הכירו את בוגרי המחלקה לתרבות - יצירה והפקה

קבוצת האמניות אום קולטור
לימור מקס, לירון יערי, אילה כץ, זאודיטו יוסף, שרון קוגדור ושקד שמיר

קבוצת האמניות אום קולטור
www.ummculture.com
גיבורת תרבות | כביש 40 | גיליון 143
האמנות הפמיניסטית שצומחת מהדרום | הארץ | גלריה

ברק דאלי
אמן ויוצר. מנהל חינוך חברתי בישוב גבעות בר. בימים אלה עובד על "Underart" - מיזם אמנות במרחב הציבורי בשיתוף בני נוער ברחבי העיר באר שבע וכן שותף ב"פואטיפריה" - קבוצת שירה באופקים

ברק דאלי, בוגר המחלקה לתואר ראשון בתרבות של מכללת ספיר
"הגעתי ללימודים במחלקה לתרבות מעולם האמנות הפלסטית (סיימתי את לימודי האמנות בהצטיינות בבית הספר לאמנות לאמנות במכללת ספיר) לאחר שחיפשתי כיוון מעבר ושאלתי את עצמי כיצד לתעל את היצירה שלי. הלימודים במחלקה לתרבות פתחו לי דלתות לעולם חדש, במהלכם התחלתי לעצב ולהדק את המיזם שלי Underart, שכעת לאחר שזכה במלגה מטעם המועצה הבריטית והרשות לפיתוח הנגב, קיבלתי אישור כי אני בכיוון הנכון והתחלתי בהוצאתו לפועל. היכולת לתקשר עם המרצים ולקבל מהם עזרה, זה מה שגרם לעשייה שלי להתפתח מעבר. תודה."

הילה סגיב
המקימה והבעלים של "אנסמבל סגיב" - סדנאות משחק. האנסמבל מספק סדנאות לשחקנים וחובבים במשחק ואימפרוביזציה, ימי גיבוש ותוכן לחברות וארגונים וכתיבה ובימוי של מופעים לפי הזמנה
הילה סגיב, בוגרת תואר ראשון בתרבות במכללת ספיר"לפעמים כל מה שצריך בשביל להצליח זה מישהו שיאמין בך וייתן לך את הכלים הנכונים. הלימודים במחלקה ממש שינו לי את החיים - סידרו לי את הראש ופתחו את העיניים. הם גרמו לי להאמין בעצמי ובמקצוע ההוראה. היום אני יודעת שמורה יכול להשפיע לטובה על הסטודנטים שלו, לחזק להם את האמונה בעצמם ולתת להם כלים להמשך הדרך - זה מלווה אותי בכל הסדנאות שאני מעבירה ואני חושבת שהתלמידים שלי מרגישים את זה ולכן ממשיכים איתי לאורך השנים. בזכות הלימודים במחלקה אני יודעת איך לשווק מוצר, לכתוב קומוניקט ובכלל מבינה את השדה התרבותי שבו אני פועלת - המחלקה לתרבות נתנה לי את הכלים להצלחה". www.hilaact.co.il

לב פבלוב
עובד ב״בנדה הפקות״ על "ימי תרבות" של מפעל הפיס

לב פבלוב, בוגר המחלקה לתרבות במכללת ספיר
"המחלקה לתרבות - יצירה והפקה במכללת ספיר, אחת המחלקות שלא רק מלמדת לימודים תיאורטיים, אלא גם מקנה הרבה מאוד נסיון בתחום ההפקה בפועל על ידי הלימודים המעשיים. למדתי להסתכל על דברים מלמעלה וגם לדעת לפרק הכל לפרטי פרטים. צוות המחלקה עוזר המון ביציאה לשוק העבודה, שומר על קשר רציף עם הבוגרים וזמין לכל עזרה בכל נושא גם אחרי שמסיימים את הלימודים."

ליאורה גלברג
משנה למנכ"ל בית צבי
ליאורה גלברג, בוגרת המחלקה לתרבות במכללת ספיר
"נכנסתי למקום שהוא כולו תרבות מתחילת הדרך. את הלימודים והידע שצברתי למשך כל התואר מימשתי בעבודתי כמשנה למנכ"ל בית צבי".

לינוי אליחי
אגף המבצעים הלוגיסטים במשרד ממשלתי

לינוי אליחי, בוגרת לימודי תואר ראשון בתרבות במכללת ספיר"בעבודתי הנוכחית אני שותפה משמעותית בהפקת אירועים, יוצאת לשטח לימי הפקה, מתאמת את האירועים אל מול בכירי המשרד, משרדי הממשלה, ספקים, אנשי תוכן וכוחות הביטחון. הלימודים התאורטיים לצד התנסות מתמשכת לאורך כל תקופת לימודי במחלקה לתרבות - יצירה והפקה הפכו את השתלבותי בעבודה למהירה ויעילה ובתוך פרק זמן קצר אפשרו לי לקחת חלק משמעותי בהפקת אירועים מורכבים ומשמעותיים ברמה הלאומית."

מור דרעי
מפיקה את מדורי הסרטים והילדים בעכבר העיר
מור דרעי, בוגרת המחלקה לתרבות, יצירה והפקה"בזכות הלימודים צברתי ידע עצום, הרחבתי את כל הידע שלי בתחום התרבות. יצאתי לעולם האמיתי עם קורות חיים שבהם יכולתי להכניס ניסיון פרקטי, שזה דבר יקר מפז בעולם שלנו. הלימודים הפכו אותי לאדם ביקורתי יותר, ספקן ורק חיזקו לי את הרצון להגשים את החלומות שלי. התואר משלב בין פרקטיקה לתיאוריה בצורה מעולה, זכיתי בארגז כלים ויצאתי לעולם האמיתי."

מעיין זרמון
מפיקה, אחראית גיוס חסויות ושיתופי פעולה בפסטיבל הבינלאומי לקולנוע גאה TLVFest
מעיין זרמון, בוגרת המחלקה לתרבות במכללת ספיר

"התואר נתן לי כלים לחשיבה מחוץ לקופסה, יכולת ורצון לנתח תרבויות שונות באופן ביקורתי. המחלקה הייתה לי משפחה מחבקת אשר ליוותה והדריכה אותי לאורך כל הדרך! הבחירה שלי ללמוד במכללת ספיר ובפרט במחלקה לתרבות - יצירה והפקה הייתה הבחירה הטובה ביותר שקיבלתי. בתחום המעשי הפקת פסטיבל מדרום העניקה לי את הניסיון בעבודת צוות, עשייה תחת לחץ, ניהול תקציב, הוצאה לפועל של רעיונות, עבודה מול ספקים ובעיקר חוויה חד פעמית מיוחדת במינה! כאשר יצאתי לשוק העבודה היה לי המון ידע וביטחון בזכות הכלים שרכשתי בתואר."

מעיין מידיויצקי
בעלים של עסק עצמאי בתחום האירועים הפרטיים והעסקיים

מעיין מידיויצקי, בוגרת מסלול ניהול תרבות בספיר"למדתי המון כלים מעשיים מתוך מסלול הניהול שמשמשים אותי גם היום. בגלל שיש כל כך הרבה אופקים בלימודים. כל אחד מוצא לו את הנישה בה הוא יכול לבטא את עצמו במהלך הלימודים וגם אחר כך".

מעיין צדוק
מנהלת פרוייקטים במחלקה לתרבות - יצירה והפקה במכללה האקדמית ספיר. בעבר עבדה כמפיקה עצמאית של אירועי תרבות ופסטיבלים ברחבי הארץ. בין היתר הפיקה השנה את "שבוע הספר האלטרנטיבי" בבית הנסן.
במהלך התואר התבלטה בכישורי תכנון והפקה מעולים שהגיעו לידי ביטוי בהתנסות המעשית שלה בתואר - הפקת פסטיבל מדרום באופקים.

מעיין צדוק, מפיקת פסטיבל מדרום באופקים
"התואר העשיר אותי בידע וחשיבה בקורתית. מאדם נייטרלי הפכתי לאקטיבית, דעתנית ויוזמת."

נועה בן ישי
פרילאנס בתחום ההפקות. כרגע עובדת על ועידת MAD, ועידת התקשורת של העיתון "גלובס" ומפיקה את שבוע האיור בתל אביב

נועה בן ישי, בוגרת לימודי תרבות במכללת ספיר
"אין עוד חיה כזאת בעולם, שאת תלמדי 3 שנים תקשורת, שיווק, יח"צ, תרבות, תתנסי בצורה הכי אמיתית שיש בהפקת פסטיבל, תהני, תצחקי, תכירי, תחכימי, תעבירי פרזנטציה בכנסת, תכתבי סיפור ובסוף כל זה עוד תקבלי תואר! העבודה המעשית, בתור חלק מצוות הניהול של פסטיבל מדרום, פרויקט הגמר של התואר, נתנה לי את הכלים והאפשרות לנהל הפקה מורכבת מרגע הרעיון ועד רגעי הקיפול!"

נועה קרון

;

עומר עזרתי
עובד בתיאטרון העירוני בהרצליה

עומר עזרתי, בוגר המחלקה לתרבות, המכללה האקדמית ספיר
"הלימודים לתואר בתרבות משלבים ידע תיאורטי ומעשי, שמימושם בא לידי ביטוי באופן ברור בעולם התעסוקה."

עומרי חורש
סטודנט לתואר שני בחקר השואה, עורך ראשי של מדור הספרים ב-Ynet

עומרי חורש, בוגר המחלקה לתרבות, יצירה והפקה במכללת ספיר
המלצה אחת של מרצה פתחה לעומרי חורש דלתות וסייע לו למצוא את עבודתו הנוכחית. "זו אחת הדלתות שסטודנטים חייבים להבין שקיימות במחלקה וכדאי להשתמש בהן. בנוסף, הידע הנרחב שצברתי במהלך הלימודים עזר לי להסתדר בתחום חדש ובענף המו"לות".
"החלטתי ללמוד בספיר, כיוון שזה המקום היחיד בארץ שנותן תואר ראשון בתרבות. המחלקה קודם כל פותחת את הראש למיליון כיוונים ונושאים. חשיבה ביקורתית זה משהו שאין בהרבה מקומות באקדמיה ובמחלקה יש אותו בשפע. וגם כוח אדם מעולה, מרצים מעניינים והרגשה של בית שהולך איתך גם אחרי סיום הלימודים."

רותם אלון-גלעדי
עורכת תוכן וכתבת שטח באתר mako, במחלקת תכניות קשת, היוצרת את הקשר בין התכניות שבמסך לעולם האינטרנט. בין התכניות שרותם ניהלה להן את האתר: האח הגדול, עובדה ובית ספר למוזיקה

רותם אלון, בוגרת המחלקה לתרבות במכללת ספיר מסלול כתיבה והוצאה לאור
"תודות ללימודים במסלול כתיבה ועריכה במחלקה לתרבות - יצירה והפקה, הצלחתי להשתלב באתר mako עוד כסטודנטית, זאת כיוון שהגעתי עם ידע רב, ניסיון ובטחון. כבר במהלך הלימודים זכיתי למפגש ייחודי וללמידה עם אנשים בכירים ומוכשרים מעולם התוכן בארץ כמו נורית גרץ, עמרי הרצוג, ליאת אלקיים, בני ציפר ועוד רבים וטובים, מה שסייע לי מאוחר יותר כשהייתי צריכה לעבור ראיונות עבודה מכובדים."

שירה בכר
מפיקה בתאטרון של יוסי אלפי ובעלת עסק עצמאי לצילום

שירה בכר, בוגרת המחלקה לתרבות, יצירה והפקה במכללה האקדמית ספיר
"הלימודים נתנו לי את כל הכלים שאיתם אני מתעסקת היום בעבודתי, החל מגיוס כספים, פרסום, שיווק, בניית תוכן ועד תקציב".

תמר שטיין
כתבת ועורכת תוכן באתר החדשות "אילתי"
תמר שטיין, בוגרת המחלקה לתרבות במכללה האקדמית ספיר

"התואר בתרבות - יצירה והפקה הפגיש אותי עם עולם הכתיבה האינטרנטי והאופן שבו הוא משווק ויוצר קשר ישיר ומתמיד עם הגולשים בצורה יצירתית, דבר שאני מיישמת בצורה יומיומית בעבודתי ומניב תוצאות יפות ושיתופי פעולה פורים."

26.8.16 | גדרתון | שמעון יעיש - מנפצת סטיגמות - טל בן חיים, סטודנטית לתרבות במכללת ספיר

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
1 + 1 =