מרצה ובוגר מספיר פיתח אפליקציה שמושית לאנדרואיד

אלון אלשיך, בוגר המכללה, ומרצה בבבית הספר לאמנויות הקול והמסך ובמחלקה לתקשורת במכללת ספיר, פיתח את אפליקציית e for email לניידים חכמים במטרה לפטור את העולם מהכתבת כתובת האי-מייל בזמן שיחה.

מכירים את הקטע המביך הזה בו אתם מתבקשים להכתיב את האימייל שלכם בטלפון (S כמו סופרמן , O כמו אוסקר...)? e for email היא אפליקציה שמטרתה למנוע את המצב בו צד אחד מכתיב את כתובת הדוא"ל שלו, והצד השני מקליד אותה במהלך שיחה. e for email מאפשרת לשלוח את פרטי הקשר ופרטים נוספים, באמצעות הודעת טקסט במהלך השיחה. האפליקציה הינה סנונית ראשונה מתוך מיזם גדול יותר שמטרתו להפוך את שיחת הטלפון ליעילה וחכמה יותר. בדצמבר ייצא העדכון הראשון ותחל העבודה על מוצרים נוספים, החברה נמצאת כעת במשא ומתן עם משקיעים.

להורדת האפליקציה בחינם (לאנדרואיד)

מפתח האפליקציה, אלון אלשיך, במאי קולנוע תיעודי (סרטו "לא רחוק מהעץ", זכה בפסטיבל חיפה ב-2011), בעל חברת הפקת דרומית "ארמדיל וידאו", בוגר ומרצה בבית הספר לאמנויות הקול והמסך ובמחלקה לתקשורת במכללת ספיר. בשנים האחרונות החל אלון לייצר סירטונים ויראליים אקטיביסטיים עם בני נוער באזור הדרום.

לאחר שכמה מהסרטונים הפכו ויראליים, והגיעו למהדורות החדשות העיקריות, הוא הוזמן ע"י משרד החוץ האמריקאי לחודש של הכשרה הדדית ביחד עם ארבעה ישראלים בולטים בתחומם, שסומנו כמנהיגים חברתיים פוטנציאליים.

את האפליקציה, עליה עובד אלון במהלך השנה האחרונה, הוא מפתח בעזרת חממת "מיראז'", ושיטת השיווק שלה היא סרטונים ויראליים בהם התמחה.

במהלך יצירת האפליקציה עלו בצורה בולטת נקודות דמיון בין יצירת סרט ליצירת אפליקציה. כעת מפתח אלון קורס אקדמי בנושא, שמנסה להפגיש את העולמות הרחוקים לכאורה באמצעות סטודנטים מבית הספר לאמנויות הקול והמסך וסטודנטים ממסלול הניו מדיה במחלקה לתקשורת בספיר בראשותה של ד"ר עטרה פרנקל.

בית הספר לאמנויות הקול והמסך בראשותו של ארז פרי במכללת ספיר מעניקה תכנית לימודים במתכונת ארבע-שנתית כמקובל בבתי הספר המובילים בעולם. לבחירת הסטודנטים חמישה מסלולי התמחות: טלוויזיה, קולנוע, אנימציה, תסריטאות, מוסיקה ועיצוב פס-קול. הבוגרים זכאים לתואר ראשון BFA באמנות הקול והמסך המוכר על ידי המל"ג ואוניברסיטאות בעולם. בית הספר מקיים מסלול לימודים לתואר שני 'MA ו-MFA בקולנוע הפקה ותיאוריה' במסלול השני מסוגו בישראל ומציע לסטודנטים שיתופי פעולה בינלאומיים עם בתי ספר לקולנוע בחו"ל.

 

המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר, בראשות ד"ר אורלי סוקר, מכשירה סטודנטים בתחומי התקשורת השונים: עיתונות, רדיו, תקשורת דיגיטלית ותקשורת שיווקית. הלימודים משלבים בין תיאוריה ועשייה עיתונאית. הסטודנטים במחלקה מפעילים אתר חדשות, "ספירלה", ואת רדיו "קול הנגב". בוגרים רבים של המחלקה משולבים בתעשיית התקשורת.

המכללה האקדמית ספיר (ע"ר) היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים.

לפרטים נוספים:
אורטל פחימה, ע. דובר - 054-4387101
סיימון תמיר, מנהל יחידת התקשורת - 054-6755245

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
5 + 1 =