחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר

חן שור, בוגרת בית הספר לתקשורת במכללת ספיר"הלימודים במחלקה לתקשורת במכללת ספיר, כמו גם העבודה במחלקה, תרמו ליכולת שלי לקרוא טקסטים באופן ביקורתי, לנתח אותם ולחפש בין השורות."

ד"ר יגאל גודלר
בעל תואר שלישי בתקשורת מאוניברסיטת בן גוריון בנגב

יגאל גודלר, בוגר בית הספר לתקשורת במכללת ספיר
"לימודי התקשורת במכללת ספיר, סיפקו עבורי תמונה כנה של הבעיות המרכזיות הקיימות במחקר האקדמי על אודות אמצעי התקשורת ועודדו אותי להתבונן בהן באופן ביקורתי ומתעמת."

ליאת קלר
סטודנטית לתואר שני באינטרנט ומדיה חדשה באוניברסיטה העברית, ובמקביל מנהלת מיזם עסקי חברתי

ליאת קלר, בוגרת לימודי תואר ראשון בבית הספר לתקשורת של מכללת ספיר"לפני תחילת לימודי התואר השני, חששתי מרמת הלימודים הצפויה, אך לשמחתי רמת הידע שלי לא נפלה מבוגרי התואר הראשון באוניברסיטה."

ענת לשניק
סטודנטית לתואר שני במסלול מחקרי, בחוג לתקשורת של אוניברסיטת חיפה

ענת לשניק, בוגרת לימודי תואר ראשון בתקשורת מכללת ספיר
"במהלך התואר הראשון נחשפתי לנקודות מבט ביקורתיות ויצירתיות, שאני לא בטוחה שהייתי נחשפת אליהם במקום או בסביבה אחרת. בספיר גיליתי תשוקה עמוקה כנה להמשיך ללמוד וזו תחושה שממשיכה ללוות אותי עד היום."

רותם לשם
סטודנט לתואר שלישי בבית הספר למדעי התרבות באוניברסיטת ת"א
מרצה ביחידה למחקר התרבות באוניברסיטת ת"א, מוביל קבוצת דיון בינתחומית לדוקטורנטים/ות בנושא חקר הרגשות
רותם לשם, בוגר המחלקה לתקשורת במכללת ספיר

"לימודי התואר הראשון בתקשורת במכללת ספיר נתנו לי הכלים להתמצא בסביבה אקדמית בינתחומית (מדעי החברה והרוח), שבמסגרתה אני נדרש לקרוא לעומק טקסטים מתחומי ידע שונים ולארגנם תחת מסגרת תיאורטית אחת."

ד"ר שרון רינגל
סטודנטית לתואר שלישי בחוג לתקשורת באוניברסיטת חיפה
שרון רינגלר, בוגרת לימודי תואר ראשון בתקשורת, מכללת ספיר

"הלימודים במחלקה לתקשורת במכללת ספיר, נתנו לי את החשק להמשיך ללמוד ומאז בעצם לא ממש הפסקתי... למדתי במסלול תקשורת שיווקית והיום אני מנהלת את מסלול תקשורת דיגיטלית בבית הספר. פרופ' נעמה שפי, שהייתה המרצה שלי כבר בשנה א' של התואר הראשון, ממשיכה ללוות אותי עד היום ומהווה עבורי מודל למצוינות אקדמית. אני גאה ומתרגשת לחזור למכללת ספיר (הביתה) - כמרצה וכראשת מסלול."

05/2017 - ברכות לדוקטורים החדשים

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
6 + 2 =