שיתופי פעולה בינלאומיים - תואר שני בקולנוע

סטודנטים לתואר שני בקולנוע, הפקה ותאוריה, המשתתפים בסדנה מעשית חווייתית המשותפת עם האקדמיה לקולנוע בפראגFAMU, חזרו מצ'כיה מחלקה השני של הסדנה.

החלק הראשון התקיים בישראל בחודש מרץ ובו שלושה צוותים מעורבים יצאו למסע בנגב ויצרו תוך כדי מסע סרטים על האנשים החיים בשולי התודעה הציבורית.

את הסדנה, הנערכת זו שנתה השנייה, מוביל פרופ' אבנר פיינגלרנט, ראש ביה"ס ומנהל התכנית לתואר שני, יחד עם הבמאי התיעודי הצ'כי מרטין רזניצ'ק, מרצה בכיר ב-FAMU.

בסוף הסדנה יתקבלו שלושה סרטים תיעודיים קצרים בהפקה צ'כית-ישראלית בנושא "האנשים השקופים שבצידי הדרכים", אשר יוקרנו בהקרנת בכורה בפסטיבל קולנוע דרום שיתקיים בין ה-7-11/6/2015.

סדנא משותפת לתואר ששני בקולנוע במכללת ספיר עם סטודנטים מפארג FAMU

התכנית ללימודי תואר שני בקולנוע במכללת ספיר מקיימת שיתופי פעולה בינלאומיים עם אוניברסיטאות מובילות בלימודי הקולנוע. במסגרת שיתופי פעולה אלו מועברים סמינרים מרוכזים על ידי מרצים מהאוניברסיטאות מובילות איתן יש למחלקה שיתופי פעולה אקדמיים ונערכות כיתות אמן, המונחות על ידי דמויות מובילות בקולנוע העולמי. הסטודנטים נחשפים למגמות עכשוויות בקולנוע מכל רחבי העולם, חושפים את עבודותיהם בפני אישים מרכזיים וזוכים לחוש את הדופק הפועם במרכזה של תעשיית הקולנוע העולמית.
סדנא משותפת לתואר ששני בקולנוע במכללת ספיר עם סטודנטים מפארג FAMU
סדנא משותפת לתואר ששני בקולנוע במכללת ספיר עם סטודנטים מפארג FAMU

תואר שני בלימודי קולנוע, בראשותו של פרופ' אבנר פיינגלרנט, משלב בין לימודי מחקר אקדמי ובין לימודים מקצועיים בתחום הקולנוע. שנת הלימודים הראשונה כוללת לימודי תיאוריה, היסטוריה ויצירה והקניית כלים למחקר וביקורת והטמעתם בעבודה של יוצרים- חוקרים. בשנה השנייה יבחרו הסטודנטים להתמקד בנושא המעניין אותם, הן במישור העיוני והן במעשי. השנה השלישית ללימודים כוללת כתיבת עבודה סמינריונית מורחבת, או יצירה אודיו ויזואלית.

סדנא משותפת לתואר ששני בקולנוע במכללת ספיר עם סטודנטים מפארג FAMU

המכללה האקדמית ספיר היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים.

לפרטים נוספים:
ברק גולדנברג, ע. דובר - 052-3122597
סיימון תמיר, מנהל יחידת התקשורת - 054-6755245

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
3 + 1 =