הודעות לעיתונות

מרצים, בוגרים וסטודנטים מביה"ס לאמנות בספיר יציגו יצירותיהם בתערוכה "נקודת זכות" במוזיאון הרצלילינבלום בתל אביב

ביום שישי ה- 19.9.14 בשעה 10:30 תתקיים פתיחה חגיגית של תערוכת מכירת אמנות ישראלית במוזיאון הרצלילינבלום בת"א. בין העבודות יציגו מרצים, בוגרים וסטודנטים מביה"ס לאמנות במכללה האקדמית ספיר את יצירות האמנות שלהם. מטרתה של התערוכה היא גיוס כספים למען ילדים ובני נוער בסיכון, והיא מתקיימת בשיתוף עם הרוח הישראלית ובנק דיסקונט.  

"נקודת זכות" היא תערוכת מכירת אמנות אותה מארגנת הרוח הישראלית, והשנה היא תתקיים במוזיאון הרצלילינבלום של בנק דיסקונט. הפתיחה החגיגית תיערך ביום שישי ה- 19.9, ויום מכירה נוסף יתקיים ביום ראשון ה- 21.9. ההכנסות מרכישת העבודות הינן תרומה לפעילותה של הרוח הישראלית למען ילדים ובני נוער בסיכון. כאמור, סטודנטים ומרצים מביה"ס לאמנות במכללת ספיר יציגו את יצירות האמנות שלהם, וביניהם ראש ביה"ס, מיכל שמיר. 

בית הספר לאמנות, חברה ותרבות במכללה האקדמית ספיר, שבראשותו עומדת מיכל שמיר משלב לימודי אמנות מלאים עם תואר אקדמי בתרבות. הלימודים מעניקים ידע רב וכלים בתחום התרבות והאמנות כמו: הפקה, יצירה, הפצת תרבות והנגשת אמנות. כמו כן, מעניקים הלימודים בביה"ס לאמנות ותעודת "אמן מנחה".

 


המכללה האקדמית ספיר היא המכללה הציבורית הגדולה בישראל. לומדים בה למעלה מ-8500 סטודנטים מרחבי הארץ המגיעים לנגב המערבי ומתגוררים בקיבוצי הסביבה. בספיר שכר הלימוד אוניברסיטאי, שנה אקדמית ראשונה חינם לחיילים משוחררים.
לפרטים נוספים:

אורטל פחימה, ע. דובר  054-4387101
סיימון תמיר, מנהל יחידת התקשורת  054-6755245

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
7 + 0 =