הודעה לעיתונות

בוגרי המחלקה למדעי המחשב בספיר הציגו את פרויקטי הגמר

בין הפרויקטים הבולטים הוצגה אפליקציה חדשנית לניטור ריצה – IgoRun המותאמת למכשירי אנטוראיד.

בוגרי המחלקה למדעי המחשב במכללה האקדמית ספיר, הציגו לאחרונה את פרויקטי הגמר שעליהם עבדו במהלך השנה האחרונה ללימודיהם. ד"ר נורית גלעוז, ראש המחלקה למדעי המחשב, בירכה את הסטודנטים ואמרה: "בעשיית הפרויקטים חשבתם מיהו קהל היעד של הפיתוח המוצע, תיקנתם את הטעויות ועיצבתם את האב טיפוס של התוכנה. ההתמודדויות שיש בעשיית הפרויקטים גדולות ומגוונות, ויצרו אתגרים מורכבים. עבדתם קשה לאורך השנה, וכעת אנו יכולים ליהנות מיצירתכם".

בין הפרויקטים, הוצג הפרויקט Yourl.net של הילה ועמית לוי, זוג נשוי שלמדו יחד את לימודי התואר ובטבעיות עבדו יחד על פרויקט הגמר. הפיתוח הוא פלטפורמה לגלישה חברתית- צ'אט המבוסס על תוכן. מדובר על תוסף לדפדפן, שזמין כבר בחנות היישומים של גוגל, ובכל אתר שבו נגלוש הוא יפעיל חדר צ'אט און ליין עם גולשים נוספים. כך למשל יוכלו משתמשים הגולשים סביב אותו התוכן, לשוחח על המעניין אותם. אל פלטפורמה זו ניתן להתחבר גם באמצעות חשבון הפייסבוק.

פיתוח נוסף שהוצג הוא אפליקציה לניטור ריצה, IGoRun, של איגור פרנקל, שפותחה עבור מכשירים מבוססי מערכת ההפעלה אנדרואיד. האפליקציה מתחברת באמצעות בלוטות' אל רצועת חזה, ומודדת אזורי דופק. פעימות הלב מחולקות לאזורי דופק, כשכל אחד מהם מסייע להשגת מטרה אחרת. כך למשל אם נרצה לשרוף קלוריות באמצעות ריצה, האפליקציה תעדכן אותנו מתי הגענו לאזור הדופק הרצוי לכך. האפליקציה גם מאפשרת לראות את מסלול הריצה על גבי מפה, ניתן ליצור אתגרים חדשים ולמדוד את זמני ריצה. את האפליקציה ניתן להוריד באתר IGoRun.net.

בוגרי המחלקה למדעי המחשב בספיר הציגו את פרויקטי הגמר

המחלקה למדעי המחשב במכללה האקדמית ספיר, בראשותה של ד"ר נורית גלעוז, מציעה ידע והכשרה מעמיקים במדעי המחשב. בוגרי התוכנית יוכלו להשתלב בעבודה בתעשיית ההייטק על גווניה הרבים וכן להמשיך במסלול האקדמי לתארים מתקדמים.

המכללה האקדמית ספיר היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים.

לפרטים נוספים:
אורטל פחימה, ע. דובר - 054-4387101
סיימון תמיר, מנהל יחידת התקשורת - 054-6755245

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
6 + 0 =