בוגרי תשע"ד

הצטיינות יתרה

שני תדהר אמנויות הקול והמסך אביבית צנטי אמנויות הקול והמסך
אור צידקי כלכלה וחשבונאות אלונה מקרבי כלכלה יישומית וניהול
שמעון לוי לוגיסטיקה מרגריטה גבע לוגיסטיקה
יצחק אבשלום לוגיסטיקה ילנה שניידרמן לימודים רב תחומיים
שחר כהן לימודים רב תחומיים אלינה אציס לימודים רב תחומיים
ויקטוריה אהרונוב לימודים רב תחומיים עמית לוי מדעי המחשב
איריס אלחרר .M.A מנהל ומדיניות ציבורית יזרעאלה צור אואקרט מנהל ומדיניות ציבורית
יגאל בניוק מנהל ומדיניות צבורית שרית בן ברוך מנהל ומדיניות ציבורית
עינב אוחיון מנהל ומדיניות ציבורית נילי אהרון מנהל ומדיניות ציבורית
נדב דוידי משפטים רעות גבאי משפטים
בר אסולין משפטים יעל שביט ניהול המשאב האנושי
אופיר רוזנפלד ניהול המשאב האנושי טליה רביד ניהול המשאב האנושי
מיטל חלון ניהול המשאב האנושי שירלי אוחיון ניהול המשאב האנושי
יאיר שפריר ניהול ובקרה תעשייתית מיטב כהן ניהול ובקרה תעשייתית
זכריה חג'בי ניהול ובקרה תעשייתית נופר ברוכי ניהול ובקרה תעשייתית
מעיין אלמליח ביה"ס לעבודה סוציאלית חסון אוסטרוב ביה"ס לעבודה סוציאלית
יניר קליסר שיווק טכנולוגי נאור נפתלי שיווק טכנולוגי
איילת כלאף שיווק טכנולוגי ליאת קלר תקשורת, יצירה וביקורת
מירי צימקינד תקשורת, יצירה וביקורת סהר פרץ תקשורת, יצירה וביקורת
הילי נגר תקשורת, יצירה וביקורת ענת לשניק תקשורת, יצירה וביקורת
עדן לב פורמן תקשורת, יצירה וביקורת מיכל חרמוני תרבות - יצירה והפקה
גלי אבידוב תרבות - יצירה והפקה    

אמנויות הקול והמסך / אמנות הקולנוע והטלוויזיה

אביב ממוקה (בהצטיינות) אביטל קניסברג אהרון יודלביץ אופיר ניסים פרג'ון
אורי דניאל איל שרייבר איציק ארזוני איתן גרינברג
אלירן פרנקו אמיר חי ניר אנדרס רפפורטה אנה גודלין
אפרת גרווה אריאל אורשנסקי ג'אק גוניק גיא זהבי (בהצטיינות)
גיל בן פרז גלי דואק גסטוו דרוגר דוד ריינליב (בהצטיינות)
דניאל עוזיאל (בהצטיינות) דניאלה גרושקה (בהצטיינות) דרור ארקין דרור מעיין
חן מכלין חן שני ששון יואב סגל יונתן חיימוביץ (בהצטיינות)
יעל גהג'לו יעקב שרביט יערה לוינסון לי בן וייס
ליאור קלינברג לירון עזרא לירן אהרוני מוטי אנג'ל
מיכאל קלטר מיכל גדעון מעין אמרן נדב משעלי
נועה פלג נופר פסקל (בהצטיינות) נטלי שפרן ניצן להב
ניצן ציפרוטה ניר שוחט סיון דגן (בהצטיינות) עומר חן
עידו נוימן עידן ליבר עינת בר יוסף (בהצטיינות) ערן איצקוביץ
צליל בנדריהם (בהצטיינות) רבקטל פיינה (בהצטיינות) רגב טובים רויטל מקיס
רויטל נערה אמויאל רחלי סלע רן ינון שי רילסקי
שי צדוק ברוך שיר כהן תום קלס  

תואר שני בקולנוע הפקה ותאוריה

אוריאנה רינד שפיר סרוסי נטליה ליבוביץ'

כלכלה וחשבונאות

אבי צבחון אדווה יוסף אורטל עראקי כהן אורי חלילי
אלדד אבינועם אליאור גבאי אמיר מימון גל כהן
יניב רז יעקב גיגי יקיר כהן יקיר סופר
לירון מרלי מזל ברהנה מעיין ברעם נטע שוסטר (הצטיינותׂ)
עינת משה ענבר מקטובי פנינית שרלג קובי מדמוני
רוני אברהמי רוני ישראלי שחר זלצמן (הצטיינותׂ) שיר מצרפי
שרית מנטין תומר ביטון תומר רחמים  

כלכלה יישומית וניהול

אבירן שמיאן אולגה ברברמן (הצטיינות) אופיר מגן אורלי קריספין
אורן דדון אורנית טלקר איליה ליבין אילן רוטשטיין
איציק עובדיה אלון שולץ אסיה דיאדיוק גל כהן סולל
גלינה סמיוניב גלית גליסטאן (הצטיינות) גלעד כהן דוד אקרמן (הצטיינות)
דניאל עמר הילה בוטבול ולנטינה לויטנסקי (הצטיינות) טל כהן
יוסף שרעבי יעל בוגדניץ ליבנת מוטיאי ליטל מופרדי
ליטל פירוז (הצטיינות) לינוי מסס מיכאל חנקובסקי מירי בנדלק
מריה אטליס נוי כהן נוי סבג (הצטיינות) נטליה דבורקין
ניצן שירזי (הצטיינות) ניר נגר סהר חורי ספיר אלקובי
עפר קלגרד ערן דיין קורין ברק קורל אשטמקאר
ראיסה סמלנסקי רויטל מושיאשוילי רוני כהן
רן כהן רעות קרפ שי מגן שיר פלג (הצטיינות)
שירה הירש שירן חכם שלמה מלר שני גולן
שרית בן ששון תומר ברעם תומר דריי תמיר זלצמן

לוגיסטיקה

אבי ביטון אביעד גיאסי אדי שמואל אהרון אצלן
אופיר שוכמן אורי בלייכמן (הצטיינות) אורי שמעוני אוריה עמיר
אושר אפללו (הצטיינות) איבט שלי איגור קובלב איגור רוזנברג
איילת פרש איל ראובן (הצטיינות) אילן נונה אינה פינסקי (הצטיינות)
איתמר ממן איתן גולן אלוירה גריגורייב אלי ביטון
אלירן אלימלך אלכס דנילוב אלכסנדר נילווה אלכסנדרה רומשביץ
אלעד דגורי אמיר בן-שימול אמסלו יוהלשט אסיה גרשקוביץ
ארז רוזנברג אריאל יעקב ארקדי קוגן אשטו ביינה
אתי אמזלג ברק ברזילי גולן חליות דור אביטן (הצטיינות)
דורון תורג'מן (הצטיינות) דני פרץ דניאל קן תור דניס טונין (הצטיינות)
דריה ברול הידיה סיידה (הצטיינות) והבי עלי ויקטוריה אזולאי
ולדיסלב שבצ'וק חגי גולן חמדה פרחאת חן איציק
חנן הירש יגאל פדידה יהונתן קרפ יהודע אליאס
יובל מדר יצחק ביטון ירון משלי ישי להמן (הצטיינות)
לאון רפאלי (הצטיינות) ליאור כהן (הצטיינות) ליאור רסיס ליאת בלמס
ליובוב ששון מיטל עזרא (הצטיינות) מישאל מלכה מנפרד מרקוביץ
מעיין מאמא נופר פיטרו נטלי אוחנה (הצטיינות) ניר מה יפית
נעם חיים מרגולין (הצטיינות) נצנאל וסקר סרגיי פרייס סרגיי רוזנבוים
עובדיה גבאי עוז מוסאי עומרי שדה עידן טמנו
עידן מוסקוביץ עמיר ימיני עקיבא שמחי פביאן
סוירזנסקי פטנה דניאל האיילו פסקל פז איפרגן יוסף ראובן לוי
רן עזרא שגיא ויס (הצטיינות) שי בן חיים שי טסלר
שירן בן עמי שלומי יוסף שלומית כהן שלי אברמוב
שמואל לנקרי שמיל שמחוב שני אסולין שרון קרויטורו
שרלי דנינו      

.B.A בלימודים רב תחומיים

אבי דדון אביר פרחאן אולגה כץ אוראל משה
אורטל מרואני אושרית דדון (הצטיינות) אושרת אשר איילה בוקובזה (הצטיינות)
אילן גוטקין (הצטיינות) אילנית עטיה אימאן אלעטונה (הצטיינות) אינאס אלעטאונה
אלדור שכטר אליאור כהן אלינור עטייה אמאן אבו ענים
אניד ענת גבאי אסמאא אלאטרש אסנת נסים אתי אבירם
אתי אדהנני באיאן אבו רביעה ג'ואבר אזברגה ג'נא אבו עסא
גלית מלכה גמיל אבו סבייח דוד חן (הצטיינות) דורית פחימה
דנה דהן (הצטיינות) דנה הירש דרור פרחי הדר בשן (הצטיינות)
הדר מגן (הצטיינות) הודה אבו עליון הילה כהן הינד אבו זאיד
זינאידה יהודאי חגית שוורצברג חולוד אבו סהיבאן חיים ויצמן
חלי פרץ חליל ג'רביע חסין תאהא טהון רחלי טאגיי
טלי כהן יאנה רזניקוב יובל בלסטקר יוליה ביטון
יוליה קוטליארוב יוסי קריספל יופה קרעאן יסמין אבו עביד
יסמין אבו עליון יסמין אבו רטיוש יסמין אלאפינש יסמין בן שטרית
יעל ישראלי יפית אל גד יפית וולחובצקי יפית קינן (הצטיינות)
ירדן חזוט (הצטיינות) ירון ששון ישי בן שימול כלנית זוביב
כנרת-איבט אלי לודמילה ויצמן פשנוב לוי ורון ליאת הרוש
ליאת כהן-חזוט ליזה אדרי לירז סאסי (הצטיינות) לירן מסורי
מאיה זילברשמידט מוהיב אלעטאונה מור שליבקוביץ (הצטיינות) מזל אוזן
מחמד אלאעסם מיכאל בנבנשתי מיכל פלד (הצטיינות) מירב היימן
מעיין פייביש מרגרט מימון מרפת טורי מתן ווקנין אבימן
נאגי בן נסיר נאסר אלעוקה נהאד אבו עמרה נור אלמכאוי
נור אלעפאוי ;נורה אל אפיניש נורית נבון נטלי עוז (הצטיינות)
נעים זנון נעימה אלזבידי (הצטיינות) נפתלי שאלומוב נרקיס אהרוני
סאחר אבו סעיליק סבטלנהמולוקנובה סברין אבו גליון סברין אבו עאבד
סברין אלבדור סוהא אבו חרמה סועד אלגלאד סיגל סיגלוביץ' (הצטיינות)
סנה עג'מי עודה אבו-חרמה עלה אבו עסא ענבל רמות
ערן תמם פאינה שוסטרמן פארס אלמגיירה פרחה אבו צעלוק
קרימה אלעמראני רויטל בסטיקר שורוק אבו עסא שיר סקוזה
תחריר אבו שמיר תמר קשטיאל    

מדעי המחשב

אביב נוריאל אביגיל סויסה אבישג כהן יונתן אברום שטולמן
אורי שרון איגור פרנקל (הצטיינות) אלברט ישראלוב בת קאקון (הצטיינות)
גיל בן דוד גל חדד (הצטיינות) גלי עמר דוד מלול
הילה לוי יוכי דוד יוסף ארביב יצחק חכמון
ירון באום ליאורה מיטלמן מאיה מרטון ניר נוי
פבלו שקלובסקי (הצטיינות) קובי הרוש רפאל מולקנדוב שמעון אברג'ל
שני ברבי (הצטיינות)      

מנהל ומדיניות ציבורית

אדוה דוד אודי אלימלך אופיר שמולביץ אוריה גדושר
אורלי כהן אורן זוננשטיין אושרית מימון אילנה פיניש
אילנה רחימוב אילנה שושני אילנית אפסאי (הצטיינות) אילנית גוזלן
אילנית זבולון איתי ציפורי אלדד גד סעד אלה ווקנין
אלינור ליכטמן-לוי אלירן סממה (הצטיינות) אלכסנדר מיגירוב אמיר פרץ
אמלס חן קוטלר אברהמס (הצטיינות) אנה קולין (הצטיינות) אנה מרים פיינזינברג אסמהאן אבו סויס
אסתי כהן ארז שטרן (הצטיינות) אשר בנישתי ברוריה נויברגר (הצטיינות)
גלעד טהלקר דויד יוסף דומיניק פורטנוי דור מגיד
דליה כהן דנה לי קרון דניאלה ביטן (הצטיינות) דניאלה חודדי
דרור נקש (הצטיינות) דרור שמיר (הצטיינות) הוגו וולך ואדים דוד שאולוב
ויויאן חדד (הצטיינות) חגית כהן (הצטיינות) חגית מרירס חן טקייה
חנה ביניאמינוב טובה רון טל חדד טליה צבאן (הצטיינות)
יאיר שמעוני יוסף קבועה יורם בן יעקב ימית גבריאל (הצטיינות)
יעל אוחנה ליאל ישראל בן חמו ליהי גולן ליהי צרפתי
לילך ללוש (הצטיינות) לינוי מזרחי רשף לירז דהן מאור בנאנו
מאיר אברז'ל מוניר עאמר מורן בוגנים-מנחם מורן מלכה
מזל אהרונוב מיכל טויטו מירית זילברמן מלי מלכה
מעיין דיין מרדכי גולן מרסדס פחימה משה אגמי
נדין סמסון נטליה קמין ניר דרייספיאל סבינה יוסופוב (הצטיינות)
סטניסלב לוזובסקי סיגל בר נחום (הצטיינות) עדי חדד עדי כהן (הצטיינות)
עדינה פאר עדן גבאי (הצטיינות) ענת בן עמי טרנובסקי ערן שמחון
עתליה לוי פבלו זיידנברג קובי לובטון קלי רחל אלמלם
רואי בר און רוית פרטוש רועי איפרגן רועי סבן
רועי תנעמי רמי דהן רעות מלכה רענן כהן
שחר אלמוגרבי שי מימון שיר מסיקה (הצטיינות) שירין שגב - מנג'ם
שירן סטמקר שמעון טובול תהילה אואקנין תחיה וקנין
תמר בן ברוך תמרה כיטיבשווילי    

.M.A במנהל ומדיניות ציבורית

אורנה אלימלך אסף גוטמן באטריס וילנסקי (הצטיינות) בן ציון שקלאר
ברכה פלקה דוד דמתי דנה פדר דפנה סיבוני ששון
הגר אואנונו הדר אלבז (הצטיינות) טל אלדום יגאל פרץ
יעקב מרקוביץ יפית חן נטע מקוב פירסל (הצטיינות) סיון כהן
סימון אלבז ענת טל בובילסקי ענת קוסינסקי קמי בן זוהר
שי עובדיה שירי חממי    

משפטים

אורטל שבתאי אוריה עמר (הצטיינות) אוריין כהן אורלי פיתוסי
אייל טננבאום איסלאם אלעקובי איתי חדד איתמר אבקסיס
איתמר כרמל אלעד סבג אנה קוסיצקי אסף ניר
בן כהן בני שמעוני ברוך יעקובי גבריאל חביביאן
גיא גמליאל גל אייבי גלי ולגן דיאנה גרוזמן
דן תייר דרור קרופרו הדס לוי הדס שמשי
זאב רובינוביץ (הצטיינות) חן בוארון חן פרז חנן ארבל
יאנה רשבסקי יואב גולוב יונת ברנדס (הצטיינות) ימית שמסיאן
יפעת ווקנין (הצטיינות) יפעת מנחם יפעת משה (הצטיינות) כרמל בלונד
ליאור דרור ליטל דדון (הצטיינות) ליטל ישראלי ליטל לנקרי פרץ
לימור נגאוקר מור נגאוקר (הצטיינות) מור תורג'מן מעיין אטיאס
משה רביעי (הצטיינות) נגה צלח נדב מרסיאנו (הצטיינות) נופר אביטל
נתן וינברגר סימון טפלנקי סמדר גז אוחיון עביר והבי אבו חיה
עדי בוחניק (הצטיינות) עדן בקשי עומר נעאמנה עידית כהן
עידן כהן עמי קריסי עמית גנס צור חוטה
צליל שמרלק רביד בראמי רוחמה לוי רוית ישי
שיר בנטל (הצטיינות) שירה אדרי שני משה שרון ברוורמן
שרין נעמן (הצטיינות) שרית טוקמן שרית שהרבני  

ניהול המשאב האנושי

אביגיל מישייב (הצטיינות) אבידר זמיר אדווה סעדה (הצטיינות) אופיר ענבל
אורית לוגסי (הצטיינות) אורנית יעקוביאן (הצטיינות) אושרת טויטו (הצטיינות) אייל כהן
אילנה דימנשטיין אילנה שמילוב אילנית לוי אינה סמסוניק (הצטיינות)
אירנה רפאילוב אלונה כהן אלונה מיכאילובה אלינה טיפנברג
אלינה סטוליארסקי אנה פורטנוי אפרת כהן (הצטיינות) בת חן סויסה
בתיה ארדני ג'ניפר קרדוסו גל הראל גל עטיה
גלית בלנרו דורית בן אשכנזי דנה יוספי דנה שטרית
דניאל חטר (הצטיינות) דנית אדרי דנית שירה כהן דפנה וורמברנד
דפנה ורטהיימר הדס יוגב הדסה גיאר הדר ויסמן
הודיה פרידהיים-גואטה הודיה שושן הילה שממה הלל אריאל
ורד איתי זויה פלנטיין (הצטיינות) חיננית דוד חן אזולאי
חן בן טולילה חן לסין חן רגב חני בוזנח
חני לוי חניטל לופסקו חניטל (חנה) סגרון טל בן לולו
יבגני קולבצב (הצטיינות) יהלום קורקוס ילנה שלנוב יעל רז לחייני
יעקב לנדאו לובה אורמן ליאור שושן ליבנת ברששת
ליטל אצילי לימור מיכאלי-הירשפלד לינוי פוני לירון בוסקילה-נעים
לירון דניאל לירן בן דוד מור זמן (הצטיינות) מור חורי
מור תורג'מן (הצטיינות) מורן שאלתיאל מורן שלום מיכל קויתי
מעיין כהן מתן טבצ'ניק נועה דוידוביץ נועה פדלון
נופית חדד (הצטיינות) נופר לב נטלי ישר נטלי קושניר
נטלי אני דדון נירית זורע נעמי וולינץ סוזי אסייג
סופי סולומון סופי רבינוביץ סיגל פרידל סיטל מיכאלי
ספיר ארצי-ברמי (הצטיינות) עדי אזריאל עדן זף (הצטיינות) עטר אמזלג
עטרה מכלוף עטרה פסח עידן ליעד עמית מרדו
ענבל אנה ענבל עשוש ענבל צמח (הצטיינות) ענבר ואן מופס
פנינה בביז'אייב צליל ז'ורנו סויסה קארין דור קרן בן עבו
רון נתנאל רונלי סער (הצטיינות) רות בן פורת רותם אוחנה
רותם חסון רותם לוי אקובס (הצטיינות) רחל טהון סולומון רחלי ויצמן
ריטה פנטליאט רעות דגני רעות מרציאנו שיר פוריאן
שירה ליברמן שירן כהן שירן כוכבי שרה פחימה לב טוב
שרי מוסאי שרית ספיר תהילה אשוואל תהילה רווח
תמי הימן (הצטיינות) תמר מנדלסון תמר ספיאשווילי  

ניהול ובקרה תעשייתית

אבי אבנעים אבי יקר (הצטיינות) אביב שיש אביבית גואטה
אביחי עומר אוליביה רפיו (הצטיינות) אוסאמה פראן אורטל סולטן
אוריאל פרג'י אורלי חורי אושרית אמשלם (הצטיינות) איגור ואורקו
אייל קטוק אילנית קראוס אלי כהן (הצטיינות) אליעד מלול
אלכסנדר וולודצ'נקוב אלכסנדרה פרונין אלרואי עמר ארז עמית
אריה קון ארנולד רוזבליום אשגרה (אשר) מששה ג'ני ליבין
גולן ספטון (הצטיינות) גל דהאן דוד בנלולו דיאנה יגודייב
דיאנה נדצקי דני קגן דניאל אוחיון דניאל שאולוב (הצטיינות)
דרור חיריק הגר זגורי הדס יהודה נחמיאס הדסה אלקבץ
הדר כהן הדר לוי הילה שם טוב (הצטיינות) ויקטוריה מישייב
ויקטוריה פוקורה זוהר שנקר חיה בוריסוב חיה שביט
חיים אושדי חן חיה מאסס סאסי חנית דנון חנן אביטן
חנניה מלול טל שלום טלי רויטל עמרם יאן רחמילוב
יהודה עמר יוגב דמתי יוליה מתתוב יוני שמולה
יוסי טלקר יוסי טקיאר (הצטיינות) יורי ליפניצקי יחיאל נדב
יניב לוי יעקב דהן (הצטיינות) יצחק זמיר יקטרינה קירילצ'וק
ירון חסיד ירון נגאוקר ישי שומן ישראל פחימה
כפיר אליעזר כפיר דהן לוצ'יה סופר ליאור בלילה (הצטיינות)
ליאור לוי ליאור מור לירז אבוגוז מור סבח
מוריה יפרח מיכל סער מלי ברנס מנור לישע (הצטיינות)
מעיין טרבלסי מריאנה ספיבק מרינה גרדיוק משה בן עיון
משה מלכה מתן אמיר (הצטיינות) נהוראי טוייזר נוי אבקסיס
נועם ביברמן נטלי דנן נטע שמולביץ ניב גולדמן
ניסים כהן ניצה בולקא נתן בלפר נתנאל דדון
סופיה קנדינוב סטניסלב חודקובסקי עבדאללה סביח (הצטיינות) עדי מזוז
עומר צורי עידו מרדכי (הצטיינות) עידן אשטון עידן טל
עידן קרטר (הצטיינות) עינב גלבוע עינב חננייב ערן נגר
פולינה טפליצקי פזית קרטר צור רוזנטל קרן-כריס פורפ
קרן אור אלמוג (הצטיינות) רביב מויאל (הצטיינות) רומן ממוטוב רועי יצחק
רחל בריהון רינת סייאג רעות דמרי (הצטיינות) שאול כהן
שגיא טופז שגיב כחלון שרון הרשקוביץ שרית זולוני
תמי סלים פרץ      

בית הספר לעבודה סוציאלית

אביטל בן דוד אדוה ברזילי אדם גוטפריד אולגה שבצקוב (הצטיינות)
אור אזולאי אורטל איילה ביזויהו אורלי טקאץ' אירה צ'רנר (הצטיינות)
אלי נאבוטובסקי אלמוג אסל אסצ'ילה צליל סבהט אפרת סולימני (הצטיינות)
אתי סבלזון מלכה גוני צורף גל טהורי גלי שטיין (הצטיינות)
דועה אלהואשלה דור מעוז דורית ברנד דנה מגירה (הצטיינות)
דנית אוחנה הגר ואן איק הדס משעול הדר אלקיים
הודיה מליק אזרד הילה נחימוביץ הללי רבקה גולדשטיין דקל-חן (הצטיינות) הנאדי שאער
ורד לוי זהר אשד (הצטיינות) זהר רגב שני חן פרמון
טל גלעדי טל שאמי טל ששון יוסף רחימוב
יעל פרץ יפה באבל ליאת אסולין (הצטיינות) ליטל שקרוקה
לילך נגאוקר מאיה מור מאיה שקדי (הצטיינות) מור יפה
מיכל הירשפלד מיכל וולוצקי מיכל מאיר מעיין גבעוני
מעיין וייסמן מעין כהן מרינה אבדייב מתן קדר
נוי צימברג נועה לחיאני נטע לב ניצן סיגרון (הצטיינות)
ניצן קלין ניצן שמחי (הצטיינות) נמרוד גונן נפתלי יעבץ (הצטיינות)
נעמה לנדאו סהר חרובי סיון גרינבאום (הצטיינות) עידית יעלון
עמית חזן עמית סלומון ענבר קופרמן פאטמה אבו סארה
פאיה פרידלנדר צבי אליאב צליל ברדה רון לנגי
רונית מורי שי אמנו שיר חרמש (הצטיינות) תמר בן אשר
תמר מלסה תמרה ידגרוב    

שיווק טכנולוגי

אבי סער אביחי יפת אדם ארוסי אוהד ענתבי
אוהד תורג'מן אופיר זכאי אור הופנונג אוראל לוי (הצטיינות)
אורנית משה (הצטיינות) איילת ווקנין איליה קולגין איריס גוטמן
אלירן זנא אלכס בובריק אלמוג קטר אלעד חג'בי
אנדריי פונומריוב אסף כהן אסף שביט ארטיום גורביץ (הצטיינות)
ארקדי ישמעאלוב בועז עבדו ברק ניאזוב גיל כהן
גיל דוד עזרא גל יעיש (הצטיינות) גלעד וייס גלעד שממה
דברת דנה דותן בן חיים דניאל משה דניס מיאטוביץ
ורד רוטנברג טל סלע טלי רחמיאן יבגני סברדלוב
יבגני שאולוב יגאל ברו (הצטיינות) ילנה אגלקוב יניב פרידמן
ירדן מדואל (הצטיינות) ישראל מור יוסף (הצטיינות) ליאת בר און ליבנת אזולאי
לירון בן שושן (הצטיינות) לירון סבג לירז בן-זיקרי לירן כהן
לנה איירפטיאן מאיה ביאלקוביץ מאיה ליבוביץ מאיה שוורצמן
מאירה לוי חסדאי מוטי כהן מוטי שמואלי מור דדון (הצטיינות)
מיטל בוכובזה מעיין בוקובזה מרינה סמויילובסקי משה טמסוט
מתן מהל מתן נזרי נטלי אלגריסי נטלי אליהו
נטלי ביטון ניר שוורץ סיון שמעון סלומון אסייס
סנדרה רוחמן עדי אברג'ל עדי עמרם (הצטיינות) עומר דדוש
עידו פלסנר עידן לוטטי (הצטיינות) ערן אלבואגיז ערן מניב
פדריקו שורץ צחי אופיר רוזה אמורג'ייב רותם כהן
רעות טרם שחר גילרון שי ברוידר שי קראוס (הצטיינות)
שירה לביא (הצטיינות) שניר קדרנל    

תקשורת יצירה וביקורת

אבי סעדה אדוה קריספין רוזנצוייג אדר מזרחי אוהד רז
אולגה רזניק אוסקר מנדל אופיר פרץ אופק שדה
אור מנור אורטל פחימה אורי גיטליס אורי שחורי
אורית פדאל אורית רפואה אורלי סאריזדה אורלין צפריר מלכה
איילת כרמלי אייר גורה איל קסורלה (הצטיינות) איליס גז (הצטיינות)
איתמר קסל אלה מור יוסף אלון אברמוביץ אלונה ישראלי (הצטיינות)
אלינה סמורוקוב אלינור שישפורטיש אמיר ויינרב אמיר קרן
אמנון מלסה אנטון שווץ אסף אדרי אסף אזולאי
אסף נייגו אפרת ונה אריאל קרודו אריק יהודה דנינו
באקר אלקאדי בלה יפית שוורצמן בן אבני בר פריאנטה
בר קיאסי בת אל בן זיקרי בתאל חדד ג'ואל קורן
גבריאל להב גור וולנר גיא יוסף קליין גיל נדר
גילי מאירסדורף דוד פיצ'חדזה דויד יאיר ליבנה דור קליין (הצטיינות)
דינה גמר דניאל גלוזשטיין דניס נולמן דנית ישראל (הצטיינות)
דריה פודים דריה הדר וושצ'נקו הילה אבידן הילה איבגי
הילה מגיס ויקה מיטלין זאב שליפשטיין זהבה אברה
זיו מהלו חגי גוריבסקי חופית מרינשטראוס חן חצרוני
חן שלו חניט אפריאט חצב וייל טל בן ארי (הצטיינות)
טלי קוטונו טליה ילוביצקי יאיר בראף יובל אייזקס
יובל קליין יסמין שמואלי יעל ויץ יעל פלדמן
יערה אוחנה יערה אלה פישר יערית הלפרט יקטרינה פיינגרט גינזבורג
ישי פורת ישראל נחמני (הצטיינות) ליאור לום (הצטיינות) ליאור קינן
ליאור שרעבי ליאל מימון (הצטיינות) ליזה טולדנו לין מיטשל
ליעד פקציארז לירז דבורה לירן אוהלי לירן טלמור
לירן ניסים מאור בונן מאור הוימן מאור יעקב
מאיר דוד כהן (הצטיינות) מוטי קצב מור אבינו מורן בר נס
מזי בק (הצטיינות) מיטל אבקסיס מיכל בזיקלוב מיכל קובלסקי
מקסים פרוניק מריאנה רודמן מרים אלפי מרינה קנוניקוב
מתן בוני (הצטיינות) מתן זימן מתניה אליקים נבו אביטבול
נדב דורון הייבלום נוי סופן נועה מגל (הצטיינות) נועה עפרוני (הצטיינות)
נועה שריקי נופר מוטעי נופר משה נטלי זבלונוב
נטלי שטרית נטע מארק ניצן כהן ניצן לוי פולאק
נירית דעיה נעם ורסנו נעמי אטיאס נתן קביליס
סופית אייזנברג (הצטיינות) סיון בר עוז (הצטיינות) סיון חנוכייב (הצטיינות) סיון עג'מי
סלי אמיר ספיר גנון ספיר ניסנוב עדי בר
עדי דביר עדי עומרי (הצטיינות) עדי קרני עדי שניאורסון
עדי תמרי עודד עמר עופר שון פלין עידו רבן
עידן ביטון (הצטיינות) עמית ישראלי ענבל גרינברג (הצטיינות) ענר מיכאלי
ענתי כהן עפרי רז (הצטיינות) ערן זיתון פולינה דורפמן
צור נויפלד ציפורה קליינמן צליל ביטון קארין מור (הצטיינות)
קובי שרון קטיה גרברמן רביב סיון רביד חן
רביד צדוק קדמי רויטל סיני רון אלימלך רועי זריהן
רועי יעקובוביץ רותם כהן (הצטיינות) רותם מזרחי רותם רובין
רז ארנון רן דנינו רן מימוני רני סירוטה (הצטיינות)
שארון ברקו שי טורה שיר יוגב (הצטיינות) שיר ליברמן
שירה גריסרו שירי שניצר (הצטיינות) שירלי אטיאס (הצטיינות) שירן מור
שלי קלדרון שלי שגיא שמעון מנדל שני ג'ימי (הצטיינות)
שני מור יוסף שני סבג שני פרחי (הצטיינות) שני שרעבי
שרונה אדרי (הצטיינות)      

תרבות - יצירה והפקה

אורטל מסרטי איל גל אינגה צ'צ'יק אלה בוקובזה
אנדי רוסטי אסתי סרוסי בת אל לוי בת אל לוי
דניאלה מור (הצטיינות) הגר איגרא הדס קרמניאן הילה לסרי
הרצל בובליל יוסף אוחנה יעל חמו רגב יעל נגר
ליאה אמיר מיה רומנו משי יונה נדב אלוש
נדין בר נוי נועה בן ישי (הצטיינות) נועה מרכוספלד נופר יחזקאל
נופר פרקש נטלי מגר ססיליה בוגדנוביץ' ספיר בן חמו
עדי כהן עינת ורצקי (הצטיינות) קורין שלו (הצטיינות) קרן צח
רוני מאירוביץ סלע רחל רון (הצטיינות) רעות קריספין שי לזר (הצטיינות)
שירה אייד (הצטיינות) שלומית אביטן שני ברמן תאיר שוורץ (הצטיינות)
תהילה כהן תמר נעמני