הודעה לעיתונות

חברת ebay ישראל אירחה במשרדיה את המפגש השני של בוגרי מכללת ספיר מהמחלקה לניהול המשאב האנושי

ברק גולדנברג

בשבוע שעבר התארח במשרדיה של חברת ebay ישראל, פורום הבוגרים של המחלקה לניהול המשאב האנושי של המכללה האקדמית ספיר.

הפורום, אשר שם למטרה לחבר בין מאות הבוגרים ולחזק את קשריהם בתחום משאבי האנוש, וליצור רשת קשרי עבודה ותפקידים, הפגיש במשרדי ebay ישראל כ-40 מבוגרי המסלול עם מנהלות בכירות בחברה: סמנכ"לית משאבי אנוש בebay ישראל הגב' חגית מלול ומנהלת הגיוס של ebay במזרח התיכון ואירופה הגב' עדי אהרן. במקביל לפעילויות מסוג זה, מתחזק הפורום קבוצות וירטואליות פעילות ברשת הפייסבוק והלינקדין.

"תפקידו של מנהל משאבי האנוש הוא לשקף מציאות בארגון, לשים מראה בפני ההנהלה, לחבר ולגשר בין העובדים לדרג הגבוה" הסבירה מלול. עוד הוסיפה כי על הבוגרים לחשוב מחוץ לקופסא, לנצל ולפתח אפשרויות שאולי סוטות מן המסלול אך יכולות להביא אותנו במהרה  למיצוי הפוטנציאל".

בין סיפור התקדמותם בסולם התפקידים ומתן תשובות לבוגרים לשאלותיהם הרבות, הסבירו חגית ועדי כיצד על מנהל משאבי האנוש לגייס עובדים לארגון ולהצליח לתפקד ולנהל גם במצבי משבר ולחץ. "אומנם אני לא יכולה לנבא עד כמה מקצועי האדם שיושב מולי אך עם זאת אני יכולה לנבא כיצד הוא יתנהג בחברה וכמה פוטנציאל טמון בו" הסבירה עדי, "בראיון אני בוחנת אותו וחשוב לזכור שהמועמד בוחן אותי ואת הארגון, בעולם של היום הוא בוודאי שלח קורות חיים למס' מקומות נוספים".

עוד הסבירה מלול כי על מנהל משאבי האנוש להיות בעל ראש יצירתי ולא לעבוד בצורה 'רובוטית' אלא למצוא פתרון נכון לכל בעיה.

חברת ebay ישראל אירחה במשרדיה את המפגש השני של בוגרי מכללת ספיר מהמחלקה לניהול המשאב האנושי

המחלקה לניהול המשאב האנושי במכללה האקדמית ספיר, בראשות ד"ר אסתי אונגר אבירם, מציע תוכנית לימודים ייחודית ללימודי תואר ראשון המושתת על הבנת המערכת הארגונית מנקודות המבט: פסיכולוגית, סוציולוגית, כלכלית וניהולית. תוכנית הלימודים מוכרת על ידי העמותה הישראלית לניהול, פיתוח וחקר משאבי אנוש, ובוגריה יוכלו להשתלב בתפקידי ניהול בכלל ובניהול המשאב האנושי בפרט.

חברת ebay ישראל אירחה במשרדיה את המפגש השני של בוגרי מכללת ספיר מהמחלקה לניהול המשאב האנושי
צילום: ברק גולדנברג

המכללה האקדמית ספיר היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים.

לפרטים נוספים:
ברק גולדנברג, ע. דובר  052-3122597
סיימון תמיר, מנהל יחידת התקשורת  054-6755245

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
15 + 3 =