אותות ופרסים

2016 - פרס היזם החברתי מטעם ובשיתוף מרכז להנצחת מורשתו של מנחם בגין - לגב' מרים פריאר, מקימת עמותת "שלהבת"
מיזם ייחודי מסוגו בארץ המשמש דוגמה ומופת לשילובם של נכים בסביבה תומכת. המיזם הינו מודל ראשון המאפשר לנכים פיזיים קשים לחיות חיים עצמאיים בכבוד בתוך הקהילה.
מטרותיה - הרחבה ושיפור של שירותים קיימים, טיפוחם והעלאת רמתם ואיכותם, למען האטת הזקנה ומילוי ימיה ושנותיה בפעילות יצירתית ומגוונת. לשם השגת מטרותיה הקימה העמותה מוסדות ומועדונים רבים המציעים שפע של פעילויות למילוי שעות הפנאי בהנאה תוך הקפדה על  תמחור נמוך השווה לכל נפש. ניהולם והפעלתם נעשית באמצעות צוות עובדים קבוע ומסור ומספר רב של מתנדבים העושים עבודה נפלאה למען קהילתם.

2015 - פרס היזם החברתי למר לירן ג'רסי, מנכ"ל עמותת "שער שוויון"
פרויקט חברתי, חינוכי וספורטיבי שעיקרו הקמת מסגרת תומכת לשעות אחה"צ לילדים מאזורי הפריפריה החברתית והגאוגרפית של ישראל. מסגרת זו מעניקה לילדים ממשפחות מעוטות יכולת אימוני כדוגל מקצועיים בשילוב מרכזי למידה לסיוע ותגבור לימודי והכנה למבחנים, פעילויות חינוכיות להקניית ערכים, בניית צוות וגיבוש הקבוצה. השתתפות הילדים בפעילויות הכדורגל של הקבוצה מותנית בהשתתפותם בקביעות במרכזי הלמידה והפעילויות החינוכיות ובתפקוד ראוי של הילד בבית הספר בשעות הלימודים.

2014 - אות הגבורה האזרחית ע"ש אל"מ נביה מרעי ז"ל - למג'די בלעום
בזמן המהומות שהתרחשו לפני כשבועיים בטייבה, נקלע משה גרמן, תושב נתניה, ללב המהומה ורכבו עלה באש. מג'די בלעום, תושב טייבה, לא עמד מנגד. הוא קפץ אל רכבו של משה וחילץ אותו, תוך שהוא מתעמת עם המון משולהב ומסכן את חייו. מג'די, מבלי לחשוב על עצמו, חירף נפשו ופעל כדי להציל חייו של אדם שאיננו מכיר, ועל מעשה אזרחי אמיץ זה, החליטה ועדת הפרס להעניק למג'די בלעום את פרס אות הגבורה האזרחית ע"ש אל"מ נביה מרעי ז"ל

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
1 + 1 =