הנהלת ארגון הלל התארחה במכללה האקדמית ספיר

ברק גולדנברג

בשבוע שעבר התארח בספיר מנכ"ל הלל ישראל, אלון פרידמן, יחד עם משלחת של רכזי הלל באוניברסיטאות בארה"ב.

ארגון הלל מקיים שיתופי פעולה רבים עם מכללת ספיר במהלך השנים האחרונות. במסגרת זו ביקרה הנהלת הלל במכללה. הביקור החל בהצגת השגייה האקדמיים של המכללה, תרומתה לפיתוח אזור הנגב המערבי והתמיכה הרבה של הסטודנטים בחיזוק החוסן הקהילתי באזור.

"הסטודנטים של ספיר תורמים לפיתוח האזור מבחינה תרבותית ומבחינה כלכלית". הסביר בפני המשלחת נשיא המכללה פרופ' עמרי ידלין והוסיף: "מעורבותם הרבה בחיי הקהילה מסייעת לאזור לשגשג ולהתגבר על הקשיים הביטחוניים".

הנהלת ארגון הלל התארחה במכללה האקדמית ספיר
מנכ"ל הלל ישראל, אלון פרידמן | צילום: לירון בוזגלו

בחודש פברואר תצא משלחת של "הלל ישראל" לקמפוסים בחוף המזרחי בארה"ב וביניהם שני נציגים ממכללת ספיר. רון להב, סטודנטית שנה ב' למשפטים ומתן קזמן סטודנט להנדסה ביו רפואית. במהלך שהותם יבקרו השניים ב 12 קמפוסים ויתארחו בבית הלבן בוושינגטון. "מטרת המשלחת היא 'להביא' את ישראל לקמפוסים, לחזק את הקשר עם הסטודנטים היהודים ולהציג את הצד הישראלי בנושאים שונים" הסבירה רכזת תוכנת הלל ספיר רותם אוחנה.

"הלל סיפר" מפעיל במהלך השנה פעילויות רבות בספיר להן זיקה ליהדות, כמו אוהל זכור ביום הזכרון ליצחק רבין, ערבי שיח בינלאומי עם סטודנטים מחו"ל השוהים בארץ כחלק מפרויקט 'מסע' של הסוכנות היהודית, פרויקט 'שבת בחברותא' בו מארחים סטודנטים מספיר, המתגוררים בעוטף עזה, צעירים מחו"ל המתארחים בישראל, כמו כן מתקיים פרויקט 'זכור וכבד' בבית התפוצות ועוד.

הנהלת ארגון הלל התארחה במכללה האקדמית ספיר

המכללה האקדמית ספיר היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים.

לפרטים נוספים:
ברק גולדנברג, ע. דובר 052-3122597
סיימון תמיר, מנהל יחידת התקשורת  054-6755245

 

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
7 + 7 =