בוגרת המחלקה לתקשורת בספיר, סיוון חנוכייב, השתלבה כשליחת קמפוס וקהילה של הסוכנות היהודית בלאס ווגאס

אורטל פחימה

בוגרת המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר, סיוון חנוכייב, החלה לאחרונה את עבודתה כשליחת קמפוס וקהילה של הסוכנות היהודית בלאס ווגאס, ארה"ב. כחלק מתפקידה היא מארגנת פעילויות לקהילה היהודית, ובפרט לסטודנטים באוניברסיטת לאס ווגאס, במטרה לחזק את הקשר בינם לבין ישראל. אל התפקיד הגיעה לאחר מפגש עם סטודנטים אמריקאיים כחלק מפרויקט 'מדורת שבט' מטעם ארגון 'הלל' בספיר.

סיוון חנוכייב גדלה בשדרות, ולאחרונה סיימה את לימודי התואר הראשון מחלקה לתקשורת בספיר. כחלק מתפקידיה בשליחות, חנוכייב מארגנת פעילויות לקהילה הישראלית בלאס ווגאס במסגרת ארגון IAC. היא עובדת עם הסטודנטים היהודים באוניברסיטת לאס ווגאס במטרה לתרום לחיזוק הקשר שלהם ליהדות ולישראל ומכווינה אותם לפרויקטים כמו תגלית ומסע. כמו כן, פועלת בפרויקט "משלנו" המפעיל קבוצה של 21 סטודנטים ישראלים-אמריקאים, ומטרתו שימור העברית כשפת אם וחיזוק הזהות הישראלית.

על פעילותה בלאס ווגאס היא מספרת כי "אני נהנית מכל רגע ושמחה על ההחלטה לצאת לשליחות. כל כך טוב לראות אנשים כה רחוקים אבל  מרגישים מחויבות לעם היהודי ולמדינת ישראל, במיוחד בימים קשים אלו כשהביקורת על ישראל בקמפוסים קשה כל כך".

בוגרת ביה"ס לתקשורת בספיר, סיוון חנוכייב, השתלבה כשליחת קמפוס וקהילה של הסוכנות היהודית בלאס ווגאס

המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר, בראשות ד"ר אורלי סוקר, מכשירה סטודנטים בתחומי התקשורת השונים: עיתונות, רדיו, תקשורת דיגיטלית ותקשורת שיווקית. הלימודים משלבים בין תיאוריה ועשייה עיתונאית. הסטודנטים במחלקה מפעילים אתר חדשות, "ספירלה", ואת רדיו "קול הנגב". בוגרים רבים של המחלקה משולבים בתעשיית התקשורת.

המכללה האקדמית ספיר (ע"ר) היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים.

לפרטים נוספים:
אורטל פחימה, ע. דובר - 054-4387101
סיימון תמיר, מנהל יחידת התקשורת - 054-6755245

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
18 + 0 =