הודעה לעיתונות

אנשי תוכנה מתעשיית ההי-טק הרצו במחלקה למדעי המחשב בספיר, ושוחחו עם הסטודנטים על עבודתם

"הטכנולוגיה בעולם המחשבים והמובייל מתפתחת תדיר, ובקצב מסחרר. בכל יום מושקת אפליקציה או תוכנה חדשה, אך מעטות מהן מצליחות לענות על צרכי הלקוחות ולהצליח".

המחלקה למדעי המחשב במכללה האקדמית ספיר קיימה סדרת מפגשים לסטודנטים עם אנשי מקצוע בתעשייה. מטרת המפגשים הייתה לאפשר לסטודנטים לשמוע על התעסוקה בתחומם, ולהתוודע מקרוב בנושאים מעשיים מהשטח. בין החברות שלקחו חלק במפגשים: אמדוקס, IBM, Selarator ו-Wellness Layers.

יוסי כרמון, מנכ"ל Selarator: "החדשנות היא העתיד, חשוב שיהיה לכם את האומץ להמציא ולחדש ללא הפסק. המפתח להצלחה בעתיד הוא לחקור ולמצוא את התוכנה החדשה שתסייע לחיי היומיום".

סמינר במחלקת מדעי המחשב במכללת ספיר
יוסי כרמון, מנכ"ל Selarator, מרצה בפני סטודנטים במחלקה למדעי המחשב במכללת ספיר בנושא חדשנות יזמית

"מכשירי הסלולר החכמים החליפו את המחשבים, ובאמצעותם אנו מחוברים למתרחש בעולם בקלות ובמהירות. כיום מפתחים תוכנות המותאמות למובייל, ופחות למחשבים" ציין אהרן עבדי, IBM, על המעבר מהמחשב למובייל, והוסיף כי "על פיתוח תוכנה או אפליקציה לשימוש במובייל להיות מושך ולהיראות טוב, מה גם שעל חווית המשתמש להיות מושקעת ומותאמת בצורה הנוחה ביותר לקהל היעד".

עמי קליין, סמנכ"ל פיתוח Wellness Layers, הוסיף ואמר כי "החכמה בפיתוח תוכנה היא לדעת לעשות זאת באופן הטוב ביותר, וללא בעיות. כשאנו מפתחים תוכנה אנו יוצרים באגים, ולכן אתם צריכים להיות ערניים לכך ולטפל בהם. המטרות הן שהמידע הנמסר בתוכנה יהיה מאובטח, ושחווית השימוש תהיה טובה ללקוחותיכם".
"הטכנולוגיה בעולם המחשבים והמובייל מתפתחת תדיר, ובקצב מסחרר. בכל יום מושקת אפליקציה או תוכנה חדשה, אך מעטות מהן מצליחות לענות על צרכי הלקוחות ולהצליח". יגאל שמולביץ', אמדוקס, אמר בנושא "הטכנולוגיה מתפתחת בקצב מהיר, ובקרוב כל מוצר שנשתמש בו יתחבר לשליטה מרחוק באמצעות המובייל. תלמדו הרבה, ותכירו את הטכנולוגיות שיש בשוק, כדי שתהיו טובים ותצליחו".

סמינר במחלקת מדעי המחשב במכללת ספיר
אהרן עבדי, ממעבדות IBM, מרצה בפני סטודנטים במחלקה למדעי המחשב במכללת ספיר בנושא פלטפורמה מבוססת ענן לפיתוח אפליקציות מובייל

המחלקה למדעי המחשב במכללה האקדמית ספיר, בראשותה של ד"ר נורית גלעוז, מציעה ידע והכשרה מעמיקים במדעי המחשב. בוגרי התוכנית יוכלו להשתלב בעבודה בתעשיית ההייטק על גווניה הרבים וכן להמשיך במסלול האקדמי לתארים מתקדמים.

המכללה האקדמית ספיר היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים.

לפרטים נוספים:
אורטל פחימה, ע. דובר - 054-4387101
סיימון תמיר, מנהל יחידת התקשורת - 054-6755245

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
2 + 0 =