דבר מנהל המרכז הקדם אקדמי

מועמדים ומועמדות  יקרים,

הקשר בין רמת-השכלה, תעסוקה ורמת הכנסה ידוע ומוכח מחקרית. ככל שרמת השכלתך גבוהה יותר סיכוייך למציאת תעסוקה ולהכנסה ממוצעת וגבוהה- גדלים.

החלטתך להשלים את השכלתך על מנת להתקבל ללימודים אקדמאיים ועל תיכוניים אחרים, היא החלטה  נכונה וחשובה בדרך אל הגשמת שאיפותיך.

אני מודה לך על העניין שאתה מגלה במוסדנו.

אלפי בוגרים ובוגרות של מוסדנו בארבעת העשורים האחרונים פלסו דרכם בתעסוקה מגוונת ומאתגרת. כאן הוא השער לתואר האקדמי ולהשכלה גבוהה בדרך הנעימה והמיוחדת הגלומה בהשקפת עולמנו: התואר האנושי.

הסטודנט הוא בראש ובראשונה אדם - עם לבטים, חששות, ספקות, קשיים - כמו כל אדם.

אנחנו כאן - בכל שנות קיומה של המכללה עושים מאמצים רבים להפוך את הלימודים במוסדנו לחוויה: הסטודנט, המורים והסגל המנהלי - הם חברים בצוות אחד שמטרתו - הצלחתך!

המכינות לחיילים משוחררים בחסות משרד החינוך, הוועדה לתכנון ותקצוב במועצה להשכלה גבוהה והקרן לסיוע לחיילים משוחררים במשרד הביטחון, פועלות במכללה משנת 1982. הניסיון הרב שצברנו הביא לפיתוחן של שיטות לימודים ייחודיות שבאמצעותן כל מועמד משובץ  בהתאם לצרכיו ויכולותיו - בזמן הקצר ביותר האפשרי, על מנת להמשיך הלאה להשכלה אקדמית להשכלה גבוהה, להכשרה מקצועית, לקבלה לעבודה ולהתקדמות בה.

על מנת להבטיח את הצלחתך אנו מקיימים גם מערך תגבור, סיוע והעשרה. תלמידים מאובחנים כלקויי למידה מטופלים בהתאם.

צוות המכינות יחד עם צוות המכללה ואגודת הסטודנטים עושים הכל כדי שתקופת לימודיך תהיה עבורך מוצלחת ונעימה. בסיימך את לימודיך במכינות - השער לתואר האקדמי ולהשכלה גבוהה פתוחים בפניך - בכל מוסד בהתאם לתעודת הסיום: הכשרה מקצועית, בגרות, תעודת מכינה ייעודית, תעודת מכינת שלושים פלוס .

אנו מאמינים שתבחר להמשיך לימודיך באחד המסלולים הרבים לתואר אקדמי, לתואר הנדסאי, או לתעודה מקצועית אותם מציעה המכללה כי אצלנו התואר האנושי - מתחיל במרכז הקדם אקדמי.

נשמח לעמוד לרשותך, להתלבט יחד אתך - ויחד אתך לבנות מסלול לימודים שיאפשר לך להגשים את שאיפותיך.

את הצעד הראשון עשית - החלטת. את ההמשך נעשה יחד אתך.

בהצלחה,
זוהר אביטן
מנהל המרכז הקדם אקדמי

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
3 + 6 =