דבר מנהל המרכז הקדם אקדמי

סטודנטית יקרה, סטודנט יקר, 

החלטתך להשלים את השכלתך התיכונית על מנת להתקבל ללימודים אקדמאיים ועל תיכוניים אחרים, היא החלטה  נכונה וחשובה בדרך אל הגשמת שאיפותיך. אני מודה לך על העניין שאתה מגלה במוסדנו. כאן הוא השער לתואר האקדמי בדרך הנעימה והמיוחדת הגלומה בהשקפת עולמנו: התואר האנושי.
הסטודנט הוא בראש ובראשונה אדם - עם לבטים, חששות, ספקות, קשיים - כמו כל אדם.

אנחנו כאן - בכל שנות קיומה של המכללה עושים מאמצים רבים להפוך את הלימודים במוסדנו לחוויה: הסטודנט, המורים והסגל המנהלי - הם חברים בצוות אחד שמטרתו - הצלחתך!

המכינות לחיילים משוחררים בחסות משרד החינוך, הוועדה לתכנון ותקצוב במועצה להשכלה גבוהה והקרן לסיוע לחיילים משוחררים במשרד הביטחון, פועלות במכללה משנת 1982. הניסיון הרב שצברנו הביא לפיתוחה של שיטת לימודים ייחודית שבאמצעותה לכל תלמיד מותאמת תכנית לימודים בהתאם לצרכיו ויכולותיו - בזמן הקצר ביותר האפשרי לצורך קבלת זכאות לתעודת הבגרות, זוהי השיטה הסמסטריאלית המפורטת  באתר.
על מנת להבטיח את הצלחתך אנו מקימים בנוסף מערך תגבור, סיוע והעשרה. תלמידים מאובחנים מטופלים בהתאם.

צוות המכינות יחד עם צוות המכללה ואגודת הסטודנטים עושים הכל כדי שתקופת לימודיך תהיה עבורך מוצלחת ונעימה. בסיימך את לימודיך במכינות - השער לתואר האקדמי פתוח בפניך - בכל מוסד בהתאם לתעודת הסיום: בגרות, תעודת מכינה ייעודית, תעודת מכינת שלושים פלוס . אנו מאמינים שתבחר להמשיך לימודיך באחד המסלולים הרבים לתואר אקדמי או לתואר הנדסאי - אותם מציעה המכללה. כי אצלנו התואר האנושי - מתחיל במרכז הקדם אקדמי.

נשמח לעמוד לרשותך, להתלבט יחד אתך - ויחד אתך לבנות מסלול לימודים שיאפשר לך להגשים את שאיפותיך.

את הצעד הראשון עשית - החלטת. את ההמשך נעשה יחד אתך.

בהצלחה,
זוהר אביטן
מנהל המרכז הקדם אקדמי

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
7 + 3 =