סטודנטיות מביה"ס לאמנות במכללת ספיר, בסיור לימודי בגרמניה

ארבע סטודנטיות מצטיינות מבית הספר לאמנות, חברה ותרבות במכללת ספיר, נבחרו להשתתף בסיור לימודי בגלריות ובמוזיאונים בדיסלדורף וקלן בגרמניה

המסע הלימודי, בו משתתפות הסטודנטיות שני מילגר מורן אסרף מרי קושלביץ וצורית שטרן, ביוזמתה של מריה היר, הוא מסע אמנותי בעקבות האמן הגרמני ג'וזף בויס - אמן בינלאומי, אשר למד לימודי אמנות בדיסלדורף, לאחר שהיה טייס בשירות גרמניה הנאצית ושינה את תפיסת עולמו. בויס הוא אמן חברתי, שמסמל את גרמניה החדשה, שקמה אחרי מלחמת העולם השנייה.

בתחילת שנת הלימודים, ערך בית הספר לאמנות במכללת ספיר תערוכה בגלריה הלימודית את התערוכה BEYUS, BEUYS, BEUYS, בעקבות תערוכה על האמן שאצרה נעמי אביב ז"ל. הביקור וההזמנה של הסטודנטיות לגרמניה ולהתארח בביתה, הם תולדה של ביקורה של הגברת היר, בת דיסלדורף, בתערוכה.

סטודנטיות מביה"ס לאמנות במכללת ספיר, בסיור לימודי בגרמניהסטודנטיות מביה"ס לאמנות במכללת ספיר, בסיור לימודי בגרמניה

בית הספר לאמנות, חברה ותרבות במכללה האקדמית ספיר, בראשות האמנית מיכל שמיר, משלב לימודי אמנות מלאים עם תואר אקדמי בתרבות. הלימודים מעניקים ידע רב וכלים בתחום התרבות והאמנות כמו: הפקה, יצירה, הפצת תרבות והנגשת אמנות. כמו כן, מעניקים הלימודים בביה"ס לאמנות ותעודת "אמן מנחה".

המכללה האקדמית ספיר (ע"ר) היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים.

סטודנטיות מביה"ס לאמנות במכללת ספיר, בסיור לימודי בגרמניה

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
1 + 6 =